Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 27. 1. 2007 14:18

Michelle
♥♥-----
Registrovaný: 27. 1. 2007
Příspěvky: 45

Re: tablety na hubnutí

Petunka napsal(a):

Ahoj,

máte někdo nějaké zkušenosti s tabletama na hubnutí? Např. Formia 4, Cortissil, Reduxil, Bioaktivní C.L.A.... Jelikož se mnohdy nejedná zrovna o levnou záležitost, tak by mě zajímaly Vaše recenze. Díky smile

Vyzkoušela jsem jich plno,snad všechny z reklam a jediný co zabírá-nejíst večer.Prášky fakt nepomáhají.

Není tady

 

#27 27. 1. 2007 17:49

briza3
♥♥♥♥---
Registrovaný: 31. 1. 2006
Příspěvky: 298

Re: tablety na hubnutí

Pokud jsem brala prášky, myslela jsem, že mohu jíst a většinou jsem přibrala. Nejlépe se trošku omezit v jídle a přidat k tomu trošku pohybu.

Není tady

 

#28 28. 1. 2007 15:05

melu
♥♥-----
Registrovaný: 28. 1. 2007
Příspěvky: 95

Re: tablety na hubnutí

holky nejezte pilule a radsi se hejbejte!

Není tady

 

#29 6. 2. 2007 10:57

SLUNÍČKO
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VYSOČINA
Registrovaný: 11. 5. 2006
Příspěvky: 2321

Re: tablety na hubnutí

tummenupp PŘESNĚ TAK
PILULKY JEN PRO TOHO, KDO SE NEMَE ZE ZDRAVOTNÍCH DŮVODŮ HÝBAT......A JEN JEDNO MALINKATÉ UPOZORNĚNÍ...JAK JE VYSADÍTE A NEZMĚNÍTE ŽIVOTOSPRÁVU, PŮJDOU KILÍČKA NAHORU, NEŽ BY JSTE ŘEKLY ŠVEC! sad

Není tady

 

#30 7. 2. 2007 16:27

vanda13
♥------
Registrovaný: 7. 2. 2007
Příspěvky: 2

Re: tablety na hubnutí

Ahoj! Problém je v tom, že to s těma pilulema funguje jinak - kdo si myslí, že bude polykat pilule, jíst jako vždycky, teda moc, a ležet na gauči, tak opravdu vyhodí peníze. A jestli tohle nějaký pilule slibují, tak lžou a ty si určitě nekupujte! Nechci dělat chytrou, ale taky mě to zajímalo, a tak jsem se o tom radila s kamarádem z fitka. Výsledek? Ty pilule dokážou hubnutí usnadnit a urychlit, ale bez zdravé stravy (redukční dieta není bezpodmínečně nutná) a dostatečného pohybu to nepůjde.  Nastartují, nakopnou, dodají energii, člověk vydrží dýl cvičit, nemusí tolik jíst. Jasně, když se jí málo a cvičí hodně, taky se zhubne - prý ale pomaleji a s větší námahou. Zní to docela logicky, ne? Mně jo, a tak teď zkouším Formii - ale krátce, tak zatím nevím...

Není tady

 

#31 7. 2. 2007 16:50

nmery
♥♥♥♥---
Registrovaný: 30. 1. 2007
Příspěvky: 365

Re: tablety na hubnutí

suzy napsal(a):

Beru prave Cortisil ale necitim zadne omezeni chuti na jidlo nebo na sladke.Naopak jsem i kilo a pul pribrala grater

Zajimalo by me to Bioaktivni CLA. vissla

tu jsem brala já a nevím u mne nezabrala co zabírá je změna jidélníčku psaní všeho co sním a počítání kj


Láska je ta,která zůstává stále,a jí všechno dáváme,nebo všechno odepíráme.

Není tady

 

#32 7. 2. 2007 16:55

666salome
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Moravěnka
Registrovaný: 24. 8. 2006
Příspěvky: 6309
Web

Re: tablety na hubnutí

tummenupp správná cesta jen bych potřebovala nějakou svou osobní asistentku, vissla lépe asistenta to bych se styděla že mlsám lol


************Žena bez muže je jako ryba bez jízdního kola ************
http://smajlici-1.ic.cz/znameni/1/rak.gifhttp://smajlici-1.ic.cz/zvirata/9/073.gif
************ Nevěřím na zázraky  -  spoléhám na ně ************

Není tady

 

#33 7. 2. 2007 17:04

nmery
♥♥♥♥---
Registrovaný: 30. 1. 2007
Příspěvky: 365

Re: tablety na hubnutí

Ela.. napsal(a):

Holky, neblbněte s chemickými preparáty ani s drastickými dietami. Jako mladá puberačka jsem mezi 16-18 rokem držela každou chvíli nějakou dietu - halywoodskou, vaječnou atp., samozřejmě jojo efekt a byla jsem jak kulička, při výšce 158 cm 60 kg. Pak jsem si postupně pořídila 3 děti a dnes mám 48 kg, bez diety, bez prášků, jím co chci, bez sladkého bych nemohla existovat a je mi fajn.  wink
Prostě děti a rodina dají zabrat dumbom.

mám děti a rodinu a kila na víc musím se hlídat sladké mi chutná uzeniny taky ale bez držení diet a nedržím drastické a pohybu by se neunesla to mi věř.Nemáme to všechny stéjné


Láska je ta,která zůstává stále,a jí všechno dáváme,nebo všechno odepíráme.

Není tady

 

#34 1. 3. 2007 13:14

LadušL
♥------
Registrovaný: 28. 2. 2007
Příspěvky: 8

Re: tablety na hubnutí

ahojky,já jsem brala hodně tablet,ale když už jsem zhubla,nastal šílený jojo efekt,takže jsem 8zhubla a 12šla nahoru.začala jjsem ale s programem,který je vypracovaný přímo na tebe podle věku výšky atd. a zhubneš tak 10kg za tři měsíce a už nenabereš.Kdyby jsi chtěla,napiš mi mejlík na ladalojikova@seznam.cz,nebo zavolej na 731128439.papa Ladušl

Petunka napsal(a):

Ahoj,

máte někdo nějaké zkušenosti s tabletama na hubnutí? Např. Formia 4, Cortissil, Reduxil, Bioaktivní C.L.A.... Jelikož se mnohdy nejedná zrovna o levnou záležitost, tak by mě zajímaly Vaše recenze. Díky smile

Není tady

 

#35 1. 3. 2007 13:36

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: tablety na hubnutí

Tak já se nemůžu ze zdravotních důvodů moc hýbat, stejně málo jím, ale asi špatně a tablety stejně nepomáhají :-(. Každý máme jiný metabolismus a jinak vnímáme všechny podněty:-(

Není tady

 

#36 1. 3. 2007 15:28

Tetamáma
♥♥♥♥♥♥-
Místo: u Strakonic
Registrovaný: 3. 11. 2006
Příspěvky: 1936

Re: tablety na hubnutí

Ty tablety pomůžou jen když se přitom hýbáš. Alespoň procházky. Jinak je to k ničemu. Já jsem je taky brala, ale musela jsem nakonec stejně změnit jídelníček, omezit porce a přidat na pohybu. storstark

Není tady

 

#37 2. 3. 2007 9:57

SLUNÍČKO
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VYSOČINA
Registrovaný: 11. 5. 2006
Příspěvky: 2321

Re: tablety na hubnutí

TETOMÁMO...TADY JDE DODAT JEDINÉ.... SOUHLAS tummenupp

Není tady

 

#38 6. 3. 2007 16:10

vanda13
♥------
Registrovaný: 7. 2. 2007
Příspěvky: 2

Re: tablety na hubnutí

A když jsi změnila jídelníček a přidala na pohybu, pomohly? Jak moc a které? Předem díky za tip!

Tetamáma napsal(a):

Ty tablety pomůžou jen když se přitom hýbáš. Alespoň procházky. Jinak je to k ničemu. Já jsem je taky brala, ale musela jsem nakonec stejně změnit jídelníček, omezit porce a přidat na pohybu. storstark

Není tady

 

#39 7. 3. 2007 11:22

SLUNÍČKO
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VYSOČINA
Registrovaný: 11. 5. 2006
Příspěvky: 2321

Re: tablety na hubnutí

VANDO,ZKUS SE PODÍVAT NA KLUB JABLÍČKA smile

Není tady

 

#40 7. 3. 2007 21:49

vikyrek
♥♥♥----
Místo: Benešov
Registrovaný: 31. 12. 2006
Příspěvky: 194

Re: tablety na hubnutí

Vždycky mě jednou za čas (obvykle na jařesmile přepadne pokušení taky něco vyzkoušet. Spíš jen na podporu spalování- chodím totiž 2x týdně na spinning. Letos uvažuju o Bio CLA Booster... Víte někdo něco více? Není to jen vyhození peněz? Jinak se vrátím k osvědčenému carnitinu:)

Není tady

 

#41 8. 3. 2007 12:13

ita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 31. 8. 2006
Příspěvky: 2003

Re: tablety na hubnutí

Taky jsem neměla úspěch s žádnými zázračnými pilulemi. Teď jsem viděla reklamu na Bioline A - prý bylinný preparát národího centra pro výzkum botaniky. Nemáte někdo zkušenost? Podle reklamy to asi bude taky podvod.

Není tady

 

#42 8. 3. 2007 19:42

Káča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2802

Re: tablety na hubnutí

Já nepotřebuji hubnout, ale zbavit se celulitidy-dnes jsem si koupila hodně vychvalované tablety Cellasen. Prý ho dokonce dávají jako podpůrnou léčbu k ošetření celulitidy na Laserové klinice. Máte s ním někdo zkušenost? Různé mastičky a gely už mně přestaly bavit, protože nemají žádný efekt.

Není tady

 

#43 9. 3. 2007 23:36

s.hrebickova
♥------
Registrovaný: 9. 3. 2007
Příspěvky: 3

Re: tablety na hubnutí

Chu na sladké po cvičení je vyvoláno primárně anaerobním metabolismem při vysoce intenzivní fyzické námaze, která je nad anaerobním prahem. Tělo si nestihne vytvořit energetický potenciál pro svalovou činnost za přítomnosti kyslíku - spalovat tukové zásoby a cukr z periferních zdrojů, ale bere ty, které jsou aktuálně k dispozici.
Jednoduše řečeno: Vaše práce byla vysoce intenzivní a krátkodobá (tělo potřebuje k zahájení spalování primárně tuku činost minimálně 45 minut, po níž přejde na energetické krytí hlavně z tuků), intenzita by se měla pohybovat okolo 60 - 50% maximální srdeční frekvence.
Ve vašem případě tělo žádá "rychlé cukry", které najde nejsnáze v rafinované podobě(žádá Vás proto o nějakou čoko tyčinku), problém je v tom, že jste po cvičení a nabitou energii nemůžete okamžitě spálit = ukládá se v podobě tuku.  Vaše tělo nebylo zvyklé na tak intenzivní zátěž, bude lepší, když budete vykonávat zpočátku procházky rychlou chůzí v teplejším oblečení a pravidelně doplňovat tekutiny (aby bylo co vypotit, protože když se nepotíte, tělo potřebuje tepelnou izolaci), po tělesné námaze se nejdřív napít např. kvalitní juice napůl ředěnývodou a jíst až cca 30 min. po zátěži samozřejmě do polosyta stravu bohatou na složité sacharidy, které Vás přinejmenším zasytí na delší dobu (rýže, těstoviny, ale pozor na sýry, které jsou všechny tučné). Při tom všem platí, že hlad je převlečená žízeň. Hodně úspěchu!cool.

Sylva

Není tady

 

#44 9. 3. 2007 23:41

s.hrebickova
♥------
Registrovaný: 9. 3. 2007
Příspěvky: 3

Re: tablety na hubnutí

Na celulitidu je podle mě nejlepší nesedět dlouho na židli a pohyb, stejně jako střídavé sprchování teplou a studenou vodou. Na pilulky jsem nikdy neměla peníze, vyřešila to touto cestou a jsem ok. cool každopádně nějak se ty firmy živit musíwink


Káča napsal(a):

Já nepotřebuji hubnout, ale zbavit se celulitidy-dnes jsem si koupila hodně vychvalované tablety Cellasen. Prý ho dokonce dávají jako podpůrnou léčbu k ošetření celulitidy na Laserové klinice. Máte s ním někdo zkušenost? Různé mastičky a gely už mně přestaly bavit, protože nemají žádný efekt.

Není tady

 

#45 9. 3. 2007 23:43

s.hrebickova
♥------
Registrovaný: 9. 3. 2007
Příspěvky: 3

Re: tablety na hubnutí

souhlasímrock

melu napsal(a):

holky nejezte pilule a radsi se hejbejte!

Není tady

 

#46 11. 3. 2007 10:07

Káča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2802

Re: tablety na hubnutí

No, jo, ale sedět na židli u internetu je moje poloviční náplň práce...

Není tady

 

#47 13. 3. 2007 22:21

piskota
♥♥-----
Registrovaný: 13. 3. 2007
Příspěvky: 42

Re: tablety na hubnutí

Myslim, ze pripravky na hubnuti jsou pekny podvod. To co opravdu pomuze je pevna vule, cviceni a zdrava strava. A ten, kdo uz opravdu neodola, mel by podle meho nazoru sahnout spise po necem v tekutem stavu, treba jako L-karnitin nebo up!slim. U tekuteho pripravku se ucinne slozky mnohem rychleji vstrebavaji a take do jedne teblety se toho vejde mene, nez do xxx ml pripravku. Osobne mam za sebou vsechny mozne pripravky a zustala jsem u karnitinu. Ted uz nehubnu, protoze uz neni potreba, ale dodava mi energy na cvico :-).

Není tady

 

#48 20. 1. 2013 1:30

mili18
♥------
Registrovaný: 27. 12. 2012
Příspěvky: 16

Re: tablety na hubnutí

ahoj, prosimtě žádný tablety ani jiné přípravky neber. Taky jsem byla tak hloupá a spousta si toho nakupovala, jenže je to jenom tahání peněz z lidí. Já cvičila, změnila stravu, ale pořádnej efekt se dostavil až po tom, co sjem se naštvala a oslovila odborníky na nepovolená reklama . Teprve pak jsem byla schopná svoji váhu shodit, takže vždy doporčuju odborníky.

Není tady

 

#49 20. 1. 2013 13:02

leel16
♥------
Registrovaný: 7. 1. 2013
Příspěvky: 12

Re: tablety na hubnutí

mili18 napsal(a):

ahoj, prosimtě žádný tablety ani jiné přípravky neber. Taky jsem byla tak hloupá a spousta si toho nakupovala, jenže je to jenom tahání peněz z lidí. Já cvičila, změnila stravu, ale pořádnej efekt se dostavil až po tom, co sjem se naštvala a oslovila odborníky na www.super-hubnuti.cz . Teprve pak jsem byla schopná svoji váhu shodit, takže vždy doporčuju odborníky.

Ahoj , souhlasím s Mili. Kolegyně zhubla až s výživovou poradkyní Cajthamlovou. Já osobně mám ráda Petra Havlíčka. Teď třeba píše do časopisu Dieta. Naučila jsem se snídat podle jeho rad, začali jsme s manželem přemýšlet o tom, jak a co vaříme, víc cvičit, i když nemáme moc společného času tak alespoň každý zvl᚝. Manžel už zhubl, cítí to na oblečení. smile Já zase cítím víc energie a tělo se pomalinku zpevňuje.
Každý pořádný výsledek člověka stojí trochu toho úsilí. Stačí normálně a zdravě jíst, doplnit pohybem a změny se dostaví.

Není tady

 

#50 4. 3. 2013 11:05

Alik_01
♥------
Registrovaný: 4. 3. 2013
Příspěvky: 3

Re: tablety na hubnutí

Ahoj, asi před 10 lety jsem zkoušela Lipoxal, zabral, asi 5-6 kilo dole, ale byla to nějaká jiná řada, asi před rokem jsem ho zkusila znovu a nic :-(. Ted zkouším Acai reklama, smazáno, snažím se k tomu opravdu dobře a zdravě jíst, v malých dávkách a zatím 2 kila dole. Tak uvidíme :-)

Upravil(a) AndreaP. (4. 3. 2013 12:44)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů