Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 4. 3. 2007 12:57

Májajája
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 3756

Re: Kterej je nej miláček ?

Soukromě jezdím ve VW Vento, pracovně ve Fabii, nebýt to 1,2 benzín, tak bych si ji nemohla vynachválit. Pro mně spolehlivá, pohodlná, lehce ovladatelná. Když přesednu do soukromého tanku, mám pocit že ten stroj neubrzdím, neodbočím a o parkování už vůbec nemluvím....... ve fabii stačí jen pomyslet.


Mája

Není tady

 

#52 4. 3. 2007 13:44

Lexie
♥♥♥♥---
Registrovaný: 29. 11. 2006
Příspěvky: 264

Re: Kterej je nej miláček ?

Tak konecne zas dalsi priznivec Fabii. Ja uz se na ni docela tesim. Bude to me prvni vlastni auticko, takze to bude urcite veeelky milasek wink

Není tady

 

#53 5. 3. 2007 8:03

Nela
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1891

Re: Kterej je nej miláček ?

Lexie určitě budeš spokojená, jen nekupuj moc starou, to víš, když budeš splácet a zároveň opravovat, to taky není zrovna výhra.  Tři roky stará bude super, do pěti let se to ještě dá, od pěti let budeš muset přemýšlet už o nějakých opravách.  Vybírej i podle majitelů, kolik má najeto, i když to je docela zavádějící.


"Člověk si uvědomí, že byl šastný, až už je to pryč."

Není tady

 

#54 5. 3. 2007 8:43

Lexie
♥♥♥♥---
Registrovaný: 29. 11. 2006
Příspěvky: 264

Re: Kterej je nej miláček ?

To vsechno ja vim, vybiram max z roku 2003, jetou do 120 tis v dobrem stavu, uvidime. Zvazuju i octavii, atk nevim...

Není tady

 

#55 5. 3. 2007 14:11

Tiina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3170
Web

Re: Kterej je nej miláček ?

Holky já vám to neberu, já to jenom nechápu, ale holt každý jsme jiný a o tom to je. Já bych osobně Fabii nechtěla ani zadarmo, ale když někdo jo, tak a si to užije.

Chtěla jsem říct pouze tolik, že už jsem jela v lečcems, ale Fabie mě tedy fakt dostala.

Není tady

 

#56 5. 3. 2007 15:30

Lexie
♥♥♥♥---
Registrovaný: 29. 11. 2006
Příspěvky: 264

Re: Kterej je nej miláček ?

Ono taky zalezi, jak s tim autem jezdi tvi predchudci, tedy co se tyce spolehlivosti a spotreby. Ja se schvalne ptala mnoha lidi na jejich nazor na fabii, vcetne tech, co ji maji doma, a nikdo z nich mi nerekl, ze je to spatne auto. Kazdy mi potvrdil to, co si tady piseme, tedy jeji lehkou ovladatelnost, malou spotrebu, skvele parkovani apod.
Ono asi nejde jen o to, co se nam libi, ale co je v ramci nasich moznosti. Mozna se opakuju, ale jsem v praxy teprve pul roku, z cehoz plyne, ze muj plat zrejme nebude nijak vysoky, abych si mohla poridit nove auto nebo ojetinu dle sveho gusta. Hold me tlaci financi stranka a taky to, ze chci auto na par let, abych se na nem naucila poradne ridit. V tuhle chvili mi fabie pripada jako uplne dokonale reseni. Je levna, kombik ma dost prostoru a kdyz ji otriskam, tak me to nebude tak mrzet jako treba audi... ze wink

Není tady

 

#57 17. 1. 2008 16:18

lucyi
♥------
Registrovaný: 17. 1. 2008
Příspěvky: 7

Re: Kterej je nej miláček ?

Ježiš já se od první chvíle co jsem ho spatřila,zamilovala až po uši..
Byla to láska na první pohled a na jařeuž bude můj:-)PEUGEOT 206..
Brouček,který se prostě pořád směje,perfektní nákupní taška a bonbonek se kterym zaparkuju všude:-)

Není tady

 

#58 5. 2. 2008 4:37

Jugulator
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Míškovice 191
Registrovaný: 4. 1. 2007
Příspěvky: 1144

Re: Kterej je nej miláček ?

DarkAngel napsal(a):

Jste moc nobl. Hledate krasu a adrenalin v nobl znackach a pritom nevite, jake delo vyrobila nase skodovka. Myslim, ze SuperB-em to natru kazdemu, ktery by jel se mnou se stejnou tridou. Trilitr, turbo, sestivalec, maximalni rychlost 270 km / hod, spotreba neco pres 12 litru / 100 km, nemusime se za nej veru stydet. Cernej dabel je proste SuperB wink

hehe moc nóbl jo ? ten tvůj superb stojí kolem miliónu, to já si radši koupím jetou mazdu RX8 za 500 000, vanklův motor 1,3 obsah, o - 100 km\h - 6.4s, max rychlost 235 km\h,  mnohem lepší aerodinamika a přilnavost k vozovce a určitě menší spotřeba tongue cool
http://www.autorevue.cz/images/4023/77.jpg

a pokud bych se měl hnát teda k těm 3 litrům tak bych nahodil za tu samou cenu Nisan 350Z - 300 koní stím by se ti ten superb holka pěkně zadýchal lol
http://img.auto.cz/moje.auto.cz/img/galleries/46352a8474018/46352f12e6cb4.jpg

Není tady

 

#59 5. 2. 2008 4:50

Jugulator
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Míškovice 191
Registrovaný: 4. 1. 2007
Příspěvky: 1144

Re: Kterej je nej miláček ?

http://static.autoweb.cz/photo/thumb/27412_800x600x75.jpg
jen pro upřesnění - asi 12l na 100 km, motor 3,5l 300koní ,cena - jetý kolem 500 000 a víc, maximální rychlost je omezovačem stáhnutá na 280 km\h jinak by frčel ještě víc, 0 - 100 za 5,7s

jo a abyh nezapoměl to hlavní smile buď ten nisan nebo ta mazda sou můj sen smile

Upravil(a) CeltikDragon (5. 2. 2008 4:51)

Není tady

 

#60 12. 4. 2008 14:33

Irenka21
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 2655

Re: Kterej je nej miláček ?

Dlouho jsem si myslela, že červený sporák je moje zamilované autíčko, teď jsem přesedlala na velkou modře metalízovanou loď a sporáček dala synovi, stejně si ho ráda umyji a vysaji, mám ho ráda pořád a syn se jenom diví, proč ta zaneprázdněná matka se občas stará i o jeho autíčko.


Naděje je vždy, ale ve stresu ji někdy nevidíme.

Není tady

 

#61 27. 4. 2008 18:06

sunyata
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Mama Earth
Registrovaný: 7. 3. 2006
Příspěvky: 3745

Re: Kterej je nej miláček ?

Irenko, a co je to za znacky?

Není tady

 

#62 6. 5. 2008 9:42

tina
Moderátor(ka)
Místo: Brno
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 10967
Web

Re: Kterej je nej miláček ?

my jsme si sen splnili a koupili si forda - sice focuse a combi, ale to na tom nic nemění - poježděníčko mňam mňam smile
a to jsme taky uvažovali o fabii combi, ale tento nás prostě dostal smile


http://lb4m.lilypie.com/TikiPic.php/gndx.jpghttp://lb4m.lilypie.com/gndxp2.png
http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/JTqs.jpghttp://lbym.lilypie.com/JTqsp2.png

Není tady

 

#63 13. 10. 2008 21:14

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: Kterej je nej miláček ?

http://img133.imageshack.us/img133/1726/jeepwranglerunlimitedukxi6.jpg

                 Jeep There´s Only One wink


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#64 15. 10. 2008 9:17

Kuba
♥♥♥♥---
Registrovaný: 3. 10. 2007
Příspěvky: 269

Re: Kterej je nej miláček ?

Lexie napsal(a):

Ono taky zalezi, jak s tim autem jezdi tvi predchudci, tedy co se tyce spolehlivosti a spotreby. Ja se schvalne ptala mnoha lidi na jejich nazor na fabii, vcetne tech, co ji maji doma, a nikdo z nich mi nerekl, ze je to spatne auto. Kazdy mi potvrdil to, co si tady piseme, tedy jeji lehkou ovladatelnost, malou spotrebu, skvele parkovani apod.
Ono asi nejde jen o to, co se nam libi, ale co je v ramci nasich moznosti. Mozna se opakuju, ale jsem v praxy teprve pul roku, z cehoz plyne, ze muj plat zrejme nebude nijak vysoky, abych si mohla poridit nove auto nebo ojetinu dle sveho gusta. Hold me tlaci financi stranka a taky to, ze chci auto na par let, abych se na nem naucila poradne ridit. V tuhle chvili mi fabie pripada jako uplne dokonale reseni. Je levna, kombik ma dost prostoru a kdyz ji otriskam, tak me to nebude tak mrzet jako treba audi... ze wink

Jestli je ve fabii kombi dost prostoru záleží na tom, jak pro koho - nijak zázračně velký auto to není, na druhou stranu spoustě lidí ten prostor bohatě stačí. Ale co ojetá Fabie opravdu není je levné auto - naopak je v ČR o ojeté škodovky takový zájem, že jejich ceny jsou extrémně vysoké. Je to dáno jednak tím, že jde o domácí značku a jednak tím, že v povědomí lidí přetrvává pověra, že Škodovka má levný servis - to byla pravda ještě u Felicie, která byla poměrně jednoduchá a dalo se na ní leccos opravit na koleně. Ale Fabia, Octavia a Superb už si složitostí a nákladama na servis nijak nezadají se západníma značkama.

Není tady

 

#65 30. 10. 2008 10:16

jirun
♥------
Registrovaný: 30. 10. 2008
Příspěvky: 1

Re: Kterej je nej miláček ?

Ford Mustang Mack
http://sweb.cz/vincitore/car/fm.jpg


Irenka21 napsal(a):

Dlouho jsem si myslela, že červený sporák je moje zamilované autíčko, teď jsem přesedlala na velkou modře metalízovanou loď a sporáček dala synovi, stejně si ho ráda umyji a vysaji, mám ho ráda pořád a syn se jenom diví, proč ta zaneprázdněná matka se občas stará i o jeho autíčko.

btw mela jsi syna ve 13 ?!? fuckyou

Není tady

 

#66 30. 10. 2008 14:25

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: Kterej je nej miláček ?

v autech mám docela přehled (likvidátor poj. událostí motorových vozidel). No a čím více jich vidím v pojištovně na kaši, tím více mě jakýkoliv nechává v klidu. Na sportáky nejsem. Stejně se v nich neprojedu.
Já jsem nadšená z rodinných aut. VW Multivan je můj vůz nebo Transporter. Z těch menších se mi líbí C-Max a ještě staré Volvo V70.


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 

#67 31. 10. 2008 16:58

Heřmanka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 17. 8. 2008
Příspěvky: 2535

Re: Kterej je nej miláček ?

použiju slova Klubka:D...já jsem nadšená z auta, který jede lollol

Není tady

 

#68 4. 11. 2008 15:14

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: Kterej je nej miláček ?

chi chi, Heřmanko. Nápodobně. Jelikož mám auto za 30 000, 10 let staré, promáčlé, tak jsem vždy ráda,když ráno chytne a sviští do práce a zpět a neporouchá se. Tak ho pohladím, pochválím. Pašák jeden zelenej, mrńavej.


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 

#69 7. 4. 2010 15:14

MisaS
♥------
Registrovaný: 7. 4. 2010
Příspěvky: 2

Re: Kterej je nej miláček ?

já mám svého bavoráčka a jsem maximálně spokojená ... to je aspoň autíčko podle mého gusta smile))

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů