Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 20. 1. 2015 7:49

annie
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 7. 2. 2006
Příspěvky: 2920

Re: síované punčocháče, silné nohy a malá postava???

Mohla by sárinka napsat, jestli před těma osmi lety nakonec šla v těch sítích na ples... lol
No ale stejně - na ples v síovaných punčocháčích? va

Není tady

 

#27 21. 2. 2015 8:17

aaaKveta
♥------
Registrovaný: 24. 5. 2014
Příspěvky: 10

Re: síované punčocháče, silné nohy a malá postava???

Jiněnka napsal(a):

No hlavně by mě zajímalo které punčochy vyhrály, na sípvané jsem osobně málo odvážná, ale představa čených prosvítajících s černým tulipánkem na boku mě uplně nadchla, to musí vypadat úžasně, JÁ JE CHCIII, kde jsi je sehnala, Sari???

Mně dost zaujali GATTA Margherita 01 nebo i GATTA Lavinia 17, tak jukni, třeba Ti to vynahradí ty, na které si tu kolegyně nemůže vzpomenout, mají tam fakt zajímavé vzory. Najdeš normálně gatta-puncochy.cz a tam toho je mraky, moc se mi ten e-shop líbí a je možný i osobní odběr na Kafkova 13, Praha 6.

Není tady

 

#28 23. 3. 2015 12:11

Gaba555
♥------
Registrovaný: 23. 3. 2015
Příspěvky: 2

Re: síované punčocháče, silné nohy a malá postava???

Jjj, a že je vybírat z čeho, nebo jestli jsi silnější, tak si kup nějaké kompresní punčochy, co říkáš? To by nešlo? Ty by jsi nechtěla? Třeba něco takového jako jsou: GATTA Bye Cellulite, to bych možná radila já.

Není tady

 

#29 21. 4. 2015 21:46

xTerezax
♥------
Registrovaný: 24. 4. 2014
Příspěvky: 17

Re: síované punčocháče, silné nohy a malá postava???

Ty jo, na gatta-puncochy.cz mají i samodržící kompresní, tak to jsem ještě neviděla, díky, za zmínění téhle značky, neznala jsem ji. Ale teda, kompresní to asi bude hlavně na lýtka, ne, protože když jsou nahoře samozdržící, tak si myslím, že stehna až tak ne, ne? Ale jestli se pletu, klidně mě opravte dámy.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů