Oznámení

22.září : Reklama zde je zakázaná !!! Nebudu zde tolerovat reklamní odkazy, ani rádoby diskuze jedné a též osoby pod různými nicky. Díky za pochopení.

22.září : Novinka na Babinet.cz - sekce KAM VYRAZIT.

22.září : V naší tvůrčí dílně na vás čekají prstýnky pro radost.

22.září : Novinka v sekci recepty - to jsou nově udělané kategorie receptů. Přijďte se podívat. A jako ochutnávku přidáváme recept na slané croissanty.

#51 31. 5. 2016 11:50

AlenkaS
♥------
Registrovaný: 27. 6. 2012
Příspěvky: 8

Re: Dětský pokoj

Hnedoocka napsal(a):

To Vás obdivuju, já kdybych vytvářela nějakou dekoraci, tak by se u nás okamžitě muselo znova malovat:-) Každopádně nedávno jsem na Lusitu viděla krásné skleněné nástěnky, hrozně se mi líbily, tak uvažuju, že si jednu pořídím i já jako dospělá do ložnice, kterou mám laděnou do růžova:-) Snad to přítel ještě nějak zvládne:-)

Dobrý den,
přidávám tip na nástěnky, mají krásné barevné vzory http://www.innuichi.com/nastenky/hranata-nastenka/, které pokoj přímo rozveselí.

A pozor, je pratelná! Takže prach nebo dětské kresby ji neohrozí gloria

Zdravím

Není tady

 

#52 27. 12. 2016 15:03

ZuzanaHola
♥------
Registrovaný: 11. 12. 2016
Příspěvky: 4

Re: Dětský pokoj

To máte pravdu, že děti si všímají toho, co mají v úrovni svých očí než dospělých. Proto mě zaujala a inspirovala malba pokojíčku v motivu tropického pralesa - http://homezin.cz/media/jak-vymalovat-d … -inspirace , kde v trávě a na stromech žijí zvířátka. Dítě je tak obklopeno zvířátky, které má rád a cítí se více v bezpečí, nebo aspoň našemu malému se to ohromně líbí.

Není tady

 
NÁŠ TIP:

  • Originální květiny a kytice Frutiko z čerstvého ovoce, čokolády a dortů představují skvělý dárek s objednáním online a doručením po celé ČR!


  • Sháníte kvalitní kancelářské židle? Vyberte si ze širokého sortimentu v internetovém obchodě Hawaj.cz


  • Trápí vás inkontinence při sexu? Začněte to ihned řešit!


  • Značkové parfémy a kosmetika, 5 prodejen v ČR, skladem přes 375 000 kusů parfémů a kosmetiky. Expresní doručení do 24 hod. EUROPARFEMY.cz


  • Masáž prostaty jako prevence proti rakovině i příjemný zážitek!

  Zápatí

  Powered by PunBB 1.2.24c
  © Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
  Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
  Ochrana osobních údajů