Oznámení

22.září : Reklama zde je zakázaná !!! Nebudu zde tolerovat reklamní odkazy, ani rádoby diskuze jedné a též osoby pod různými nicky. Díky za pochopení.

22.září : Novinka na Babinet.cz - sekce KAM VYRAZIT.

22.září : V naší tvůrčí dílně na vás čekají prstýnky pro radost.

22.září : Novinka v sekci recepty - to jsou nově udělané kategorie receptů. Přijďte se podívat. A jako ochutnávku přidáváme recept na slané croissanty.

#26 13. 9. 2017 11:43

kessam
♥------

Re: Suchá pleť

Podívej se na notino,mají tam hodně velký výběr kvalitních krému na jakoukoliv pleť,já osobně používám biodermu a jsem s ní nadmíru spokojena

Není tady

#27 19. 9. 2017 19:38

Pavlinka_Pavli
♥------

Zdravím..Byla jsem dnes u kosmetičky a používá kosmetiku Sothys, nabízela mi krém na suchou pleť. Nemáte s ním někdo dlouhodobé zkušenosti? smile Děkuji

Není tady

#28 20. 9. 2017 8:49

AllčaV
♥♥-----

kety napsal(a):

Pokud ti nevadí používat Indulonu, tak zkus modrou, není drahá a pomáhá. Mám ozkoušené a radí to i kožní lékaři. Nebo si za nějakým rovnou zajdi.

Ano taky doporučuju starou dobrou modrou Indulonu. Mám často suchou pleť, v noci se budím tím že mám suché ruce, fuj to nesnáším, ale indulona fakt skvělá používám ji i na děti už od narození smile

Není tady

#29 25. 9. 2017 17:53

TerulaSs
♥------

Pavlinka_Pavli napsal(a):

Zdravím..Byla jsem dnes u kosmetičky a používá kosmetiku Sothys, nabízela mi krém na suchou pleť. Nemáte s ním někdo dlouhodobé zkušenosti? smile Děkuji

Já používám séra od Sothys a jsem s nima moc spokojená. Také mi je doporučila kosmetička, jinak se ani kosmetika neprodává, což mi přijde sympaticke smile Určitě bych to vyzkoušela

Není tady

#30 26. 9. 2017 23:45

Pavlinka_Pavli
♥------

TerulaSs napsal(a):

Pavlinka_Pavli napsal(a):

Já používám séra od Sothys a jsem s nima moc spokojená. Také mi je doporučila kosmetička, jinak se ani kosmetika neprodává, což mi přijde sympaticke smile Určitě bych to vyzkoušela

Aha, to jsem ani nevěděla, že to je jen u kosmetičky. Tak na druhou stranu je to fajn, že mi pomůže vybrat, co se hodí pro mou pleť. Dostala jsem vzorečky krémů a musím říct, že jako docela super. Vůbec jsem neměla pocit, že mám suchý obličej.

Není tady

#31 30. 9. 2017 18:49

TerulaSs
♥------

Tak to by bylo fajn .. jako je pravda, že jsem měla krém na suchou plet a celej den to bylo super a i makeup vypadal líp smile děkuji moc za rady

Upravil(a) TerulaSs (30. 9. 2017 18:50)

Není tady

#32 11. 10. 2017 10:19

AllčaV
♥♥-----

Modrá indulona je super, někomu nemusí ale sednout. Ještě jsou super krémy od Biodermi  nebo přírodní od Bione https://www.notino.cz/pece-o-plet/?f=1- … -9201-3663  úplně stačí ten nejlevnější používém ho i na děti, navíc tedˇjak se ochladilo ho mám pořát sebou

Není tady

NÁŠ TIP:

• Originální květiny a kytice Frutiko z čerstvého ovoce, čokolády a dortů představují skvělý dárek s objednáním online a doručením po celé ČR!

• Sháníte kvalitní kancelářské židle? Vyberte si ze širokého sortimentu v internetovém obchodě Hawaj.cz

• Trápí vás inkontinence při sexu? Začněte to ihned řešit!

• Značkové parfémy a kosmetika, 5 prodejen v ČR, skladem přes 375 000 kusů parfémů a kosmetiky. Expresní doručení do 24 hod. EUROPARFEMY.cz

• Masáž prostaty jako prevence proti rakovině i příjemný zážitek!

Zápatí