Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 1. 5. 2015 13:33

danka19
♥------
Registrovaný: 20. 10. 2014
Příspěvky: 7

Re: Svatba a vše kolem

Ahoj holky, neměla jste některá svatbu někde u moře? A měli jste to jenom na oko nebo to bylo oficiálně a s úřady nebyl problém?

Není tady

 

#27 3. 5. 2015 8:20

Ivanaa
♥♥-----
Registrovaný: 15. 7. 2014
Příspěvky: 68

Re: Svatba a vše kolem

tohle si určitě dobře zjisti, a nedopadneš jak moje kamarádka, která na posledni Chvíli řešila v Chorvatsku agenturu z Čech

Není tady

 

#28 12. 5. 2015 8:29

LewisCollins
♥------
Registrovaný: 12. 5. 2015
Příspěvky: 1

Re: Svatba a vše kolem

Ahoj všem,
pokud by se vám líbil krásný svatební film, pošlete mi zprávičku. Mám v jedné firmě k dispozici poměrně velmi slušnou profi techniku... a škoda toho nevyužít.
Hezké léto 2015,

L.C.

Není tady

 

#29 18. 5. 2015 10:19

zzuzi
♥------
Registrovaný: 18. 5. 2015
Příspěvky: 1

Re: Svatba a vše kolem

Ahoj holky. Dávám vám sem odkaz na jabloneckou firmu FaBOS. Dají se zde nakoupit krásné šperky pro nevěsty za normální cenu. Navíc jsou to výrobci, takže jestli chcete třeba sladit šperky pro družičky, nebo si jen vybrat originální svatební dar wink, určitě mrkněte. http://www.fabos.cz/ tummenupp

Není tady

 

#30 20. 8. 2015 13:15

alca12
♥------
Registrovaný: 5. 1. 2015
Příspěvky: 7

Re: Svatba a vše kolem

Ahojte, prosím o radu s naušniceme, šaty budu mít čistě bílé, tenké, ne moc zdobené, vlasy vyčesané nahoru a jen spuštěné nějaké pramínky...ostatní věci jsou sladěny do krémova popř. fialkova. Můžete dát tipy na naušnice. Nevím si rady.

Není tady

 

#31 23. 8. 2015 16:26

Baruu
♥------
Registrovaný: 2. 2. 2014
Příspěvky: 22

Re: Svatba a vše kolem

alca12 napsal(a):

Ahojte, prosím o radu s naušniceme, šaty budu mít čistě bílé, tenké, ne moc zdobené, vlasy vyčesané nahoru a jen spuštěné nějaké pramínky...ostatní věci jsou sladěny do krémova popř. fialkova. Můžete dát tipy na naušnice. Nevím si rady.

Já bych volila např. toto http://www.nausnice.cz/nausnice-stribrne-crystal-sv435 a jsou vidět, ale a nebijí do očí. Co na ně říkáte?

Není tady

 

#32 26. 8. 2015 8:54

alca12
♥------
Registrovaný: 5. 1. 2015
Příspěvky: 7

Re: Svatba a vše kolem

Baruu napsal(a):

alca12 napsal(a):

Ahojte, prosím o radu s naušniceme, šaty budu mít čistě bílé, tenké, ne moc zdobené, vlasy vyčesané nahoru a jen spuštěné nějaké pramínky...ostatní věci jsou sladěny do krémova popř. fialkova. Můžete dát tipy na naušnice. Nevím si rady.

Já bych volila např. toto http://www.nausnice.cz/nausnice-stribrne-crystal-sv435 a jsou vidět, ale a nebijí do očí. Co na ně říkáte?

Děkuji za reakci, mně nějak na první dojem neuchvátily ale všem se strašně líbí, tak jsem objednala a už se na ně taky těším, líbí se mi čím dál více. Tak doufám, že dobrá volba.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů