Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#76 27. 2. 2009 13:18

haiel
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 4. 2008
Příspěvky: 2960

Re: Co všechno jste kdy objevily(i) v jídle

Dnes jsem vyjímečně obědvala už ve 12.  Asi samotná prozřetelnost. Vidím, že do večera budu mít dietku, ale ono mi to neuškodí. Pište dál, holky, budu sem chodit častějc. smile

Není tady

 

#77 4. 3. 2009 20:04

leny.wood
♥♥♥♥♥♥-
Místo: kladensko
Registrovaný: 11. 5. 2007
Příspěvky: 1492
Web

Re: Co všechno jste kdy objevily(i) v jídle

ještě na základce - strašně ráda jsem vylizovala víčka od kečupu. jednou si takhle pochutnávám, když cejtím něco divnýho. hned jsem plivala a co se neobjevilo - takový ty malý bílý červíci usch ještě že teď kupujeme kečup s tou násoskou, a když náhodou klasický, tak se svému tehdejšímu zlozvyku vyvarovávám...

a poslední co se mi stalo, tak prozměnu na střední. uprostřed rohlíku byl zapečený černý plast - jak se s tím zamotává igelit např. na toustech... to jsem zvědavá, co mě čeká na vošce lol

Upravil(a) leny.wood (4. 3. 2009 20:05)


Člověk míní, život mění.
Život je krásný, ale přesto končí smrtí.
http://leny-wood.wp.cz/wp-content/uploads/wp.cz/leny-wood/horse.jpg

Není tady

 

#78 21. 4. 2009 23:12

mirka..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 1132

Re: Co všechno jste kdy objevily(i) v jídle

bavím se:-) já ještě nikdy nic moc nenašla, kromě červů v ovoci ze stromu atd. J esice pozdě, ale z těch jmenovaných jídel mám hlad, du dojíst sekanou:-)

Není tady

 

#79 29. 4. 2009 9:28

laureene
♥♥♥♥---
Registrovaný: 22. 2. 2009
Příspěvky: 450

Re: Co všechno jste kdy objevily(i) v jídle

Já jsem jednou na silvestra kupovala krájený salám na chlebíčky, a pak když jsem ty chlebíčky dělala, tak na mě vykoukla ožvýkaná žvýkačka... asi jak to krájeli, tak někomu vypadla z pusy a už se nenamáhal ji hledat.
A s tím zubem v prejtu mám taky super historku. Sedím večer u televize a jím takovou obrovskou výbornou jitrnici. Asi dvakrát jsem ukousla...Najednou narazím na něco tvrdého, byl to zub, hrozná panika, že vypadl mně, tak jsem horečnatě počítala svoje zuby v puse ale nic nechybělo. smile  Ten kousek vypadal jako lidský, ale snad to bylo z prasátka, doufám. Jitrnici už jsem nedojedla. Jen jsem měla trochu vztek, že jsem ji nezačala jíst od druhého konce.

Upravil(a) laureene (29. 4. 2009 9:29)

Není tady

 

#80 3. 5. 2009 17:57

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Co všechno jste kdy objevily(i) v jídle

V restauraci na koupališti v Blansku jsem si dala kančí medailonky a byl mezi tím zaječí bobek i s chlupama. Je to už 15 let, ale nezapomenu na to asi nikdy. Sem se málem poblivajznila.


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#81 4. 5. 2009 10:21

topazio
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 6. 2008
Příspěvky: 21872
Web

Re: Co všechno jste kdy objevily(i) v jídle

Já nic, ale moje kamarádka našla v koblize klíště, fakt fujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj sad sad .

Není tady

 

#82 15. 9. 2013 21:15

danielsio1
♥------
Registrovaný: 14. 9. 2013
Příspěvky: 4

Re: Co všechno jste kdy objevily(i) v jídle

!!!!Získejte poukázku zdarma!!! Jak získávat body?
Základní registrace – 30 bodů
Úplná registrace – 20 bodů
Odběr newsletteru – 20 bodů
Návštěva 1x za den – 2 body
Návštěva nad 30 stránek – 2 body Hlídání základní – 40 bodů
Hlídání 5+ položek – 20 bodů
Přístup nového návštěvníka – 2 body
Registrace nového návštěvníka – 100 bodů
Like na facebookovém profilu  – 20
nepovolená reklama

Upravil(a) tina (15. 9. 2013 23:30)

Není tady

 

#83 22. 9. 2013 18:56

Vachu
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno
Registrovaný: 25. 6. 2009
Příspěvky: 767

Re: Co všechno jste kdy objevily(i) v jídle

Chtěli jsme si dnes k večeři dát olomoucké tvarůžky  ... s chlebem, máslem, s rajčatovým salátem...   gloria
Ale nebylo z toho nic - tvarůžky byly plesnivé - přestože jsme kupovali před několika dny dvoje a jedny jsme
snědli hned, tak ty druhé nevydržely ani 4 dny v lednici...  datum spotřeby je na nich vyznačeno až 1O.1O.2013.
Zklamalo nás to...  Těšili jsme na ně! ... Ach jo.... dumbom ...  Nestalo se vám to taky?   va

Upravil(a) Vachu (22. 9. 2013 18:57)

Není tady

 

#84 22. 9. 2013 19:36

annie
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 7. 2. 2006
Příspěvky: 2920

Re: Co všechno jste kdy objevily(i) v jídle

Nedávno stahovali z prodeje nějakou šarži olomouckých tvarůžků právě kvůli plísni...
Asi už to není, co bývalo...

Není tady

 

#85 22. 9. 2013 19:45

Vachu
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno
Registrovaný: 25. 6. 2009
Příspěvky: 767

Re: Co všechno jste kdy objevily(i) v jídle

No... nedávno...   V květnu to bylo !!!  .. a pak prý desinfikovali celou provozovnu... Jenže toto už bude zas z nové produkce... Takže nejspíš NOVÝ problém na obzoru!!!   Ale z toho, co vím o plísních, tak bych vinu tvarůžkářům až tak nepřičítal. Nejspíš za to může to, že všeobecně je v ovzduší až příliš mnoho plísní. - Úrodu hroznů nám to letos zničilo nejmíň ze 70% !!! ... A ty plísňové spory si volně létají vzduchem a sednou na kde co.   sad
Jak by tomu mohli tvarůžkáři asi zabránit? - To by tu svou provozovnu museli asi hermeticky ZCELA uzavřít před okolním světem, asi by to vyšlo hodně draho!  sad

Není tady

 

#86 4. 10. 2014 1:26

almawell
♥------
Registrovaný: 4. 10. 2014
Příspěvky: 3

Re: Co všechno jste kdy objevily(i) v jídle

No jak to tady čtu, tak můj provaz v rohlíku je úplná banalita. Jinak ty potvůrky opravdu nezávidím :-) :-):-)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů