Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 4. 1. 2007 16:35

muzzle
♥♥-----
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 43

Gelove nehty

Ahoj, potrebovala bych poradit. S kamaradkou chceme jit na umele nehty. Jenze delame dost tezkou manualni praci-prenaseni bremen kolem15 kg. Takze jesli by to nebyly vyhozene prachy. Kazdou chvilku mam svuj nehet zatrzeny:( a chtela bych mit upravene ruce. Nekde jsem cetla i o porcelanovych. Nejsou treba lepsi?? Diky.

Není tady

 

#2 4. 1. 2007 18:27

Dexpre
♥♥♥♥---
Místo: Teplice
Registrovaný: 17. 12. 2006
Příspěvky: 420

Re: Gelove nehty

Ahoj,
já mám nehty gelové. Jsou nejvíce šetrné pro tvoje původní nehty. Sice nemám tak náročnou práci,ale i když jsem pracovala na zahradě,stěhovala aj.tak mi nikdy neulítly. Také záleží na typu gelu,který použijí. Čím větší cena za nehty tím kvalitnější gel. První návštěva mě stála 800 Kč big_smile


http://lilypie.com/pic/090414/IJkS.jpghttp://b2.lilypie.com/m55Mp2/.png

Není tady

 

#3 4. 1. 2007 19:03

sa-rik
♥------
Registrovaný: 2. 6. 2006
Příspěvky: 24

Re: Gelove nehty

Ahojda, já mám gelové nehty a jsem s nimi nad míru spokojená.Stály mě kolem 800 kč a teď chodím jednou za 3 týdny na doplnění a stojí mě to 550 kč.Je to ale super, protože se o ně nemusíš vůbec starat.Já s nimi dělám úplně vše a drží perfektně.Jedna nevýhoda je ale ta, že pokud narazíš na něco, tak to dost bolí, ale jinak super.Myslím, že pokud si nedᚠnějak extrémně dlouhé, tak by to měly vydržet.

Není tady

 

#4 4. 1. 2007 19:04

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Gelove nehty

Nesouhlasím ,že cena = kvalita butter . Mám nehty za 300 Kč a doplnění za 130 Kč + 10 Kč za nový nehet a nemám problém. Pokud si ho uloním tak pouze vlastní nešikovností. A s nehty můžu dělat cokoliv - pracovat na zahradě, namáčet je v savu.  Musíš to sama vyzkoušet a uvidíš co nehty vydrží smile .

Není tady

 

#5 5. 1. 2007 8:01

Ajax
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 20. 4. 2006
Příspěvky: 532

Re: Gelove nehty

já osobně měla kdysi gelové, udělané profesionálně a po čase jsem si dělávala sama doma keramické neboli porcelánové a ty se mi teda zdají o hodně pevnější než ty gelové... ale osobně mám zkušenost takovou, že těžká práce = poničené nehty... tak nevím... asi to taky hodně záleží na kvalitě svého nehtu, né jen na tom jak ti to kdo udělá. Já trpím lupenkou a tzn. nadměrné vytváření rohovatiny a toje vlastně i rychlý růst nehtu... tzn. že u gelovek jsem musela chodit hodně často na doplnění (až se sama pedikérka divila) a taky se mi to odchlipovalo.. nehet to nechtěl přijmout... u keramických se mi to jakoby odlepovalo taky, ale tam nebyl problém si to doma opravit... asi opravdu nezbývá než podstoupit finanční riziko a zkusit to... Přeju spokojenost:-)

Není tady

 

#6 5. 1. 2007 8:59

muzzle
♥♥-----
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 43

Re: Gelove nehty

Ahoj, diky za odpovedi. Asi do toho pujdu:)

Není tady

 

#7 5. 1. 2007 10:46

Tiina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3170
Web

Re: Gelove nehty

No gelové nehty jsem měla jednou a už nikdy, držely a vypadaly dobře to jo, ale při rychlosti jakou mě rostou nehty bych musela chodit na doplnění asi tak každý týden a na to nemám čas ani peníze. Mrzí mě, protože takhle by měl člověk hezké nehty bez práce.

J

Není tady

 

#8 5. 1. 2007 23:40

star.ka
♥------
Registrovaný: 24. 1. 2006
Příspěvky: 22

Re: Gelove nehty

Já si taky dopřála luxus porcelánových nehtů. Vypadaly luxusně, to ano, ale když jsem umývala nová plastová okna, tak se mi po sundání rukavic objevily i 2 ulomené nehty a při mytí nádobí se zlomil další. To by nebylo tak špatné, ale slečna, která mi nehty dělala, mi asi nějak poškodila nehtové lůžko na malíčku a teď mi roste něco tak po*ného místo nehtu, že mi je samotné blbě.Tak jsem si za 500 Kč pořídila plno radostí: sama jsem si nehty umělé strhávala a nyní mě čeká strhávání toho mého.

Není tady

 

#9 6. 1. 2007 9:18

Dexpre
♥♥♥♥---
Místo: Teplice
Registrovaný: 17. 12. 2006
Příspěvky: 420

Re: Gelove nehty

Ty jo, docela úděsný zážitek sad Je pravda,že když kamarádka se rozhodla,že už gelové nehty nechce a tak je strhala, měla hodně poškozené své vlastní. Zaprvé byly jak papír a když jsi přes ně přejela,tak jak "struhadlo" (tak byly polámané). Sice už je má v pořádku,ale na dotek jí to "struhadlo" zůstalo hmm .... Tak se nějak bojím až se rozhodnu je také strhat, snad to bude lepší. Zatím to ale neřeším nebo jsem spokojená tummenupp


http://lilypie.com/pic/090414/IJkS.jpghttp://b2.lilypie.com/m55Mp2/.png

Není tady

 

#10 6. 1. 2007 9:20

suzy
♥♥♥♥♥♥-
Místo: brno
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2570

Re: Gelove nehty

Dexpre tak to stejny mam ja po gelovych nehtech.Mela jsem je 2 mesice pak sem si je musela sundat protoze jsem sla na operaci a do ted se mi lamou a mela jsem je jak papir.Chtela bych na to jit znova ale mam strach.

Nemohla jsem si to ale poskodit tim ze sem si je sundavala sama?


http://animace.org/panenky/G300111.gif

Není tady

 

#11 6. 1. 2007 9:45

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Gelove nehty

Pokud mi náhodou upadne nehet nebo si ho ulomím (nestává se to často, protože délku  nehtů mám přirozenou - kratší ) tak moje vlastní nehty jsou tvrdé, proto mě docela udivují vaše zkušenosti. Máte skutečně gelovky? Gel má vlastní nehet vyživovat.

Není tady

 

#12 6. 1. 2007 11:08

Dexpre
♥♥♥♥---
Místo: Teplice
Registrovaný: 17. 12. 2006
Příspěvky: 420

Re: Gelove nehty

problém u těchto nechtů je,že když ti je doplňují, zbrousí tvůj nehet na minimum,aby potom ty gelové nevypadaly moc tlustě. Sice ho vyživují,ale poškození po zbrousení neumí ovlivnit. Také záleží na tom,jak pevné jsi měla nehty před nanesením gelu.
Suzy, aby se ti nehty zregenerovaly,tak použij bezbarvý výživný lak s výtažky z moře nebo kaktusu, fakt výborné, do měsíce uvidíš velké zlepšení tummenupp


http://lilypie.com/pic/090414/IJkS.jpghttp://b2.lilypie.com/m55Mp2/.png

Není tady

 

#13 4. 2. 2007 22:23

hanickaostrava
♥------
Registrovaný: 4. 2. 2007
Příspěvky: 4

Re: Gelove nehty

ahoj nevite nekdo o nekom kdo dela gelové nehtíky v ostravě doma????

Není tady

 

#14 4. 2. 2007 23:13

Anetta
♥♥-----
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 68

Re: Gelove nehty

suzy - chtěla bych se tě zeptat - jdu taky na operaci a mám gelovky, proč sis je musela nechat sundat? Mně zatím nikdo nic takového neřekl.  Tebe na to upozornili předem?Tak se teď docela bojím, abych pak kvůli tomu neměla nějaké problémy. sad


První krok pro to, abyste od života získali to, co chcete je rozhodnout se, co to je.

Není tady

 

#15 5. 2. 2007 8:10

rogersova
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 510

Re: Gelove nehty

podle nehtů se pozná zásobení organismu kyslíkem.Takže je anesteziolog v průběhu operace kontroluje.Pokud jsou růžové - pohoda,
modrají-li - problém.

Není tady

 

#16 5. 2. 2007 8:41

Anetta
♥♥-----
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 68

Re: Gelove nehty

Děkuju - ale proč mě na to ještě nikdo neupozornil?Co se stane, když si je nenechám sundat? Myslíš, že by mě k tomu zákroku nemuseli přijmout?


První krok pro to, abyste od života získali to, co chcete je rozhodnout se, co to je.

Není tady

 

#17 5. 2. 2007 9:44

rogersova
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 510

Re: Gelove nehty

tak to nevím,zkus se raději přeptat.Po mně chtěli,abych si před hospitalizací (před operač.zákrokem) odlakovala nehty na nohou.

Není tady

 

#18 5. 2. 2007 9:48

Anetta
♥♥-----
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 68

Re: Gelove nehty

a řekli ti to až v nemocnici, nebo tě o tom už informoval doktor předem? Já se zkusím někde poptat, ale docela by mě to štvalo, mám je čerstvě udělaný a stálo to dost peněz, ale když to jinak nepůjde, co se dá dělat.... sad


První krok pro to, abyste od života získali to, co chcete je rozhodnout se, co to je.

Není tady

 

#19 5. 2. 2007 13:52

rogersova
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 510

Re: Gelove nehty

řekli mi to už předem,ale to už je dobrých 10 let.Mohlo se lecos změnit..Třeba jim budou stačit nenelakované nehty na nohou.Záleží na koho tam narazíš.Podruhé mi zapomněli udělat předoperační vyšetření.A nevadilo to, jinde by tě bez toho nevzali.Šlo o laparoskopii kolena.

Není tady

 

#20 5. 2. 2007 21:01

kacik
♥♥♥♥---
Registrovaný: 23. 8. 2006
Příspěvky: 289

Re: Gelove nehty

já byla na operaci,plánované a gelovky nikomu nevadily,jen jsem si je nechala doplnit pred operaci bez lakovani,aby byly pruhledne.a jinak je nosim 7 let a zadny problem,vydrzi vsechno:o)

Není tady

 

#21 5. 2. 2007 21:07

Anetta
♥♥-----
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 68

Re: Gelove nehty

jé, tak to jsi mě potěšila, moc dík!!! Já jsem s nimi taky moc spokojená, proto bych je taky nerada sundavala.

Upravil(a) Anetta (5. 2. 2007 21:07)


První krok pro to, abyste od života získali to, co chcete je rozhodnout se, co to je.

Není tady

 

#22 6. 2. 2007 19:11

Renata 32
♥♥♥----
Registrovaný: 30. 4. 2006
Příspěvky: 101

Re: Gelove nehty

Ahojky omlouvám se,že vám sem lezu,ale neznáte někoho z Plzně kdo dělá nehtíky doma???(za rozumnou cenu??)Díky

Není tady

 

#23 9. 2. 2007 5:45

aja000
♥♥-----
Registrovaný: 22. 8. 2006
Příspěvky: 50

Re: Gelove nehty

milé holčinky-chtěla bych ,vám odpovědět na několik vaších nejasností,které se týkají gelových nehtíků,protože jsem vaši diskusi četla a nenašla jsem tady příspěvek ,který by ,vám pár nejasností objasnil,protože nehtovou modelហprovádím-
-nehet-tedy nehtová ploténka se musí nejprve před modeláží opilovat- jemně.nesmí být ani kousek lesklé místečko.povrch se musí zdrsni,to ,aby držel tip na nehtu a pak i gel-----ne proto aby se původní nehet ztenčil,jak tady něktwrá píšete
-gelové nehty-tedy gel který se nanáší na nehty je zravotní materiál,který používají např,zubaři na blomby .viz ..blombování s lampou,některé to znáte....
-pod gelem ,může nehtová ploténka dýchat
-při hospitalizaci se gelové nehty nesundávají...viz zdravotní materiál,jenom v případě ,že se jedná o nehty pryskyřicové,které jsou u nás zakázány od té doby co jsme vstoupili do únie z důvodu,ře se při jejich zhotovení kapala na ploténku kyselina ,která se pak přes ní dostávala do těla
-nehty jsou pomodeláži opravdu,ztenčené ,opilované,jako papír,ale jsou jen poškozené mechanicky ne chemicky

Není tady

 

#24 9. 2. 2007 8:30

host eska
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2006
Příspěvky: 1299

Re: Gelove nehty

yikes
No co zase já vím o gelových nehtech.
Za prvé z opravdových modelovaných gelových nehtů se nepoužívají tipy!!!!!!!!
Je to proto, že každý člověk má jiný tvar nehtu. Jeho šířku a hlavně tvar lůžka a tedy to ohnutí a vypoulení nebo jak to říct toho lůžka. Zatím co člověk, to jiný nehet, typů tipů je jen několik druhů. Pokud nemáte to štěstí a nejste jako z fabriky, pak vám nehet nemůže přesně doléhat na nehtové lůžko a kopírovat nehet.. A jsou s tím pak spojeny ještě jiné slasti, například to, že tip se tam lepí lepidlem, které taky může poškozovat povrch nehtu(ale nemusí, závisí na druhy lepidla).
S tipem jsou to obyčejné umělé nehty. Taky krásné třeba, ne ale ne tak profi...

Za druhé. Nehet se nepiluje na minimum. Není důvod. Nehet se na povrchu jen zdrsní (jak napsala aja000), ale neztenčí se!.
A a pak opravdu ten gel je zdravotní materiál. A tak dál.

Chtěla bych podotknout, že teď se vám může zdát nemožné nehet prodloužit bez tipu. Ovšem proto se to jmenuje nehtová modeláž. Nový nehet se vymodeluje na vašem nehtu pomocí šablony. Raděj popíšu.

Nejdřív se ruce vaše a i toho, kdo modelហprovádí dezinfikují!!
Proto, abyste si napřiklad při modeláži nezanesli nějakou plíseň pod ten gel.
Pak se upraví nehtová kůžička.(Musí se zatlačit pomocí změkčovače kůžičky k nehtu, pokud ji nemáte upravenou)
Pod nehet se vloží šablonka. Tu si představte jako tvrdší papír, kterým podložíte svůj nehtík a tím, že jej zasunete pod nehet a udělá se oblouček ve tvarů vašeho nehtu pod nehtem. Na něm jsou namalované takové obloučky, které modelážístce pomůžou přesně určit, jak dlouhý nehet dělá.
Ted nastaví vᚠnehet speciálním gelem na nastavenéí nehtu. Nevím jiste jestli musí být bílý nebo ne, ale pokud  se použije bílá, máte základ pro jakousi přirozenou francouzskou manikuru jednoduchou. I normální nehet má špičku, která přesahuje prst bělejší barvu. Proto to vypadá velice přiozeně a já si dovolím hodnotit, moc hezky. Prostě nanesev tenké vrstvě gel na ten papírek a na vᚠnehet tam kde je taky bílý. Vy si tady řídíte délku nehtu. jestli přirozenou nebo delší.
Po nastavení vašeho nehtu se ještě nanese speciální gel na zbytek nehtu.
Pak už se používí staré známé nanesení gelu na každý prst a pak se vkládají postupně do toho modrého UV světla.
Každopádně to slouží k tomu, aby se gel ztvrdil, tedy jakoby vnitřně zahřál a změnila se jeho struktura.
Teď proběhnou úpravy nehtu. To znamená, že se piluje přesně tvar, který chcete. Kulatý, hranatý... dobrá modelížistka by si do toho měla nechat kecat a pokud se vám něco nelíbí, řekněte jí to a ona to upraví podle vašich představ.
Když vypadají tvarem tak, jak si představujete, nanese se poslední lesklá vrstva zase nehet po nehtu a davá se pod modré světlo.

Pak přichází na řadu ještě povrchová úprava jako lakování, francouzská, nebo si můžete nechat udělat nějaký ten obrázek, nevím jak se to přesně jmenuje.
Tohle zdobení se dá taky udělat místo vrchní lesklé vrstvy. Dají se tam vsadit barevné kaminky, míchat barvičky sad  Ale máte to na ten měsíc, dokud nejdete na doplnění. Dá se to přelakovat.
Lak na gelu drží lépe než na nehtu.

Tam kam chodím ještě příjde  na řadu masហrukou.
Zůstane vám vᚠ pilník a tedy se piluje vždy jen tím použitým na vás i každé doplňování. Zase aby to bylo hygienické.
Po celou dobu se používá dezinfekce. Nejen na začátku smile

Nehet se opravdu ztenčuje, ovšem je to spíše tím, že si zvykne růst pod gelem, a tedy sám narůstá už tenčí. I když asi může dáchat, kontaktní čočka to není , nebudem si nic nalhávat smile  Nehet pod ním je tenčí ale tvarem barvou a struktutou jako před modeláží.
Posední poznámka. Je to modeláž, která má právě tvarovat vᚠvlastní nehet tak, aby byl hezčí než na začátku. Pokud vám poškodí nehtové lůžko, je to asi na nějakou žalobu. Ovšem v tomhle se nevyznám. Každopádně je to na sebrání licence. Trvale poškodit nehet nesmí.


všichni u podpisu moudře hovoří, a já budu mluvit, až mi lýtka dohoří... bo nejsu žadny rétor big_smile
http://www.kamelie.ic.cz/sm1_soubory/sm29_mal.gifhttp://www.bahno.cz/minismile/ms_2294.gifhttp://www.bahno.cz/minismile/ms_2294.gif

Není tady

 

#25 27. 2. 2007 20:14

Jessie
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 809

Re: Gelove nehty

A co pryskyřicové nehty? Jsou lepší než gelovky nebo ne? Mám své nehty ošklivé, lámou se a třepí...tak nad něčím uvažuju a doporučení jsem dostala právě ty pryskyřicové.
Na druhou stranu jsem četla, že leptají vlastní nehty a Aja teď píše, že jsou u nás zakázané, přesto je většina studií nabízí - tak jak je to?
A co by bylo nejlepší na ty moje ošklivky?


Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů