Oznámení

6. listopadu : Reklama zde je zakázaná !!! Nebudu zde tolerovat reklamní odkazy, ani rádoby diskuze jedné a též osoby pod různými nicky. Díky za pochopení.

6. listopadu : Potřebuju tip na výlet či akci na odpoledne? Sekce KAM VYRAZIT.

6. listopadu : V naší tvůrčí dílně na vás čeká adventní kalendář.

6. listopadu : Novinka v sekci recepty - to jsou nově udělané kategorie receptů. Přijďte se podívat. A jako ochutnávku přidáváme recept na domácí toustový chléb.

#51 31. 5. 2016 11:50

AlenkaS
♥------
Registrovaný: 27. 6. 2012
Příspěvky: 8

Re: Dětský pokoj

Hnedoocka napsal(a):

To Vás obdivuju, já kdybych vytvářela nějakou dekoraci, tak by se u nás okamžitě muselo znova malovat:-) Každopádně nedávno jsem na Lusitu viděla krásné skleněné nástěnky, hrozně se mi líbily, tak uvažuju, že si jednu pořídím i já jako dospělá do ložnice, kterou mám laděnou do růžova:-) Snad to přítel ještě nějak zvládne:-)

Dobrý den,
přidávám tip na nástěnky, mají krásné barevné vzory http://www.innuichi.com/nastenky/hranata-nastenka/, které pokoj přímo rozveselí.

A pozor, je pratelná! Takže prach nebo dětské kresby ji neohrozí gloria

Zdravím

Není tady

 

#52 27. 12. 2016 15:03

ZuzanaHola
♥------
Registrovaný: 11. 12. 2016
Příspěvky: 4

Re: Dětský pokoj

To máte pravdu, že děti si všímají toho, co mají v úrovni svých očí než dospělých. Proto mě zaujala a inspirovala malba pokojíčku v motivu tropického pralesa - http://homezin.cz/media/jak-vymalovat-d … -inspirace , kde v trávě a na stromech žijí zvířátka. Dítě je tak obklopeno zvířátky, které má rád a cítí se více v bezpečí, nebo aspoň našemu malému se to ohromně líbí.

Není tady

 
NÁŠ TIP:

    Zápatí

    Powered by PunBB 1.2.24c
    © Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
    Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
    Ochrana osobních údajů