Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 11. 12. 2006 21:10

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Vᚠcestovatelský sen?

Zajímal by mě Vᚠcestovatelský sen, nějaké místo na naší zeměkouli kam by jste se rádi podívali a proč.
Já už jsem pár míst na naší zeměkuličce navštívil ale jeden sen taky mám. Chtěl bych si projet křížem krážem všechny ostrovy Japonska a ve finále si vylézt na horu Fuji.
Tak co vy?


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#2 11. 12. 2006 22:03

Jiněnka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 6. 6. 2006
Příspěvky: 479

Re: Vᚠcestovatelský sen?

Taktéž Japonsko (už od dětství), Jižní Korea, Velikonoční ostrov, Jordánsko (speciálně jedno konkrétní městečko), ale taky Petrohrad, ... mám toho spoustu (a téměř nic západního).
A doufám, že jednou budu natolik vydělávat, abych si tyto sny ještě před smrtí a ve zdraví splnila, všechny do jednoho!
Jo a proč? Protože mě zajímají odlišné kultury, odlišná náboženství, ale taky historie a architektura (vše jen jako laik).

Upravil(a) Jiněnka (11. 12. 2006 22:05)


Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl!

Není tady

 

#3 12. 12. 2006 7:57

anka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ústecký kraj
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1093

Re: Vᚠcestovatelský sen?

Mým snem je Finko,Norsko,Aljaška. Miluju zimu,sníh,lesy,klid a nespoutanou přírodu smile
Ale nezlobila se ani kdyby mě někdo vzal na výpravu na Pól .

Není tady

 

#4 12. 12. 2006 12:48

Zuzka S
♥♥♥----
Místo: Žatec
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 143

Re: Vᚠcestovatelský sen?

Chtěla bych se podívat do Egypta,sním o tom už od dětství.Zajímají mě pyramidy a tamější kultura.A také mě láká Nový Zéland-ta krásná příroda!

Není tady

 

#5 14. 12. 2006 3:17

Ferda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: originalne Olomouc,nyni USA
Registrovaný: 21. 7. 2006
Příspěvky: 1993

Re: Vᚠcestovatelský sen?

stejne jako anka,Aljaska ..... duvody presne,snih,zima,divocina,nespoutana priroda,klid,proste RAJ smile

Není tady

 

#6 14. 12. 2006 6:13

annemarie
♥♥♥♥---
Registrovaný: 16. 9. 2006
Příspěvky: 313

Re: Vᚠcestovatelský sen?

KARIBIK, exotika... tak to je muj sen.

Mám další sen jen tak se vydat s batohem na zádech po evropě.
To se mi v tomle životě nesplní, takže příště.

Není tady

 

#7 14. 12. 2006 10:03

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: Vᚠcestovatelský sen?

Ferda napsal(a):

stejne jako anka,Aljaska ..... duvody presne,snih,zima,divocina,nespoutana priroda,klid,proste RAJ smile

Ferdo dyk čtu že jseš od Aljašky kousek, teda určitě blíž než my tady. Tak co ti brání skočit do auta, vyrazit směr Dawson city až do Fairbanks? wink
Nojo takhle se to snadno napíše ale hůř provede, co? smile


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#8 14. 12. 2006 11:03

Ajax
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 20. 4. 2006
Příspěvky: 532

Re: Vᚠcestovatelský sen?

láká mě Japonsko... zatím jsme prokočovali autem Evropu, jedna dovka začínala v Benátkách, Bibione a pak jsme pokračovali přes celé Chorvatsko (v každém letovisku,kde se nám libilo jsme zůstali den, dva.. pak pokračovali dále a zastavili jsme se před Černou Horou (mysleli jsme, že musíme mít vízum, nevěděli jsme, že se to nevztahuje na hlavní sezonu, no, neva...) na zpáteční cestě jsme projeli Sarajevo a tuhle oblast... šílené vidět na vlastní oči jak to bylo roztřílené a zničené, hlavně že mešity byly jako z cukru... no, to jsme projeli starou škodovkou 105 na LPG, ještě tam nebyl moc kvalitní plyn, takže to sem tam z výfuku střelilo  a měli jste vidět ty lidi na chodníku a kolem.... báli jsme se, že na nás někdo vytáhne samopal... oni se báli, my taky... bylo to velice záživné všechno:-) další dovku, tu jsme už absolvovali po Evropě jako takové, začínali jsme v Chorvatsku na ostrově Rab mám pocit, pak na Bašku trajektem a projeli státy jako Itálie, Francie, Monako, Andora, Španělsko - tam bylo krásně, tam se mi hodně líbilo v Loret de Mar (nevím jak se to přesně píše), projížděli jsme až k atlantiku a navštívili i tvrz "Bojárd" jestli si na to někdo vzpomíná ještě z televize.. bylo to město Lacanau Ocean myslím taky tam kolem... Píšu jako analfabet - omlouvám se... :-) no a odtud jsme to vzali pak přes Německo a domů.... a poslední dovka nebyla kočovná, ale exotická a to jsme přes německou cestovku jeli do Dominikánské republiky, loni v únoru, a byla to nádhera!!!! Navštívili jsme i ostrov Bakardi, viděli velryby... procestovali středozemí .... fakt krása... jen perlička za oba poukazy jsme zaplatili v Německu tolik, co stojí u nás 1 poukaz!!! a to jen polopenze a my měli all inkluziv...

Není tady

 

#9 14. 12. 2006 15:24

Ferda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: originalne Olomouc,nyni USA
Registrovaný: 21. 7. 2006
Příspěvky: 1993

Re: Vᚠcestovatelský sen?

hehe no zase takovej kousek na projizdu autem to neni hehesice jsem bliz nez z CR ale furt daleko..no jednou se tam dostanu...
musime si vzit s manzou volno a proste jednou vyjet smile ..a s manzovou praci kdo vi kdy to bude sad ...
jednou si to splnim big_smile

Není tady

 

#10 5. 1. 2007 0:39

Marianna
♥------
Registrovaný: 8. 7. 2006
Příspěvky: 4

Re: Vᚠcestovatelský sen?

Já bych chtěla: z Evropské domoviny probaůžkovat celé Španělsko a ze zaoceánských výletů jednoznačně Polynésie...a vůbec tak nějak si stále cestovat celý život, se učit cizí řeči a fotit jak Japonec...nakonec:-)

Není tady

 

#11 5. 1. 2007 20:53

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Vᚠcestovatelský sen?

Skandinávie, znovu a podrobněji Irsko, nejlépe na kole, Skotsko, Bretaň .... to si určitě jednou splním ...
Ale pak samozřejmě ty vzdálenější sny - Nový Zéland, Tasmánie, Keňa, Indonésie, Aljaška a Britská Kolumbie .... Ještě tak mít dost finančních prostředků a dovolené smile....


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#12 6. 1. 2007 7:41

Irenka21
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 2655

Re: Vᚠcestovatelský sen?

Já bych chtěla tak na rok vytáhnout svou rodinu na cestu kolem světa, ale ještě jsem nevyhrála ve sportce.


Naděje je vždy, ale ve stresu ji někdy nevidíme.

Není tady

 

#13 6. 1. 2007 15:19

x256987
Host

Re: Vᚠcestovatelský sen?

Podobně jako Míša Kulička (Finsko, Irsko, Bretaň), jen bych přidala Island. A taky Barcelona, Paříž, New York, Řím, Istanbul, nebo zatraceně aspoň ta Budapeš... Když on je můj přítel děsivý pecivál domácí a samotné se mi do ciziny nechce...

 

#14 17. 1. 2007 9:55

sandonorica
♥♥♥----
Registrovaný: 23. 6. 2006
Příspěvky: 117

Re: Vᚠcestovatelský sen?

Moc me laka Jamajka, Kuba nebo Brazilie tummenupp dneska se tam dostat uz neni tak tezke a drahe, takze uvidime.Jsem mooooc teplomilna takze me spis lakaji takovehle zeme.Ale treba Alijaskou bych rozhodne nepohrdla big_smile

Upravil(a) sandonorica (17. 1. 2007 9:57)

Není tady

 

#15 17. 1. 2007 20:48

Ferda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: originalne Olomouc,nyni USA
Registrovaný: 21. 7. 2006
Příspěvky: 1993

Re: Vᚠcestovatelský sen?

procestovala jsem toho dost..a byla zklamana z barcelony..nevim,nezaujala me sad ...
jooo kolegyne je z jamajky tak slibila ze me tam vezme..uvidime kdy mno hehe....zatim nic neplanujem...
na kubu jsem slysela plno chvaly!kamoska z brna tam byla a je do te zeme zamilovana:)

Není tady

 

#16 17. 1. 2007 21:10

ESKYMKA
♥♥♥♥♥♥-
Místo: OLOMOUC :-)
Registrovaný: 29. 1. 2006
Příspěvky: 1989

Re: Vᚠcestovatelský sen?

to je dobrý téma tummenupp

mě hrozně láká Afrika...at už Egypt-- po stopách faraonů,dále bohaté státy,JAR, tak i ty nejchudší státečky,hlad,bída,sahel... křováci,divočina big_smile jo to je můj sen... projet Afriku křížem krážem....

jo jinak.. svou fenu jsem pojmenovala Sahara... dumbom

a vypadá to že egypt by mohl vyjít letos v zimě tummenupp


http://www.tickerclub.com/cache/83b1299046.png

Není tady

 

#17 17. 1. 2007 21:29

Ferda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: originalne Olomouc,nyni USA
Registrovaný: 21. 7. 2006
Příspěvky: 1993

Re: Vᚠcestovatelský sen?

pokud afrika jed do Keni... kamoska tam jela s pritelem a prej super....nemohli si o prestat chvalit  smile

Není tady

 

#18 17. 1. 2007 21:43

ESKYMKA
♥♥♥♥♥♥-
Místo: OLOMOUC :-)
Registrovaný: 29. 1. 2006
Příspěvky: 1989

Re: Vᚠcestovatelský sen?

třebas časem,nemůžu hned...i když bych chtěla ale finance jsou bohužel omezené usch

ted bych ráda s příou na pyramidky big_smile


http://www.tickerclub.com/cache/83b1299046.png

Není tady

 

#19 17. 1. 2007 21:55

Ferda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: originalne Olomouc,nyni USA
Registrovaný: 21. 7. 2006
Příspěvky: 1993

Re: Vᚠcestovatelský sen?

super...pak chci videt fotky smile))) jsem toho procestovala dost ale v egypte nebyla ...byla jsem v turecku  a tummenupp v tom dome kde udajne zemrela panna Marie smile a celkove..nadhera big_smile

Není tady

 

#20 18. 12. 2007 16:24

Lucca
♥♥-----
Registrovaný: 14. 12. 2007
Příspěvky: 30

Re: Vᚠcestovatelský sen?

Já mám několik snů, třeba Mexiko - Cancun (http://www.baltitravel.com/google/cancun.html) nebo Isla Margarita (http://www.isla-margarita.eu/). Nebyl jste tam někdo?

Není tady

 

#21 19. 12. 2007 3:47

sharek
♥♥♥♥---
Místo: praha
Registrovaný: 22. 2. 2007
Příspěvky: 408
Web

Re: Vᚠcestovatelský sen?

egypt, jednoznačně     tummenupp


nikdo se mě neptal jestli se chci narodit, tak mi nikdo nebude říkat jak mám žít

Není tady

 

#22 30. 3. 2008 12:20

Jiněnka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 6. 6. 2006
Příspěvky: 479

Re: Vᚠcestovatelský sen?

Jiněnka napsal(a):

Taktéž Japonsko (už od dětství), Jižní Korea, Velikonoční ostrov, Jordánsko (speciálně jedno konkrétní městečko), ale taky Petrohrad, ... mám toho spoustu (a téměř nic západního).
A doufám, že jednou budu natolik vydělávat, abych si tyto sny ještě před smrtí a ve zdraví splnila, všechny do jednoho!
Jo a proč? Protože mě zajímají odlišné kultury, odlišná náboženství, ale taky historie a architektura (vše jen jako laik).

Rok se s rokem sešel, já se během něj dostala do různých koutů světa (ani jeden z nich nepatřil mezi mé cestovatelské sny) a dnes k mým snům přidávám ještě Mexiko a Kubu. A snad i Jižní Afriku. A Indii. A Nový Zéland... BOŽE, TO SE SNAD NEDÁ ZA CELÝ ŽIVOT STIHNOUT!!!!


Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl!

Není tady

 

#23 30. 3. 2008 17:21

Sirius
Host

Re: Vᚠcestovatelský sen?

Kuba, Kanada, Mexiko, Chile, národní parky USA, Thajsko, Japonsko, centrální Afrika, severní Afrika, Seychely, Madagaskar. Hawai, Markézy....nejlépe při jedné dlouhé cestě.

Upravil(a) Sirius (30. 3. 2008 17:22)

 

#24 12. 4. 2008 10:14

IlonaN
♥♥♥----
Registrovaný: 25. 2. 2008
Příspěvky: 239

Re: Vᚠcestovatelský sen?

Být členem National G. a psát články, fotografovat - tím pádem procestovat celý svět.... To je můj sen...

Není tady

 

#25 12. 4. 2008 17:28

sunyata
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Mama Earth
Registrovaný: 7. 3. 2006
Příspěvky: 3745

Re: Vᚠcestovatelský sen?

Island, Irsko

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů