Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 22. 7. 2010 20:40

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: svačina pro manžela

Isabel napsal(a):

Jinak svemu manzelovi chystam svaciny rada, nevadi mi to, spis naopak...

takova zena je sen meho manzela, bohuzel narazil na mne.


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#27 9. 1. 2011 15:20

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: svačina pro manžela

Grainne: Omlouvam se za OT , asi ziju v jine dobe. Vasi partneri si neumi udelat svacinu sami ? Opravdu jim takhle kazdy pripravujete jidlo ?

big_smile big_smile Já tady teď taky čučím, úplně mám oči navrch big_smile. To jsem tedy nikdy nějak pravidelně svému choti nedělala. Snad párkrát, když jsem měla náladu. Naštěstí on sám mi vždycky říkal, že si něco obstará, a si nedělám starosti.
A už vůbec jsem při čtení Vanilčina příspěvku nepochopila, proč by nemohl snídani udělat on.

Není tady

 

#28 10. 1. 2011 16:38

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: svačina pro manžela

aprill napsal(a):

Grainne napsal(a):

Bety napsal(a):


Proč by neuměli? Můj manžel běžně vaří nebo chystá svačiny, jak pro mě tak pro dospělé děti, někdy udělají děti svačinu nám, jindy já jim, nevidím v tom nejmenší problém, tobě to snad činí nějaké problémy a děláte si svačinu každý striktně sobě? A když se nám nechce, tak svačinu neděláme a koupíme si v práci lol

Ok díky, mně byto nenapadlo. 1. nesvačíme , případně si něco koupíme. Ale je fakt, že v dřívějších dobách mměl m. občas komentář , jak kolegovo manželka strouhá do práce mrkvičku apod.

tebe by nenapadlo nachystat manželovi svačinu va ?

nee hmm ale jeho taky ne .


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#29 27. 7. 2016 12:48

Saruska
♥------
Registrovaný: 27. 5. 2016
Příspěvky: 7

Re: svačina pro manžela

Já svačiny manželovi nechystám. Kupuje si cestou do práce v automatu Juddy bagety s kuřecím nebo tuňákem a je spoko.

Není tady

 

#30 3. 11. 2016 11:47

Ruut
♥------
Registrovaný: 20. 10. 2016
Příspěvky: 17

Re: svačina pro manžela

Mě to zase přijde přirozené. Mám teda takvou tu babičkovskou výchovu smile. Dělám mu obědy do práce a ještě většinou aby k tomu měl něco upečeného sladkého ke kafi. smile

Není tady

 

#31 3. 11. 2016 13:49

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: svačina pro manžela

Ruut napsal(a):

Mě to zase přijde přirozené. Mám teda takvou tu babičkovskou výchovu smile. Dělám mu obědy do práce a ještě většinou aby k tomu měl něco upečeného sladkého ke kafi. smile

Take jsem to tak delala a zjistila jsem,ze ten druhy si toho nevazi a bere jako samozrejmost.A to ve 2 pripadech,takze ja zadne svaciny nedelam


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#32 3. 11. 2016 19:07

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: svačina pro manžela

Take jsem to tak delala a zjistila jsem,ze ten druhy si toho nevazi a bere jako samozrejmost.
By mě zajímalo, jak by se "ten druhy" měl chovat, aby bylo vidět, že si domácích svačinek váží...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#33 3. 11. 2016 19:43

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: svačina pro manžela

No, sem tam pochválit přičinlivou první a projevit uspokojení z chuovýho prožitku (požitku?).  big_smile

Upravil(a) vrabčák (3. 11. 2016 19:47)


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#34 4. 11. 2016 10:20

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: svačina pro manžela

helena napsal(a):

Take jsem to tak delala a zjistila jsem,ze ten druhy si toho nevazi a bere jako samozrejmost.
By mě zajímalo, jak by se "ten druhy" měl chovat, aby bylo vidět, že si domácích svačinek váží...

Buzeraci,tohle nechci ,syry nejim,sunku taky ne,suchy salam mam porad,zeleninu,uz vubec ne.Tuhle pastiku mam porad.....rohliky pouze s Alberta ,s coopu jsou hnusny.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#35 4. 11. 2016 10:24

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: svačina pro manžela

helena napsal(a):

Take jsem to tak delala a zjistila jsem,ze ten druhy si toho nevazi a bere jako samozrejmost.
By mě zajímalo, jak by se "ten druhy" měl chovat, aby bylo vidět, že si domácích svačinek váží...

Kdyz jsem delala svaciny BM,tak jsem mu vzdy nakousla chleba,melo to byt neco jako pusa a aby si na me vzpomnel v praci.Vzdycky to bral s usmevem,libilo se mu to.Udelat to nynejsimu partnerovi,tak tu svacinu prinese domu s tim,ze to jist nemuze,ze by dostal opar.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#36 5. 11. 2016 8:05

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: svačina pro manžela

Nakousávání svačiny mi přijde zvláštní.
Ale - dostat opar?
Vy se při milování nelíbáte?

Upravil(a) Eva. (5. 11. 2016 8:20)


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#37 5. 11. 2016 14:36

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: svačina pro manžela

Je to trochu zvláštní, ale určitě originální a svým způsobem milý. smile


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#38 6. 11. 2016 19:22

laminanonte
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 2636

Re: svačina pro manžela

už se ani nedivím, že některé vztahy vypadají, tak jak vypadají...něco za něco smile

přece nebudete člověku, kterého máte rádi, dělat svačinu, když má dvě zdravé ruce,ne ? smile))

To já manželovi svačiny dělám, dělám mu i snídaně. Když je dělám dětem, proč ne jemu? Ano, může si sice něco koupit, ale já to dělám ráda a on si nemusí zajíždět. On zase dělá pro mně jiné věci. Je to celá řada pozorností, které si prokazujeme, abychom si dali najevo, že nám na sobě záleží.

Upravil(a) laminanonte (7. 11. 2016 21:53)


Každý je génius.
Ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom,
bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná.

* Albert Einstein

Není tady

 

#39 7. 11. 2016 9:11

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: svačina pro manžela

něco za něco
"To já manželovi svačiny dělám... On zase dělá pro mně jiné věci."
Vím, žes to myslela jinak... ale pobavilo... http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#40 7. 11. 2016 21:51

laminanonte
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 2636

Re: svačina pro manžela

helena napsal(a):

něco za něco
"To já manželovi svačiny dělám... On zase dělá pro mně jiné věci."
Vím, žes to myslela jinak... ale pobavilo... http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png

Čekala jsem tuhle reakci smile tongue
Ale mᚠpravdu, myslela jsem to tak, že když pro sebe něco děláme, nečekáme protislužbu.
Děláme to protoze chceme. Jsme spolu 25 let a pořád nás to spolu baví


Každý je génius.
Ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom,
bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná.

* Albert Einstein

Není tady

 

#41 13. 2. 2017 10:31

Dominikazr
♥------
Registrovaný: 16. 12. 2016
Příspěvky: 4

Re: svačina pro manžela

Dobrý den, osobně manžel dostává svačiny pravidelně. Dokonce musím říci, že nechce chodit do práce ani na obědy a proto mu do mističky dávám i oběd. Jinak ke svačině dostává, chleba, rohlíky či housky s nejrůznějšími pomazánkami, do mističky k tomu okurku, rajče případně jablko či hrušku, vše nakrájené tak, aby to mohl pohotově jíst. Občas má ke svačině bábovku, croasán či štrúdl. Vše balím do těchto sáčků https://www.obalove-materialy.cz/papiro … cca-130ks. Manžel je nadšený a musím říci, že mi to dává každý den najevo. Je to moje zlatíčko.

Není tady

 

#42 13. 2. 2017 11:15

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: svačina pro manžela

manžel dostává svačiny pravidelně... dávám i oběd... vše nakrájené tak, aby to mohl pohotově jíst
Jojo... MUDr. Plzák, strategie "Doris"... http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#43 13. 2. 2017 12:04

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: svačina pro manžela

No. A kdybys to dala do plastové krabičky, úplně bys tu nakrájenou a zřejmě i předkousanou svačinu "zabila", viď.
Takže do sáčku a pěkně protřepat.....


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#44 13. 2. 2017 12:09

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: svačina pro manžela

pěkně protřepat
A nemíchat... http://www.celysvet.cz/skin/smile/s9173.gif


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#45 21. 2. 2017 21:20

modrovous
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2013
Příspěvky: 3285

Re: svačina pro manžela

Judyna napsal(a):

No. A kdybys to dala do plastové krabičky, úplně bys tu nakrájenou a zřejmě i předkousanou svačinu "zabila", viď.
Takže do sáčku a pěkně protřepat.....

To by pak manžel nemohl být nadšen z papírového pytlíku. Takovej pytlík dělá divy! lol


Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

 

#46 22. 2. 2017 7:19

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: svačina pro manžela

Takovej pytlík dělá divy!
Viď?
My pytlíky s oblibou nafukovali a práskali - jenže to jsme byli věkově někde úplně jinde, než manžel... mentálně tehdá asi ne... http://fora.babinet.cz/img/smilies/gloria.gif


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#47 22. 2. 2017 11:41

Sway
♥------
Registrovaný: 22. 2. 2017
Příspěvky: 3

Re: svačina pro manžela

Kdyz se mi chce, svacinu manzelovi delam..nevyzaduje to, nebuzeruje, me to tesi a kdyz nechci, taky dobre. Hlady nezemre. BM vyzadoval, nebavil me ten "mus"..Nakousnuta houska mi pripada vtipna wink

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů