Oznámení

4. srpna : Vážení uživatelé, jistě jste zaznamenali, že jsme pro vás otevřeli Tvůrčí dílnu. Pochlubte se ostatním svými nápady a inspiracemi i vy! Posílejte je na mail tvurcidilna@babinet.cz a podílejte se tak na tvorbě obsahu této nové rubriky. Vždy na konci měsíce budete moci hlasovat, kdo z vás měl nejlepší nápad a jeho autora pochopitelně odměníme.

4.srpna : V naší nové tvůrčí dílně na vás čeká mandala podle papírové šablony.

28. dubna : Novinka v sekci recepty - rozhovor s mladou sympatickou ženou o Indii a životě tam, aneb Indie a její (nejen) kuchyně očima Michaely Samant.

#1 2. 1. 2007 10:09

Májajája
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 3756

Operace očí - Brno x Zlín

Chci jít na operaci očí, kterou si tu  chválíte, a nemohu se rozhodnout mezi Brnem a Zlínem. Zlín je obecně chválený, o Brně se moc neví. Já mám blíž asi do Brna, je pro mně spáídovější, a je podstatně levnější. Znám ale jen dva lidi, kteří byli v Brně. Jsou spokojení.
Najde se někdo kdo by měl informace pro srovnání? Děkuju smile

Upravil(a) Májajája (2. 1. 2007 10:10)


Mája

Není tady

 

#2 15. 1. 2008 12:39

Simonas
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 15. 1. 2008
Příspěvky: 833

Re: Operace očí - Brno x Zlín

Majo,
pokud jsi nebyla na operaci oci a stale o to stojis. Tak ti muzu doporucit Zlin. Jsou tam dve kliniky - konkurencni. Jednu ma doktor Smecka - je to od devadesatych let zavedena soukroma klinika, ktera ma dlouholete zkusenosti. Pak je tam klinika, kterou ma myslim Dr. Smazinka. Je moderni a takez velmi dobra a ma vyborne reference. Pokud se jedna o financni stranku veci, nevim kolik stoji operace kratkozrakosti v Brne, ale predpokladam, ze rozdil ceny bude maly. Jde prece o oci a nema cenu na nich setrit. Obe tyto centra ve Zline nabizeji formu splatek operace, coz by mohlo pomoci i tem, kteri vahaji ohledne operace z duvodu financi. Pokud vybiras kliniku, divej se hlavne na reference, ktere maji na svych strankach a kdyz tak na kliniku zavolej a pozadej je tam, zda by ti dali kontakt na osobu, ktera by ti sdelila sve nelekarske pocity z operace.


http://lb1f.lilypie.com/DZuYp2.png

Není tady

 

#3 16. 9. 2014 14:02

Tasia
♥------
Registrovaný: 25. 7. 2014
Příspěvky: 9

Re: Operace očí - Brno x Zlín

Vím, že je to starší distkuze, ale nechtěla jsem zakládat novou a mám otázku ohledně oční kliniky oftal, byl jste někdo někdy na operaci na této klinice? Co na ni říkáte?

Není tady

 
NÁŠ TIP:

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2015 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů