Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 21. 3. 2013 14:46

Magda_Dockalova
♥------
Registrovaný: 27. 2. 2013
Příspěvky: 12

Re: Matrace

Já musím souhlasit s výše uvedeným, Dormeo má dobré matrace. Hodně jsem pročítala různé návody, jak kupovat a vybírat matrace a dobrala jsem se k dost podobnému závěru. Hlavní je ale koupit matraci, která vám dobře sedí. Kvalita je důležitá, ale neexistuje paušální kvalita. Každému vyhovuje něco jiného, a je nejlepší se v tomto směru respektovat. Mně to pomáhá hodně.

Není tady

 

#27 22. 3. 2013 8:22

skvrne
♥♥-----
Registrovaný: 22. 3. 2013
Příspěvky: 26

Re: Matrace

Prosím vybírám nové matrace, máte někdo zkušenosti s matracemi z Jysku? Zaujala mě jejich nabídka, teda hlavně po finanční stránce:P Jedná se o matraci http://www.akcniletaky.com/letak-jysk-- … 0strana1/. Máte někdo osobní zkušenost? Děkuji předem smile

Není tady

 

#28 19. 4. 2013 22:34

Milisek
♥------
Registrovaný: 19. 4. 2013
Příspěvky: 1

Re: Matrace

Vyzkoušela jsem už několik matrací, ale většinou se po pár letech , někdy dokonce i měsících nedaly používat. A zapomeňte, že Vám ji v obchodě vymění! Tak jsme si nechali udělat doma předváděčku, ačkoli tyhle akce k smrti nesnáším. A tam jsme vyzkoušeli matrace, polštáře, přikrývky. Leč jsme se tomu bránila zuby nehty, nakonec mě manžel přesvědčil a matrace i polštáře jsme koupili. Dnes jsem mu vděčná. Matrace úžasné, o polštářích nemluvě. Úplně mě přestala bolet hlava a krční páteř, se kterou jsme měla problémy snad 20 let. Matrace nás sice vyšly na 8 tisíc jedna, ale za tu cenu fakt stojí. Spím jako mimino. Díky www.sunsetstudio.cz

Není tady

 

#29 3. 5. 2013 13:40

Lucka22
♥♥-----
Registrovaný: 2. 12. 2012
Příspěvky: 34

Re: Matrace

Nejlepší pro výběr matrace je podle mě jít si poležet do obchodu. Matrace je něco, co se musí vyzkoušet. V obchodě vybrat především materiál a tvrdost. No a pak se to dá jednoduše objednat přes internet smile Sama mám základní matraci z líné pěny a jsem spokojená, ale nic moc o matracích neporadím. Základní vlastnosti a rozdělení matrací je v této poradně http://www.maxi-postele.cz/Tema/Poradna/. A kdyby si jste se nedozvěděli potřebné informace, tak je možnost jim tam přímo napsat.

Není tady

 

#30 18. 5. 2013 15:53

neonka90
♥------
Registrovaný: 25. 3. 2013
Příspěvky: 12

Re: Matrace

Pokud by chtel nekdo kontakt na opravdkouvou kartarku tady je  nepovolená reklama, spam  Vse co mi rekla se splnilo i do me minulosti se presne trefila,dela vyklady i po emailu, pro mne je to napdrirozena zena,nebod jeji vestba se jiz plni. Nevahejte a neutracejte za podvodniky,tohle je opravdova kartarka.

Upravil(a) tina (19. 5. 2013 10:54)

Není tady

 

#31 21. 5. 2013 14:01

lenkin
♥------
Registrovaný: 29. 1. 2013
Příspěvky: 24

Re: Matrace

Souhlasím s tím, že matraci si prostě musíte zkusit, nelepší když Vám prodejce i poradí. Já jsem byla původně přesvědčena, že si koupím latexovou matraci a nakonec jsme jela domu s linou pěnou http://www.naturmatrace.cz/zdravotni-ma … ena-visco/

Není tady

 

#32 31. 5. 2013 20:22

macik07
♥------
Registrovaný: 31. 5. 2013
Příspěvky: 10

Re: Matrace

Takovou matraci neznám. ale zkus se podívat na matraceno.cz my jsme tam vybírali tak třeba tam bude taky.

Není tady

 

#33 16. 10. 2013 13:47

Mirka123
♥------
Registrovaný: 2. 6. 2011
Příspěvky: 2

Re: Matrace

Ahoj všem:)
Také jsem si lámala hlavu jakou matraci a kde koupit. Pak jsem narazila na stránky http://www.davlen.cz/ a kde bylo rozhodnuto, teď zbývalo ještě jakou:D Naštěstí tam jsou hodně vstřícní obchodníci a skvěle mi poradili matraci s línou pěnou. Zadala jsem jim svou váhu, a požadavky a bylo vyřešeno. Matrace je opravdu super. Navíc doprava zdarma a dáreček bylo příjemné překvapenísmile

Není tady

 

#34 19. 10. 2013 10:03

RadekB
♥------
Registrovaný: 22. 3. 2013
Příspěvky: 21

Re: Matrace

Pokud můžu doporučit e-shop s matracemi, ale především s nábytkem, tak se podívejte na nabídku v Nábytek-elegance.cz

Není tady

 

#35 27. 3. 2014 16:58

JanaB.
♥------
Registrovaný: 27. 3. 2014
Příspěvky: 2

Re: Matrace

Já mám nejlepší zkušenosti s eshopem www.kvalitni-matrace.eu, který dělá i matrace na míru. Je potřeba si všímat hlavně tuhosti matrace, ortopedických a zdravotních vlastností a podobně. Důležitý je pak správný počet anatomických zón a vybírejte matraci s pratelným potahem. tonguewink

Není tady

 

#36 28. 3. 2014 14:59

bob40
♥------
Registrovaný: 11. 3. 2014
Příspěvky: 3

Re: Matrace

Abyste si udělali představu, jaké parametry má mít kvalitní matrace, stačí si stáhnout manuál výběru matrací o 18 stranách A4 na www.chytre-rekonstrukce.cz.

Předčíte pak znalostmi většinu prodejců a nenecháte se jimi manipulovat. Dozvíte se i spoustu tipů a triků.

Není tady

 

#37 22. 4. 2014 16:48

ZuzaK
♥------
Registrovaný: 13. 12. 2013
Příspěvky: 6

Re: Matrace

Mám takovou zkušenost ve svém okolí, že lidi řeší spíš než to, jaké parametry matrace má a co jim vyhovuje, pouze cenu. Onehdy se mě kamarádka ptala na radu, jak vybrat matraci, že jsem to nedávno taky podstupovala, tak jsem se jí zeptala, na takové ty klasiky, co jsem slýchala od prodavačů, ve stylu: máte rádi tvrší nebo měkčí, kolik vážíte, máte zdravotní problémy, apod. No a narazila jsem, protože kamarádka ani nevěděla, jestli jí více vyhovuje tvrdá nebo měkká matrace, že se jí spí dobře na všem. No raďte pak někomu takovému hmm
Za pár dnů jsem ale objevila tuhle skvěle jednoduchou stránku http://www.matrace-matex.cz/cs/rychly-vyber-matrace, která by podle mě mohla pomoct vybrat spoustě lidem, protože jaksik předpokládám, že takových mojich kamarádek máme všichni dost  big_smile Jinak kamarádka spí na matraci Hypnos, taková zlatá střední cesta a je spokojená.. i když mám podezření, že ta by byla spokojená i na té nejlevnější sova

Není tady

 

#38 19. 12. 2014 20:08

Stranska
♥♥-----
Registrovaný: 10. 2. 2014
Příspěvky: 86

Re: Matrace

My se teď chystáme pořídit konečně po letech novou kvalitní matraci.Nejlépe asi partnerskou abychom nemuseli mít dvě spojené k sobě nemůžu se rozhodnout jestli kupovat nějakou z těch zdravotních nebo jestli kupovat klasickou hodně se mi líbí tahle http://www.prospanek.cz/matrace-tempur- … e%2Ftempur nemáte zkušenost?

Není tady

 

#39 11. 8. 2016 23:55

Zipii
♥------
Registrovaný: 1. 7. 2016
Příspěvky: 4

Re: Matrace

Napíšu svou zkušenost. Kupoval jsem nedávno matrace a pořádně jsem nevěděl, co chci. Nakonec jsem se rozhodl pro své zdraví něco udělat a zainvestoval jsem cca 6 tisíc do lepší matrace a určitě se to vyplatí! Kupoval jsem na http://panmatraci.cz/ a byli velice vstřícní a ochotně poradili s konkrétním typem, který byl pro mě vhodný. Nyní se mi spí o mnoho lépe než na staré. Takže zkusil bych se obrátit na ně a doporučuji pokud možno tak moc nešetřit a raději koupit kvalitnější, ono to za to stojí.

Upravil(a) Zipii (11. 8. 2016 23:56)

Není tady

 

#40 23. 8. 2016 22:01

eliskamatlova
♥♥-----
Registrovaný: 23. 3. 2015
Příspěvky: 87

Re: Matrace

Zkus se jet podivat na matrace do sconta. smile kvalitni a zadne prolezeni za par mesicu smile

Není tady

 

#41 25. 8. 2016 20:22

AlesBer
♥♥-----
Registrovaný: 20. 3. 2015
Příspěvky: 72

Re: Matrace

Staci mrknout na net.. ale je pravda ze matraci si pres net nevyzkousis big_smile

Není tady

 

#42 30. 8. 2016 21:24

eliskamatlova
♥♥-----
Registrovaný: 23. 3. 2015
Příspěvky: 87

Re: Matrace

To je pravda big_smile lepsi zajet primo do obchodu a olezet tam vsechny matrace.

Není tady

 

#43 31. 8. 2016 18:32

SaraLid
♥------
Registrovaný: 31. 8. 2016
Příspěvky: 5

Re: Matrace

máme od purtexu a nemůžu říct, že by byly zrovna ok. Zdá se mi, že se proleží po čase...

Není tady

 

#44 31. 8. 2016 18:52

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Matrace

Zdá se mi, že se proleží po čase...
Musíš vybírat podle svý váhy, víš... nebo v čase nepřibírat... http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#45 24. 9. 2016 21:13

eliskamatlova
♥♥-----
Registrovaný: 23. 3. 2015
Příspěvky: 87

Re: Matrace

Zalezi na cem chces spat a jak si chces nicit zdravy.. na tomhle neni dobry setrit.

Není tady

 

#46 28. 9. 2016 22:42

AlesBer
♥♥-----
Registrovaný: 20. 3. 2015
Příspěvky: 72

Re: Matrace

TO stale plno lidi nechape a nici sve zdravicko.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů