Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 1. 11. 2007 17:00

balonek
♥♥♥♥---
Registrovaný: 3. 5. 2007
Příspěvky: 482

Re: Výbuch u nás doma

Jessika napsal(a):

Tiina napsal(a):

... sice tě občas zmlátí tak, že skončíš v nemocnici, ale jinak je to fakt miláček.

docela by mně zajínalo, jestli existuje taky případ, že chlap zmlátil svou ženu JEDNOU a pak už NIKDY  ...

Možná, pokud ji zabil... usch pardon, blbej, černej humor.
Můj tatík bil maminku opakovaně, ale teď už ve stáří (je jim 68 ) ne... Ale ono maminky bylo taky dost. Jo, jsou to složité věci.
Nejlepší je žít s někým vyrovnaným zdravě sebevědomým, tolerantním, inteligentním, bez psychických bloků, poruch atd. Mno.... rodna Je někdo takový? va

Není tady

 

#52 1. 11. 2007 22:04

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Výbuch u nás doma

Jessika napsal(a):

Tiina napsal(a):

... sice tě občas zmlátí tak, že skončíš v nemocnici, ale jinak je to fakt miláček.

docela by mně zajínalo, jestli existuje taky případ, že chlap zmlátil svou ženu JEDNOU a pak už NIKDY  ...

Ano, môj strýko a teta, je to niekde tu na Medzižudských vzahoch, na Domácím násilí myslím...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#53 1. 11. 2007 22:22

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: Výbuch u nás doma

Damila: A mě by zajímalo, jestli to bývá i naopak:
Bije i žena svého muže?

Jo, tak já mám ve své těsné blízkosti 2 páry, kde žena utne manželovi.... Zajímavé je, že jsou to ženy malinké, asi kolem 165 cm. Ten jeden chtěl z manželství odejít, ale po divadelním omdlívacím výstupu své ženy se vrátil, a ten druhý - můj švagr, kulturista, se právě rozvádí.
Myslím, že jedna vzájemná facka za celý život se při nějaké vypjaté situaci určitě dá tolerovat. Ale recidiva násilí, to už je věc jiná.

Není tady

 

#54 2. 11. 2007 23:53

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Výbuch u nás doma

Tak, tak...
Terci, jsme jenom lidi a VŽDYCKY v soužití dvou lidí nastane po nějaké době situace, kdy buď jednomu či druhému tzv. "ujedou nervy"
Já Ti, holka, nevím. Já jsem měla manželství dost italiáno-siciliáno, kdy o létající talíře a padající facky skutečně nouze nebyla. Samozřejmě že už je tohleto za mnou - bohudík - ale nedovedu si představit situaci, kdy by na mě JEŠTĚ JEDNOU vztáhl nějaký muž ruku.
Terci, zastávám heslo, že první rána znamenáí ztrátu respektu a ztráta respektu znamená ztrátu lásky stolt a je úplně jedno, jestli bije žena či muž. Prostě tohleto do žádného vztahu nepatří a jestli DOKÁŽU udeřit svého partnera, tak je to začátek konce.
Takhle to na základě svých vlastních zkušeností vidím já ... stolt


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#55 3. 11. 2007 1:06

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: Výbuch u nás doma

Ahoj Kiaro,
vidím to podobně, ale nakonec, zrovna u těch dvou dvojic se projevila různorodost. Můj švára už toho má dost (ale podává rozvod ONA), on je totiž dobrák od kosti, dost věcí radši 10x rozebere, než by udělal rázný konec, ale přece jen vím, že tomu rozvodu se už nebrání, nějak k němu dospěli oba, akorát švagrová byla rychlejší.
A ten druhý (velmi krásný chlap, vaří, uklízí, nikdy nemluvil sprostě) - ten od ní neodejde, protože ji má jaksi pokorně rád. Když jsem se ho ptala, jak to tak snese, tak se usmál a odpověděl, že ho to přece od ní nebolí....

U nás itálie nenástává, protože manžel je nemluvný, a když ho nějakým nápadem zrovna nenadchnu, vzdychne a odejde z místnosti smile. A já jsem bývala někdy ta, která spíš zařvala, ovšem jsem spořivý typ, takže talířem bych nehodila big_smile. Navíc hluk dělá zle i našemu psovi, takže než bych měla rodinu, kde by půlce zúčastněných mrkalo oko z nervozity, raději volím klídek big_smile.
V posledních letech už se nehádáme vůbec. Asi se už víc známe (čtvrtstoletí) a navzájem se nenutíme do něčeho, co se druhému nelíbí, a naopak už navrhujeme jen to, co víme, že druhý udělá (mně by třeba na dovču pod širák nedostal a já ho zas nebudu nutit do kina na romantický film) big_smile

Není tady

 

#56 3. 11. 2007 9:08

Eri
♥♥♥♥♥♥-
Místo: sever
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 1987

Re: Výbuch u nás doma

Damila napsal(a):

Jessika napsal(a):

Tiina napsal(a):

... sice tě občas zmlátí tak, že skončíš v nemocnici, ale jinak je to fakt miláček.

docela by mně zajínalo, jestli existuje taky případ, že chlap zmlátil svou ženu JEDNOU a pak už NIKDY  ...

Jedině ta, co hned po prvním útoku utekla hodně daleko, než ho dokázal zopakovat!


A mě by zajímalo, jestli to bývá i naopak:
Bije i žena svého muže?

Já jsem svého muže jednou uhodila. Nic mě neomlouvá. Strašně mě to mrzí. Tím spíš, že mě manžel v té chvíli objal  a řekl: Pojď sem ke mně ........    Strašně se stydím, hrozně. Je to už 6 let, ale nikdy to nezapomenu.


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10704;49/st/20061031/n/Mariannka/dt/6/k/7cad/age.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10762;421/st/20020808/n/Mikes/dt/6/k/b03e/age.png

Není tady

 

#57 3. 11. 2007 17:40

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Výbuch u nás doma

Teda Eri - to je dojemné.... asi přesně věděl, jak ti je. hjarta


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#58 13. 11. 2007 20:30

sharek
♥♥♥♥---
Místo: praha
Registrovaný: 22. 2. 2007
Příspěvky: 408
Web

Re: Výbuch u nás doma

aimme, je mi to hrozně líto že jsi tohle prožila. Asi před týdnem se mi stalo s mím přítelem něco podobného. Byly jsme u známích a on se mi tam pěkně opil a pak spadl na zem a já mu šla pomoci znovu na nohy a on mě vzal a hodil semnou na takovej kulatej gauč. V pohodě jsem se zvedla a myslela si že je to sranda takhle mě hodil asi 5x a když jsem mu řekla at se uklidní tak na mě naběhl a začal do mě strkat no a já to nevydržela a jednu jsem mu ubalila dumbom . najednou se vzpamatoval a začal se mi omlouvat. No každopádně si druhý den nic nepamatoval a asi 2 dny se nemohl pořádně najíst protože jsem mu asi hejbla s pantem   lol ale co dobře mu tak,nemá si dovolovat   lol od tý doby se tvrdýho nedokl tak jsem zvědavá jak dlouho to vydrží. No a kdyby ne tak opro ránu asi taky daleko chodit nebudu


nikdo se mě neptal jestli se chci narodit, tak mi nikdo nebude říkat jak mám žít

Není tady

 

#59 18. 2. 2009 15:31

JN
♥------
Místo: Plzeňský kraj
Registrovaný: 16. 9. 2006
Příspěvky: 16

Re: Výbuch u nás doma

Aimee napsal(a):

Ahojte, před 3 týdny mě manžel zmlátil. Máme 10 měsíčního syna, před jeho narozením téměř celé mé těhotenství pil, protože dělal na stavbě  a byl ve společnosti vychlastaných magorů. Nicméně po narození kluka, jednak si našel novou práci, dělá zásobovače u jedné soukromé firmy, a jednak se docela změnil. Najednou byl hodný taka, nechodil do hospody, ani doma kromě jednoho pivka nepil, pořád jezdil s kočárkem, doma mi pomáhal, výletky, nové autko, počítač. Prostě jsem začala být šastná. A pak zničehonic , po mích pár slovních narážkách, které mu nebyly asi milé, mě napadl stylem, kdy jsem musela být ošetřena u lékaře, modřiny se mi hojí ještě teď. V tu chvíli jsem utekla v šoku z domu bosa jen v botech, myslela jsem že mě zabije. Po mém návratu domů nastaly omluvy, pláč z jeho strany....Říká, že nechápe co to do něj vjelo. Snažila jsem se sním rozebrat jestli v sobě něco dusí, ale on že nic.   Co vy na to? Můžete si o tom se mnou pokecat? Díky

Děvče zlatý tak v tomhle žiju asi 12 let, nikdy mě NEZBIL ale max. 1 uhodil uteč pokud můžeš adokud je synek malý - nezmění se !!

Není tady

 

#60 19. 2. 2009 18:36

jitulak
Zablokovaný
Místo: Jižní Morava
Registrovaný: 6. 12. 2007
Příspěvky: 2324
Web

Re: Výbuch u nás doma

JN napsal(a):

Aimee napsal(a):

Ahojte, před 3 týdny mě manžel zmlátil. Máme 10 měsíčního syna, před jeho narozením téměř celé mé těhotenství pil, protože dělal na stavbě  a byl ve společnosti vychlastaných magorů. Nicméně po narození kluka, jednak si našel novou práci, dělá zásobovače u jedné soukromé firmy, a jednak se docela změnil. Najednou byl hodný taka, nechodil do hospody, ani doma kromě jednoho pivka nepil, pořád jezdil s kočárkem, doma mi pomáhal, výletky, nové autko, počítač. Prostě jsem začala být šastná. A pak zničehonic , po mích pár slovních narážkách, které mu nebyly asi milé, mě napadl stylem, kdy jsem musela být ošetřena u lékaře, modřiny se mi hojí ještě teď. V tu chvíli jsem utekla v šoku z domu bosa jen v botech, myslela jsem že mě zabije. Po mém návratu domů nastaly omluvy, pláč z jeho strany....Říká, že nechápe co to do něj vjelo. Snažila jsem se sním rozebrat jestli v sobě něco dusí, ale on že nic.   Co vy na to? Můžete si o tom se mnou pokecat? Díky

Děvče zlatý tak v tomhle žiju asi 12 let, nikdy mě NEZBIL ale max. 1 uhodil uteč pokud můžeš adokud je synek malý - nezmění se !!

JN co znamena jednou??Při každe hadce jednou nebo jednou za celych těch 12 let???A proč teda neutečeš ?


http://www.ticker.7910.org/an1cHgw0g410020MDQyODI0ZHwwMDAwMTExZGF8VGVyZXprYQ.gifhttp://http://
   Terezka se narodila 28.1. v 9.13.Važila 3250 a měřila 51 cm.6M-8,5 kg,69 cm,8 M-9,80kg,72 cm

Není tady

 

#61 6. 3. 2009 13:50

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: Výbuch u nás doma

Aime...chodíš sem vubec??  wink
ráda bych vedela jak žiješ... smile


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů