Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 4. 2. 2007 8:24

lenkaB
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Zlínský kraj
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 26781

Slovenský ráj....

nebyli jste náhodou někdo ve Slovenském Ráji? na kolik tam taková dovolená přijde? chtěli bychom jet autem a spávat po kempech (náhodně nalezených big_smile )... moooc díky

Není tady

 

#2 4. 2. 2007 10:58

Holčička
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 4. 10. 2006
Příspěvky: 4363

Re: Slovenský ráj....

Ve Slovenském Ráji jsem byla, a byla to jedna z nejnádhernějších dovolených v mém životě... Ale moc Ti nepomůžu, my tam jeli na vandr, takže ubytování jsme neplatili, spali jsme ve volné přírodě dumbom
Jen fakt fakt doporučuji ( a možná i závidím lol )


http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/l/lqhjsy07t.png    http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/6/6px9452lk.png

Není tady

 

#3 1. 3. 2008 23:27

Mari
♥♥-----
Registrovaný: 24. 4. 2007
Příspěvky: 86

Re: Slovenský ráj....

lenkaB napsal(a):

nebyli jste náhodou někdo ve Slovenském Ráji? na kolik tam taková dovolená přijde? chtěli bychom jet autem a spávat po kempech (náhodně nalezených big_smile )... moooc díky

Ve Slovenském Ráji jsem byla asi před 5 lety. Tentkrát jsme pár dnů strávili v kempu Čingov, Podlesok a na Palcmanské Maše (Dedinky) s výhledem přímo na vodní nádrž. Tam se mi moc líbilo.

Není tady

 

#4 9. 3. 2008 11:23

Madame_Bovary
♥------
Registrovaný: 9. 3. 2008
Příspěvky: 8

Re: Slovenský ráj....

Ve Slovenském ráji je jak v ráji, třeba takové Dobšianské ledové jeskyně jsou prostě nádherné....

Není tady

 

#5 9. 3. 2008 19:39

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: Slovenský ráj....

Slovenský ráj bomba. My jsme bydleli v kempu Podlesok,ale nevím jak to tam teď vypadá. Já si pamatuji ještě koryto se studenou vodou a suché záchody. Ale příroda, bomba. Suchá Belá, Pelom Hornadu, žebříky, Čingov, Dědinky (tam jsme zažili krupobití asi hodinu jsme leželi s tátou jako děcka v příkopu,aby do nás neuhodil blesk lol) Jo těch zážitků. A když se mě pan v kiosku ptal, zda příjdeme na "olovrnat",když je tak šereně odpoledne, tak jsem mu jako slovenského slova neznalé dítě řekla, že mi takové svátky doma nemáme, tak asi nepříjeme lollol


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 

#6 17. 9. 2011 15:00

luciebrouckova
♥------
Registrovaný: 4. 9. 2011
Příspěvky: 15

Re: Slovenský ráj....

jojo, přesně jak říká lenka, bylo to v reklama - přesně tam

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů