Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 22. 1. 2007 18:04

Petunka
♥♥♥♥---
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 306

tablety na hubnutí

Ahoj,

máte někdo nějaké zkušenosti s tabletama na hubnutí? Např. Formia 4, Cortissil, Reduxil, Bioaktivní C.L.A.... Jelikož se mnohdy nejedná zrovna o levnou záležitost, tak by mě zajímaly Vaše recenze. Díky smile


"Nešastná láska není to nejhorší. To pravé neštěstí je nemilovat."  E. Bass

Není tady

 

#2 22. 1. 2007 18:13

Holčička
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 4. 10. 2006
Příspěvky: 4363

Re: tablety na hubnutí

Brala jsem Slim Line premium a moc mi nepomohly... cca 3kg dole


http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/l/lqhjsy07t.png    http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/6/6px9452lk.png

Není tady

 

#3 22. 1. 2007 18:38

suzy
♥♥♥♥♥♥-
Místo: brno
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2570

Re: tablety na hubnutí

Beru prave Cortisil ale necitim zadne omezeni chuti na jidlo nebo na sladke.Naopak jsem i kilo a pul pribrala grater

Zajimalo by me to Bioaktivni CLA. vissla


http://animace.org/panenky/G300111.gif

Není tady

 

#4 22. 1. 2007 19:03

Káča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2802

Re: tablety na hubnutí

Prý je dobrý (kamarádka) CLA Booster

Není tady

 

#5 22. 1. 2007 19:32

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: tablety na hubnutí

A co tak pohyb místo prášků styrka .

Není tady

 

#6 22. 1. 2007 19:47

Nela
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1891

Re: tablety na hubnutí

Aprill: tummenupp


"Člověk si uvědomí, že byl šastný, až už je to pryč."

Není tady

 

#7 22. 1. 2007 20:32

666salome
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Moravěnka
Registrovaný: 24. 8. 2006
Příspěvky: 6309
Web

Re: tablety na hubnutí

Když u mě ten pohyb vyvolává chu na sladký a to potom ze sprchy musím jít okolo lednice veeeelkým obloukem a rovnou do postela to zaspat dumbom


************Žena bez muže je jako ryba bez jízdního kola ************
http://smajlici-1.ic.cz/znameni/1/rak.gifhttp://smajlici-1.ic.cz/zvirata/9/073.gif
************ Nevěřím na zázraky  -  spoléhám na ně ************

Není tady

 

#8 23. 1. 2007 14:55

johana2
♥------
Registrovaný: 7. 9. 2006
Příspěvky: 24

Re: tablety na hubnutí

Já jsem brala reduxil a zhubla jsem asi 5 kg.Ale jedla jsem dietně a víc cvičila.Reduxil mi fakt nepomohl.Když jsem ho přestala brát,tak sem v dietě a cvičení pokračovala zhubla jsem dalších 5 kilo.Tak já nemohu doporučit.Chutě na sladký a hlad jsem měla normální.

Není tady

 

#9 23. 1. 2007 15:38

Petunka
♥♥♥♥---
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 306

Re: tablety na hubnutí

Mě by těch 5 kilo zhubnout stačilo....byla jsem ted nemocná,ale jakmile to půjde, začnu chodit plavat a cvičit. Myslela jsem si, že když k tomu budu brát nějaký tablety, tak zhubnu rychleji a snáz...
Johano, jak vypadala Tvoje dieta? Co jsi jedla a co jsis odřekla???


"Nešastná láska není to nejhorší. To pravé neštěstí je nemilovat."  E. Bass

Není tady

 

#10 23. 1. 2007 20:18

Bublina
♥♥♥♥♥--
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 2. 2006
Příspěvky: 672

Re: tablety na hubnutí

Já už na žádný ty jejich přípravky co jsou v reklamě a lákaj nás,že zhubnem nevěřím.Ztenčuje se po tom akorád peněženka.Já beru přírodní vlákninu ráno na lačno a pak během dne a celkem mě to zasití.A jinak mi pomáhá čerstvý ananas.Jinak je to o pevný vůli a pohybu.tak jak to tu bylo milionkrát řečeno.

Není tady

 

#11 25. 1. 2007 0:20

Lu*
♥♥-----
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 27

Re: tablety na hubnutí

CLA mi nepomohla, nejlepsi prasky jsou nezrat a cvicit:supr:

Není tady

 

#12 25. 1. 2007 8:09

Leila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 4. 2006
Příspěvky: 1095

Re: tablety na hubnutí

Kdyby něco takového fungovalo, tak by se o tom vědělo a český národ by byl plný krásných šíhlých lidí.

Není tady

 

#13 25. 1. 2007 16:33

ma-ma
♥♥-----
Registrovaný: 23. 1. 2007
Příspěvky: 25

Re: tablety na hubnutí

Ahoj, já na tablety teda nesázím. Chce to lidově řečeno NEŽRAT!!! Jíst často a málo, hodně zeleniny a nějaký rozumný pohyb. Já za rok mám dole 15kg. Ale taky jsem potřebovala poradit a zkusila kurz STOB - znamená stop obezitě.Tam mě dokonce učili jíst pomalu a jídlo si vychutnávat, každé sousto požvýkat aspoň 15x. Z toho tě pak tak bolí sanice, že už ani dál jíst nemůžeštongue


Život je příliš krátký na rozčilování se nad malichernostmi:
takže se líbej pomalu, směj se šíleně,miluj upřímně a odpouštěj rychle.
----------------------------------------------------------------------------------
http://www.gify.nou.cz/fa2_andel2_soubory/a112.gif

Není tady

 

#14 25. 1. 2007 16:45

Ivča K.
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 1. 2006
Příspěvky: 3060

Re: tablety na hubnutí

Já asi před rokem a půl brala Adipex.Doktor mi ho napsal,protože jsem měla dost velkou nadváhu.První dny jsem neměla chu k jídlu vůbec,takže jsem skoro nejedla,jen zeleninu a ovoce a nízkotučné výrobky.Váha šla rychle dolů,ale asi po týdnu se mi to úplně otočilo a vrhala jsem se na všechno,co bylo poživatelné.Takový apetit jsem snad ještě nikdy neměla.Prášky leží někde na dně lékárny a už je nechci ani vidět.Začla jsem potom pomalu a znovu.Někdy držím picí dny nebo jen zeleninové,ale když mám na něco chu tak si to dám,protože potom bych byla na to jak nadržená.Jezdím na kole,občas jdu plavat.Teď jsem po operaci kolena tak cvičit moc nemůžu,ale kolo a plavání mi nevadí.Když si dám o víkendu vydatnou českou kuchyni,tak pravidelně v pondělí piju vodu a zelený čaj.Tímto stylem jsem zatím zhubla 20 kg a pomalu budu pokračovat.Potřebuji ještě dalších 20 kg.

Není tady

 

#15 25. 1. 2007 18:39

Iveta X
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1548

Re: tablety na hubnutí

Ma-ma a IvčaK.  rockrockrock


Iveta X

Není tady

 

#16 25. 1. 2007 19:13

Nada78
♥♥♥♥♥--
Místo: Teplice
Registrovaný: 17. 12. 2006
Příspěvky: 545

Re: tablety na hubnutí

Leila napsal(a):

Kdyby něco takového fungovalo, tak by se o tom vědělo a český národ by byl plný krásných šíhlých lidí.

Naprosto souhlasím  wink

Není tady

 

#17 25. 1. 2007 21:06

Ela..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1393

Re: tablety na hubnutí

Holky, neblbněte s chemickými preparáty ani s drastickými dietami. Jako mladá puberačka jsem mezi 16-18 rokem držela každou chvíli nějakou dietu - halywoodskou, vaječnou atp., samozřejmě jojo efekt a byla jsem jak kulička, při výšce 158 cm 60 kg. Pak jsem si postupně pořídila 3 děti a dnes mám 48 kg, bez diety, bez prášků, jím co chci, bez sladkého bych nemohla existovat a je mi fajn.  wink
Prostě děti a rodina dají zabrat dumbom.

Není tady

 

#18 26. 1. 2007 9:05

Káča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2802

Re: tablety na hubnutí

Ela: máme stejné míry!

Není tady

 

#19 26. 1. 2007 9:24

Nela
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1891

Re: tablety na hubnutí

Já chci mít taky  60 kg při takové výšce.big_smile Ale samozřejmě chci být zdravá, nechci být štíhlá a nemocná.sad


"Člověk si uvědomí, že byl šastný, až už je to pryč."

Není tady

 

#20 26. 1. 2007 10:13

Iveta X
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1548

Re: tablety na hubnutí

Elo, Káčo, mám při stejné výšce ještě o pár kilo míň. Taky mám děti a nedržím žádnou dietu, prostě jsem taková... Chci se Vás zeptat, když děláte nějakou fyzicky náročnou práci, máte sílu a jste brzy unavený? Nemám se s kým porovnat, ale já třeba nenahodím sekačku na trávu a když mi jí nahodí manžel, tak jsem za chvilku KO. Nebo přitáhnu domů nákup (pravda, dvě plný tašky) a půl hodiny se z toho vzpamatovávám. Mám to takhle od mala. Pamatuju si, když jsem v prváku táhla domů všechny knížky co jsme na začátku roku dostali na gymplu, tak jsem brečela a nemohla dojít domů. Připadám si skoro ve 40 letech jako pako, ale nemůžu za to. Jak jste na tom vy? Myslíte, že ta malá váha může nějak souviset? Snažila jsem se přibrat, ale pořád si držím stejnou váhu. Myslíte, že když bych měla třeba o 10 kilo víc, tak budu na tom líp i fyzicky? Že víc zvládnu?


Iveta X

Není tady

 

#21 26. 1. 2007 13:32

Káča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2802

Re: tablety na hubnutí

Iveta: Já Tě uklidním-když jsem byla svobodná, tak jsem měla asi 48kg, po 1.porodu jsem najednou vážila asi 43kg a po 2.porodu neuvěřitelných 36kg (taky v tom ale hrála roli psychika-malý po porodu zemřel). Skončila jsem v nemocnici...dopracovala jsem se zuby, nehty k váze 42kg a víc prostě nešlo.Léčil mně i Doc.Doleček, nic nepomáhalo. Tak jsem to táhla do svých 40let, v té době jsem byla necelé dva roky po svém třetím porodu. Najednou jsem začla přibírat, kilo po kilu a teď jsem na váze 48kg-a díky za ně!
Nemusím Ti říkat, jak jsem v době mé podváhy byla unavená, nic jsem pořádně nezvládala, v tom nejhorším období mi padaly vlasy, třepala jsem se jako ratlík, vynechávala mi menstruace, nebyla chu na sex....Rozumím Ti naprosto, jak Ti je.

Není tady

 

#22 26. 1. 2007 15:47

Iveta X
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1548

Re: tablety na hubnutí

Jo Káčo, tak to je fakt asi tou váhou. Někdy si připadám jako chcípáček, až je mi o tom trapný mluvit. Oni mi kolikrát lidi řeknou, abych víc jedla, že budu mít víc síly a nebudu nervní, ale já jsem nikdy dietu nedržela. Právě s tou sekačkou se mi stalo, že u nás byli příbuzní a já po manželovi chtěla, aby posekal a oni se divili proč to neudělám sama, že jejich 15 ti letá dcera běžně seká. Normálně mi bylo trapně jim něco vysvětlovat. No uvidíme v přechodu....


Iveta X

Není tady

 

#23 26. 1. 2007 16:27

SLUNÍČKO
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VYSOČINA
Registrovaný: 11. 5. 2006
Příspěvky: 2321

Re: tablety na hubnutí

KÁČO A IVETO,
JE TO DOCELA HROZNÝ, VY MÁTE PROBLÉM PŘIBRAT A JÁ NEMOHLA DLOUHO DOSTAT KILA DOLŮ.
TEĎ MI TO JDE,SICE POMALIČKU, ALE JDE.
ZNÁM VE SVÉM OKOLÍ TAKY PÁR HOLEK, KTERÉ TRÁPÍ STEJNÝ PROBLÉM , JAKO VÁS....NĚKTERÁ Z HOLEK SI ŘEKNE, JAK MUSÍTE BÝT ŠASTNÉ, ALE JÁ VÍM, ŽE TO NENÍ ŽÁDNÁ SRANDA!
A TAK PŘEJI VŠEM KTERÉ POTŘEBUJÍ PŘIBRAT, ABY PŘIBRALY A TĚM KTERÉ POTŘEBUJÍ ZHUBNOUT,ABY ZHUBLY...SNAD JEŠTĚ MALÁ PŘIPOMÍNKA...NEJLÉPE BEZ VŠECH DRYJÁKŮ,PO KTERÝCH ZHUBNE NAVŽDY VAŠE PEN̎ENKA, ALE NE VY. smile

Není tady

 

#24 27. 1. 2007 10:22

Ela..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1393

Re: tablety na hubnutí

Iveta X napsal(a):

Elo, Káčo, mám při stejné výšce ještě o pár kilo míň. Taky mám děti a nedržím žádnou dietu, prostě jsem taková... Chci se Vás zeptat, když děláte nějakou fyzicky náročnou práci, máte sílu a jste brzy unavený? Nemám se s kým porovnat, ale já třeba nenahodím sekačku na trávu a když mi jí nahodí manžel, tak jsem za chvilku KO. Nebo přitáhnu domů nákup (pravda, dvě plný tašky) a půl hodiny se z toho vzpamatovávám. Mám to takhle od mala. Pamatuju si, když jsem v prváku táhla domů všechny knížky co jsme na začátku roku dostali na gymplu, tak jsem brečela a nemohla dojít domů. Připadám si skoro ve 40 letech jako pako, ale nemůžu za to. Jak jste na tom vy? Myslíte, že ta malá váha může nějak souviset? Snažila jsem se přibrat, ale pořád si držím stejnou váhu. Myslíte, že když bych měla třeba o 10 kilo víc, tak budu na tom líp i fyzicky? Že víc zvládnu?

Iveto, tak to jsme na tom stejně. Ikdyž já tyhle stavy mám odjakživa, měla jsem je i coby "cvalík", takže s váhou to zřejmě moc nesouvisí. Možná s výkonností srdce, krevním tlakem (já ho mám chronicky nízký, běžně 90/60 a ruce i nohy věčně ledové), hladinami cukru v krvi (u mě pod normou, ačkoliv se sladkým láduju, bez něj bych nemohla existovat). Večer jsem tak grogy, že bych mohla jít spát "se slepicema" už ve 20h, kdyby manža nemrmlal, že bych právě večer mohla fungovat taky pro něj.. dumbom

Upravil(a) Ela.. (27. 1. 2007 11:22)

Není tady

 

#25 27. 1. 2007 10:55

Káča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2802

Re: tablety na hubnutí

Chce to holt brát nějaké přírodní, posilující preparáty. Železo, vit.B atd.
Kdysi jsem pila i železité víno z drogerie.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů