Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 22. 10. 2006 18:23

Jessie
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 809

Co pod šaty s úplně holými zády?

Už jsem se jednou na podobné téma ptala, ale tohle je ještě trochu něco jiného. Mám šaty na maturiák s úplně holými zády. Látka je až nad zadečkem, takže nejde žádná posunovací podprda. Střih šatů ani nedovoluje košíčky přímo všít a na tu silikonovou samodržící podprsenku zase spousta lidí nadává. Kdysi jsem ale viděla jakési "nálepky", kterými se podlepí prsa. Nevím přesně jak to popsat. Znáte to někdo? Nebo co doporučujete jiného? Popřípadě připadává vám hloupé, když je někdo "nahoře bez"? Podotýkám, že z těch šatů nemá kam co utéct, nic nebude koukat, prsa mám a malá a drží. Snažím se něco sehnat, protože mi spousta lidí už řeklo, že je dost vulgární nemít nic pod plesovkama.


Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.

Není tady

 

#2 22. 10. 2006 18:52

x256987
Host

Re: Co pod šaty s úplně holými zády?

Jessie, mluví z nich závist big_smile Jestli mᚠpevné poprsí, vůbec nic neřeš. Jinak o nějakých "samolepkách" jsem taky slyšela, existují.

 

#3 22. 10. 2006 18:59

choysia
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 3. 2006
Příspěvky: 5989

Re: Co pod šaty s úplně holými zády?

Jessie, kašli na to, co ti kdo říká a jdi tak, jak se budeš cítit dobře. Já bych šla bez podprsenky. Nikdo to stejně nepozná, tak se tím netrap.
Sama říkáš, že to bude v pohodě. smile Tak si to užij tummenupp

Není tady

 

#4 22. 10. 2006 19:01

suzy
♥♥♥♥♥♥-
Místo: brno
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2570

Re: Co pod šaty s úplně holými zády?

Ja jeste pred porodem jsemm chodila jedine bez podprsenky.Jdi tak s hrde vztycenou hlavou tummenupp


http://animace.org/panenky/G300111.gif

Není tady

 

#5 22. 10. 2006 19:56

Ivča K.
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 1. 2006
Příspěvky: 3060

Re: Co pod šaty s úplně holými zády?

Jessie napsal(a):

Už jsem se jednou na podobné téma ptala, ale tohle je ještě trochu něco jiného. Mám šaty na maturiák s úplně holými zády. Látka je až nad zadečkem, takže nejde žádná posunovací podprda. Střih šatů ani nedovoluje košíčky přímo všít a na tu silikonovou samodržící podprsenku zase spousta lidí nadává. Kdysi jsem ale viděla jakési "nálepky", kterými se podlepí prsa. Nevím přesně jak to popsat. Znáte to někdo? Nebo co doporučujete jiného? Popřípadě připadává vám hloupé, když je někdo "nahoře bez"? Podotýkám, že z těch šatů nemá kam co utéct, nic nebude koukat, prsa mám a malá a drží. Snažím se něco sehnat, protože mi spousta lidí už řeklo, že je dost vulgární nemít nic pod plesovkama.

To co myslíš je neviditelná podprsenka a prý je pěkně nahouby.A hlavně je určena pro tzv.prsa věšákovitého tvaru.Jsou ženy které by v takových šatech mohli mít místo podprsenky rovnou kalhotky,ale to není Tvůj případ takže hurá na volnou pastvu.
Jo a těch spousta lidí byla z kterého domova důchodců?lol

Není tady

 

#6 22. 10. 2006 20:33

kleopatra
♥♥♥----
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 100

Re: Co pod šaty s úplně holými zády?

Utikej bez podprsenky a poradne si to uzij,ja tak chodila i po prvnim decku,ted po druhem uz nemuzu :-(

Není tady

 

#7 22. 10. 2006 20:34

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Co pod šaty s úplně holými zády?

Jessie, co blbneš! Dcera chodí každý rok na ples bez podprdy a je tam spousta takových! Je to úplně normální, vždy jsi mladá a chodí tak i starší. Ty šaty jsou na to určitě šité, když mají takový střih tak to tak má být. Klidně si to obleč a jestli si nejsi úplně jistá, tak si kup nebo půjč štólu a tu si můžeš v případě potřeby přehodit.


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#8 22. 10. 2006 20:38

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: Co pod šaty s úplně holými zády?

Určitě nahoře bez, ale kalhotky si raději vezmi, kdyby sis někde sedla.....smile

Není tady

 

#9 24. 10. 2006 15:55

Jessie
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 809

Re: Co pod šaty s úplně holými zády?

Kalhotky určitě nebojte:-) To teda docela koukám tu píšete. Zatím jsem pořád jen slyšela samou kritiku, už jen když někdo slyšel, že jenom uvažuju o tom, jít nahoře bez. Navíc to byli samí blízcí lidé - i moje sestra, přátelé, teď už bohužel bývalý přítel, který normálně podprsenku považuje za nástroj k mučení chlapů atp. :-) Každopádně díky za podporu:-)


Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.

Není tady

 

#10 24. 10. 2006 15:59

Tiina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3170
Web

Re: Co pod šaty s úplně holými zády?

Jessie to neřeš a klidně jdi bez, co je komu do toho co mᚠa nemᚠpod šaty? Spodní prádlo je každého intimní věc. Pokud mᚠmalá a pevná prsa, nemᚠco řešit.

Docela ti závidím, coby hrdá majitelka velikosti C můžu na jití kamkoliv bez podprsenky zapomenout.

Není tady

 

#11 24. 10. 2006 16:16

Darja70
♥♥♥♥---
Registrovaný: 7. 3. 2006
Příspěvky: 303

Re: Co pod šaty s úplně holými zády?

Obleč si šaty, popros někoho, a tě vyfotí a hoď to tady, my tě zkritizujem     big_smile
Ale jinak souhlasím s ostatními, dokud můžeš, chlub se svou krásou, a si každý trhne nohou.
Když jsem mohla, tak jsem se styděla v mini a s velkým výstřihem a teď bych tak klidně vyrazila, kdybych teda mohla   dumbom

Není tady

 

#12 24. 10. 2006 18:48

Jessie
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 809

Re: Co pod šaty s úplně holými zády?

Šatky budou ještě chvilku trvat - zítra se teprve jede pro látku. Mám šikovnou maminu, tak se bude snažit:-) Takhle malá prsa taky nejsou legrace - těžko sháním podprsenky a ve spoustě věcí vypadám plochá úplně.


Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.

Není tady

 

#13 25. 10. 2006 6:14

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: Co pod šaty s úplně holými zády?

Jessie, je úplně jedno, jestli mᚠmalá, či velká prsa. Záleží, k čemu je hodlᚠvyužít. Jsou holky pěkné,s krásným poprsím, ale mozek mají vykrákaný. Mě je už přes 50 a prsa a vlasy je asi to nejhezší, co zbylo, ale jsem na tom zdravotně tak zle, že mi to k ničemu není. Pokud sháníš těžko podprsenku, tak ji nenos! Podprsenka je od toho, aby prsa tvarovala, případně podpírala - kdo to nepotřebuje, tak ji nenosí - ani já ne !

Není tady

 

#14 18. 2. 2008 14:08

Regina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 5487
Web

Re: Co pod šaty s úplně holými zády?

Do třiceti jsem chodila bez podprdy, pak už se ozvala gravitace a potichu ruku v ruce s nadváhou.
Vůbec bych se nebála jít klidně i naostro, ve tvém věku vissla tummenupp


Krása a zdraví Před svítáním je největší tma.

Není tady

 

#15 18. 2. 2008 14:24

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Co pod šaty s úplně holými zády?

Regino tummenupp když ona na tom plese byla už v roce 2006.... tedy musím říct, že samotnou mě to překvapilo že už je to tak dlouho co jsme sem psaly na tohle téma.... ten čas skutečně neuvěřitelně letí... hjarta


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#16 18. 2. 2008 15:51

Regina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 5487
Web

Re: Co pod šaty s úplně holými zády?

big_smile big_smile big_smile Tak teď jí musí být 20? 21?
Se picnu, fakt jsem si nevšimla, jak starý je ten příspěvek!


Krása a zdraví Před svítáním je největší tma.

Není tady

 

#17 18. 2. 2008 16:32

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Co pod šaty s úplně holými zády?

A my jsme zaregistrované ve stejný den... to už sem chodíme dlouho


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#18 18. 2. 2008 17:05

Regina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 5487
Web

Re: Co pod šaty s úplně holými zády?

Bingo! To jsem zvědavá, co  si máme sdělit...Věřím na to, že když se setkám s někým za určitých okolností, nese mi nějakou zprávu, odpověď, nebo já jsem posel big_smile.
Jinak na Babinet chodím už od srpna 2005, škoda, že archiv museli smazat.

Jo, ale podle příspěvků jsi ublafanější big_smile.


Krása a zdraví Před svítáním je největší tma.

Není tady

 

#19 19. 2. 2008 20:30

Jessie
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 809

Re: Co pod šaty s úplně holými zády?

Jo - je mi 20, letos mi bude 21:-)
Mmch - na tom plese jsem byla nakonec bez podprsenky, dopadl výborně a každý říkal, že mi to moc slušelo. Minimálně jsem měla originální šatky - prakticky všechny holky byly nacpané v korzetech, tak to vypadalo jako jednotná uniforma:-) A čuměl i ten bývalý přítel, co mě poté viděl a to bylo nejlepší zadostiučinění:-))


Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů