Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#76 14. 12. 2006 19:18

Kubula
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 5. 2006
Příspěvky: 1248

Re: dávat oblečení ani či ne?

michaela25 napsal(a):

Kubula napsal(a):

Mně hlavně připadá nefér, že když chce otec střídavou péči nebo děti během týdne, tak to Michaele "nevyhovuje". Ráda bych věděla proč??? Asi by to mělo taky vyhovovat BM, ne?

Kubulo s tou střídavou péčí bych to něchtěla proto, že bych měla v režimu chaos. 14 dní děti u mě a 14 dní u něj nebo jinak a to mě by vadilo. dětí jsem se neptala zda by chtěly takto bydlet. V týdnu mu je dám, ale ne přes noc aby je druhý den vypravoval do školy a školky. Myslím, že by to mělo hlavně vyhovovat všem.

Jestli by to mělo vyhovovat všem, nechtělo by to zeptat se zúčastněných, CO by jim vlastně vyhovovalo? BM to takhle nevyhovuje (soudím z toho, že chce děti časněji, než je má, a navrhuje střídavou výchovu), zda to vyhovuje dětem, nevíme, protože jsme se jich nezeptali. Kdo jsou ti VŠICHNI, komu to má vyhovovat?

Není tady

 

#77 14. 12. 2006 19:19

maggie
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 14. 3. 2006
Příspěvky: 557

Re: dávat oblečení ani či ne?

Tak se mi zdá, že se jedná o provokaci. Michaela prostě nadhazuje šokující tvrzení a názory, aby nás podnítila k diskuzi. I když je mi záhadou, proč to asi dělá.
Pokud to ale myslí vážně, tak je fakt úplně blbá, protože život ji v budoucnu vše vrátí, ale stejně ji to nepoučí.

A otec pere, a se taky podílí.....to mokré prádlo by stejně musela dosoušet doma a děti by jely zřejmě domů nahé. Jednou za 14 dnů nelze mít 2 domácnosti s odpovídající výbavou pro děti - vždy tak rychle rostou! To je lepší to kolo a brusle od otce....
Peněz má dost a taky barák, tak si zřejmě z něho má uloupnout kus okapu a prodat ho? Náklady na bydlení v bytě /přiměřeném/ a RD /přiměřeném/ jsou v důsledku stejné, jen se investuje v jiných intervalech.
Střídavá péče by dělala chaos, jsou rodiče, kteří stěhují dítě s věcmi na 14 dnů a sportovními pomůckami zcela samozřejmě, protože je to v ZÁJMU dítěte. Ne pro ulehčení rodičům....

A i ta nenávist - když má "tu druhou". To jako nemá nárok na další život?

A k tomu: "Rekvalifikovat" se nebudu, protože pracuju, sice nelegálně, ale co mám teda dělat, když mám jen základku a u nás práce není.... tak k tomu snad již dodat nic nelze.

Není tady

 

#78 15. 12. 2006 7:35

step
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 1177

Re: dávat oblečení ani či ne?

Maggie.....šokující tvrzení a názory....nemyslím, že jsou až tak šokující....takových exmanželek je.... většinou ale jen kecají a kecají....ta naše se třeba nejdřív chtěla stěhovat s dětma asi 200 km daleko, pak nechtěla dělit majetek, pak nakecávala dětem že k tátovi nemusí a nakonec když se konečně majetkově dohodli a každý se odstěhovali do svého prohlásila, že děti bude jejich otci vydávat přes prostředníky, protože ona ho fakt nemusí ani koutkem oka zahlédnout.....samozřejmě že vždy hezky nakluše sama, prostředníka asi vypustila z hlavy a děti připraví a předá i s taškama. No a v neposlední řadě neopomenula zmínit velmi pravidelné zvyšování výživného....Jsem zvědavá co si vymyslí dál....

Není tady

 

#79 15. 12. 2006 9:17

evca1
♥♥♥♥---
Registrovaný: 12. 4. 2006
Příspěvky: 279

Re: dávat oblečení ani či ne?

Ahoj Míšo,
já tě neodsuzuji za to co píšeš, jenom se tě snažím pochopit.
Já jsem taky zůstala najednou sama s klukem. Bylo to tenkrát moc těžké a opravdu moc mě to bolelo. Nerozešli jsme se kvůli někomu třetímu, prostě můj BM chtěl najednou žít jinak, tak jsem ho nechala, bylo to to poslední co jsem pro něj mohla z lásky udělat. Nechat ho jít, aby byl zase šastný. Moc mě totiž bolely ty jeho řeči, že už nebude nikdy šastný a tak. Byl to těžký začátek, ale měla jsem a mám docela dobrou práci, ze které uživím jak sebe tak kluka. BM mi platí výživné 2500,-Kč (kolik bere nevím, protože teď dost často střídal zaměstnání), a kluka si bere velice nepravidelně. Někdy ho nevidí třeba tři měsíce, ale někdy si pro něj jezdí každý víkend. S klukem (14 let) si domlouvá návštěvy sám a syn mě to pouze oznámí. Nechávám to na nich. Synovi pomáhám balit věci, aby měl všechno sebou v pořádku. Jsem hrdá na to, že kluk chodí pěkně oblíkaný, jde mu to ve škole, že chce jít sám od sebe studovat a nejsou s ním zatím žádné problémy (ty můžou kdykoliv přijít-puberta). Vím, že mě můj BM neustále pře synem pomlouvá, jak jsem neschopná, že nic neumím, že jsem zlá a tak. Syn se mi občas ve slabé chvíli svěří, ale tátu má pořád rád a chce se s ním vídat. Už jsem to tady někdě psala. Před klukem o otci mlčím, jeho jednání nechápu a snad si i někdy on uvědomí, že ubližuje jen a jen synovi.

Není tady

 

#80 8. 1. 2007 11:12

michaela25
♥♥-----
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 87

Re: dávat oblečení ani či ne?

Tak jsem tu po dlouhé době znovu. Jelikož mám zítra soud ohledně zvýšení výživného, tak jsem se chtěla zeptat jak t u tohoto soudu vlastně chodí a co bych si sebou měla všechno vzít a zda tam bude i můj bejvalej? Děkuji všem za odpověď

Není tady

 

#81 8. 1. 2007 11:50

Baruna70
♥♥♥----
Registrovaný: 9. 12. 2006
Příspěvky: 141

Re: dávat oblečení ani či ne?

Tvuj byvaly by tam mel byt take,pak jeste vetsinou nekdo z OPD.V predvolani mas co po tobe budou chtit,alespon myslim,ze to tam bylo:) ,prijmy atd..Jinak standartne se vychazi z prijmu rodicu a z potreb deti,tzn. ze pokud maji tve deti nejake "nestandartni" potreby (treba drahe konicky,zdravotni pobyty atd.) bylo by dobre aby si to mohla dolozit.Jinak ja to mel vzdy tak,ze OPD podle nejakych tabulek vypocita kolik by to asi melo byt,ty reknes svoji predstavu,BM rekne svoji a soud se vetsinou prikloni k navrhu OPD.


http://img238.imageshack.us/img238/1975/ironmaidenbarunasig0zu.png

muži jsou z Marsu, ženy z Venuše

Není tady

 

#82 8. 1. 2007 12:01

michaela25
♥♥-----
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 87

Re: dávat oblečení ani či ne?

Baruna70 napsal(a):

Tvuj byvaly by tam mel byt take,pak jeste vetsinou nekdo z OPD.V predvolani mas co po tobe budou chtit,alespon myslim,ze to tam bylo:) ,prijmy atd..Jinak standartne se vychazi z prijmu rodicu a z potreb deti,tzn. ze pokud maji tve deti nejake "nestandartni" potreby (treba drahe konicky,zdravotni pobyty atd.) bylo by dobre aby si to mohla dolozit.Jinak ja to mel vzdy tak,ze OPD podle nejakych tabulek vypocita kolik by to asi melo byt,ty reknes svoji predstavu,BM rekne svoji a soud se vetsinou prikloni k navrhu OPD.

Baruno 70 na tom převolání bylo pouze napsáno přinést toto předvolání. Tohle není první soud, ale druhý ve kterém žádám o zvýšení výživného a chtěla jsem vědět zda a co si sebou mám ještě vzít? Děkuji

Není tady

 

#83 8. 1. 2007 12:03

michaela25
♥♥-----
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 87

Re: dávat oblečení ani či ne?

michaela25 napsal(a):

Baruna70 napsal(a):

Tvuj byvaly by tam mel byt take,pak jeste vetsinou nekdo z OPD.V predvolani mas co po tobe budou chtit,alespon myslim,ze to tam bylo:) ,prijmy atd..Jinak standartne se vychazi z prijmu rodicu a z potreb deti,tzn. ze pokud maji tve deti nejake "nestandartni" potreby (treba drahe konicky,zdravotni pobyty atd.) bylo by dobre aby si to mohla dolozit.Jinak ja to mel vzdy tak,ze OPD podle nejakych tabulek vypocita kolik by to asi melo byt,ty reknes svoji predstavu,BM rekne svoji a soud se vetsinou prikloni k navrhu OPD.

Baruno 70 na tom převolání bylo pouze napsáno přinést toto předvolání. Tohle není první soud, ale druhý ve kterém žádám o zvýšení výživného a chtěla jsem vědět zda a co si sebou mám ještě vzít? Děkuji Žádala jsem na 10 let - 2.200,- a 6 let - 1.800,- Kč z otcovýho platu 12-13 já jsem na ÚP.

Není tady

 

#84 8. 1. 2007 12:15

Baruna70
♥♥♥----
Registrovaný: 9. 12. 2006
Příspěvky: 141

Re: dávat oblečení ani či ne?

Tohle není první soud, ale druhý ve kterém žádám o zvýšení výživného

No vidis,tak to vsechno znas wink .Jinak,jestli te to uklidni,tak jak si psala to vyzivne,myslim,ze by ti to melo klapnout.Me stejne vymerili pred lety a mel sem prijem 10 000.
Hlavne si nekam na papir napis vsechny davky a primy co dostavas,aby te tam necim BM nezaskocil a nebyle si tam za tu,co ma malo a a ni nevi kolik smile.Jasne,ze to mas v hlve,ale jistota je jistota a tampracujou nerviky,no jak pises to uz znas.Tak se drz smile.


http://img238.imageshack.us/img238/1975/ironmaidenbarunasig0zu.png

muži jsou z Marsu, ženy z Venuše

Není tady

 

#85 30. 12. 2010 18:00

Daniela86
♥♥-----
Registrovaný: 30. 12. 2010
Příspěvky: 59

Re: dávat oblečení ani či ne?

Dobrý den,
chtěla bych reagovat na Vaše diskuse. Vše se točí kolem maminek, které si stěžují na výši výživného atd.  Ale co opačná strana?? Jsou tatínkové, kteří se o dítě starají, nejenže pravidelně platí výživné, ale dítěti se pravidelně věnují, berou ho na dovolené, na výlety, nakupují oblečení, podílí se na jeho potřebách. Jak pak mají jednat, když jejich bývalé partnerky chtějí víc.??? A tahají je po soudech, kde žádají stále vyšší výživné?? Byla bych ráda, kdyby mi k tomu některá z Vás řekla názor:-)

Není tady

 

#86 10. 1. 2011 13:14

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: dávat oblečení ani či ne?

Danielo, pak tatínek dorazí k soudu s doloženými příjmi a je-li požadavek maminky na zvýšení výživného neopodstatněný, výživné se nezvýší... smile

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů