Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#76 8. 9. 2008 16:55

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: namlouvání s cizincem

A to ja zasa hej... ale opatrne. No po mojich skúsenostiach už som opatrná aj pri Európanoch či rovno Slovákoch. big_smile Je to kus od kusu...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#77 8. 9. 2008 20:31

janinka_v
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 7. 2008
Příspěvky: 1068

Re: namlouvání s cizincem

destinn napsal(a):

hana.hodonin napsal(a):

Dekuji za odpoved.To že je to jiné už dobře vím.Trochu se mi zdá že je to jako u nás ve 30.letech,myslím hospodářsky a hodně dají na víru.Přispůsobit se pro mě není problém ale trochu respektu mít musí.Povídal že se u nás musí kolem ženy moc skákat.Když se baví ve společnosti přátel ženy sedí zvl᚝ a muži zvl᚝.To mi vadí a tak se vždy usadím mezi chlapy.Zatím nic neříká uvidíme dále.Nijak nespěchám a ani to nejde nebo prve musím dosáhnout křesanského rozvodu a to asi nebude lehké.Uvidíme co Řím na to.? !.?Myslíš že je to hloupé rozhodnutí????mám ho moc ráda i jeho rodina teda dcery mě mají zatím rády.Jeho matka je centrem celé jejich rodiny jako pojítko.Ale už se spíš starají oni o staré rodiče a ti se nečchají opečovávat.Jsou to přesídlení Slováci tak je v nich víc slovanské krve a jsou na to moc hrdí.Někteří naši by se od nich mohli tomu národnostnímu cítění učit.

Budeš to mít těžké. Znám tady v praze jednu srbskou rodinu. Mají dvě děti na vysoké- syna a dceru.Tam u nich všechnu práci dělá žena, všechny domácí práce!!! je to drsné, ale srba ani nenapadne, aby ženě s něčím pomohl, i těžké věci musí dělat sama.... Žena v srbsku má spíše podřadnou roli... nečeká tě veselá budoucnost jako ve střední Evropě, připrav se na to...

Nevím, proč srovnávat srbskou mentalitu s mentalitou arabskeho svete... To neni jedno a totez... V Srbsku je vetsina obyvatelstva pravoslavneho vyznani a ne muslimove. Balkan je sice o neco jinacejsi nez stredni Evropa, ale svym zpusobem mile jiny... Znam taky spoustu ceskych rodin, kde zena ma podradnou roli... neni to o Balkanu, Srbsku atd...


Krystof - leden 2012

Cap nebo vrana - duben 2016

Není tady

 

#78 30. 1. 2014 18:31

jalina
Zablokovaný
Registrovaný: 13. 12. 2013
Příspěvky: 124

Re: namlouvání s cizincem

Taky bych si dala cizince ,nejlepe s ohnivym temperamentem a vydrzi v posteli ...

Není tady

 

#79 30. 1. 2014 19:27

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: namlouvání s cizincem

smile To tu ale píšeš márne, tu sú prevažne ženy-Stredoeurópanky, to musíš vyrazi inam, aspoň vo virtuálnom svete. stolt


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů