Oznámení

30. srpna : Vážení uživatelé, i přes veškerá zatím provedená opatření jsme občas pod palbou robotických účtů. Prosíme tímto o trpělivost, mažeme ihned, jak zjistíme další jejich spamové účty. Děkujeme !

30. srpna : Cukr je dobrý nejen na slazení kávy, aneb tichý zabiják, nebo velmi užitečný pomocník v domácnosti? I když nesladíte, vyzkoušejte těchto 5 tipů!

30.srpna : Upečme si spolu (pra)babiččinu bábovku.

#1 3. 11. 2006 12:58

he
♥♥-----
Registrovaný: 18. 6. 2006
Příspěvky: 96

ASTMA - kortikoidy

http://www.astrazeneca.cz/respirace/inf … icort_turb
Tento přípravek rozhodně není neškodný,naopak je velmi nebezpečný a VŮBEC NENÍ URČEN K ZAHAJOVACÍ LÉČBĚ ASTMATU!
Dala jsem ti tam odkaz,mrkni se tam.Moje dcera se taky léčí se středním perzistujícím atmatem,měla v počátcích léčby pár vedlejších účinků,ale teď už je to jakž-takž.
Ty otoky nejsou normální,to je zadržování vody v tělě.Moje máma má taky otoky,ale ta bere obrovské dávky kortikoidů těžké revma.U astmatiků to NENÍ NORMÁLNÍ.Běž za doktorem a nedej se odbýt!!


Ještě se nestalo, aby nějak nebylo.

Není tady

 

#2 14. 6. 2011 22:23

Andreaa06
♥------
Registrovaný: 14. 6. 2011
Příspěvky: 10

Re: ASTMA - kortikoidy

Jsem velmi spokojená s Mudr. Jonášem. Jeho přístup je velmi profesionální a korektní.
Mám k Mudr. Jonášovi důvěru. Výsledky léčby se dostavují po dvou měsících. Jsem velmi ráda,že jsem pána doktora objevila a mohla se v jeho ordinaci objednat. Jsem moc moc ráda, že jsem našla email jonas.recepce@seznam.cz kde jsem se mohla objednat a kde mi dokázali vyjít vstříc.

Muj stav se zlepšuje (atopicky ekzem), imunita a dýchací problém taky (astma) !!! Vím, že budu muset pokračovat ale věřím že se výsledky léčby budou dál dostavovat. Děkuji vám pane doktore Jonáši.

Není tady

 
NÁŠ TIP:

    Zápatí

    Powered by PunBB 1.2.24c
    © Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
    Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
    Ochrana osobních údajů