Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 9. 10. 2006 8:02

jsem.sva
♥♥♥♥♥--
Místo: Plzeň
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 601

Re: manžel nemá rád moji dceru z prvního manželství

Ahoj Maceško, odepsala jsem ti na tvůj mail.

Není tady

 

#27 17. 10. 2006 17:35

stella.a
♥♥♥----
Registrovaný: 23. 6. 2006
Příspěvky: 163

Re: manžel nemá rád moji dceru z prvního manželství

ahoj macesko, me pripada hrozne zvlastni, ze jste se s manzelem takhle rychle domluvili na rozvodu- to nijak nesliboval, ze se zmeni, on s tim souhlasil? je to zvlastni proto, ze jsi psala, ze jinak je to stastny vztah. A co city, necitis nic, kdyz ho opoustis? Asi je to nejlepsi reseni, ale prekvapilo me to. Doufam, ze ty i obe tvoje deti budete stastni

Není tady

 

#28 18. 10. 2006 13:32

maceska
♥♥-----
Registrovaný: 5. 10. 2006
Příspěvky: 30

Re: manžel nemá rád moji dceru z prvního manželství

Ahoj holky, tak se vám opět po delší odmlce hlásím. Hodně se za tu dobu u nás změnilo. Možná mě některé z vás odsoudí, ale já mu dala ještě jednu poslední šanci....Tak popořádku. Zpočátku manžel "machroval", nepřiznával nějaké své city, ale po čase si začal uvědomovat, že začíná být zle. Začal se mi omlouvat, ale já odolávala. A pak si vzal dceru stranou a upřímně se jí omluvil za to, že byl na ni občas zlý, Prosil ji, a mu to odpustí...Povídali si spolu asi hodinu. Chtěl, aby mu dcera řekla, co jí na něm vadí, že se bude snažit to změnit. On naopak řekl jí, co mu vadí na ní. Po tom rozhovoru ( při něm jsem nebyla) jsem samozřejmě vyzvídala na dceři a ptala se na její názor. Sama mi navrhla, a mu společně dáme ještě šanci. Souhlasila jsem s ní a manželovi řekla, že je to opravdu šance poslední. Uvidíme, jak se vše bude vyvíjet dál. Zatím je to do na dobré cestě, ale těžko soudit, je to teprve 14 dní. Vše ukáže čas. Tak nám držte palce
ps: teď je to takové, jako to mělo být už dávno -povídají si spolu, vaří spolu,...
No, uvidíme.

Není tady

 

#29 18. 10. 2006 13:40

elementgirl
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 1817

Re: manžel nemá rád moji dceru z prvního manželství

drzim palce,snad to nebude jen docasne snazeni:)


Je mnoho lidí, kteří naši duši, naše cítění nechápou... a nás samotné to poté moc ubíjí... Zavidím Vám, jestli nevíte o čem píši... Proto mé životní motto je: "Kdo nezažije, nepochopí!"

Není tady

 

#30 18. 10. 2006 15:20

Irenka21
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 2655

Re: manžel nemá rád moji dceru z prvního manželství

Přeju Ti, aby to vyšlo, ale buď jako ostříž, aby se to zase nezvrhlo.


Naděje je vždy, ale ve stresu ji někdy nevidíme.

Není tady

 

#31 18. 10. 2006 16:48

suzy
♥♥♥♥♥♥-
Místo: brno
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2570

Re: manžel nemá rád moji dceru z prvního manželství

maceska napsal(a):

Ahoj holky, tak se vám opět po delší odmlce hlásím. Hodně se za tu dobu u nás změnilo. Možná mě některé z vás odsoudí, ale já mu dala ještě jednu poslední šanci....Tak popořádku. Zpočátku manžel "machroval", nepřiznával nějaké své city, ale po čase si začal uvědomovat, že začíná být zle. Začal se mi omlouvat, ale já odolávala. A pak si vzal dceru stranou a upřímně se jí omluvil za to, že byl na ni občas zlý, Prosil ji, a mu to odpustí...Povídali si spolu asi hodinu. Chtěl, aby mu dcera řekla, co jí na něm vadí, že se bude snažit to změnit. On naopak řekl jí, co mu vadí na ní. Po tom rozhovoru ( při něm jsem nebyla) jsem samozřejmě vyzvídala na dceři a ptala se na její názor. Sama mi navrhla, a mu společně dáme ještě šanci. Souhlasila jsem s ní a manželovi řekla, že je to opravdu šance poslední. Uvidíme, jak se vše bude vyvíjet dál. Zatím je to do na dobré cestě, ale těžko soudit, je to teprve 14 dní. Vše ukáže čas. Tak nám držte palce
ps: teď je to takové, jako to mělo být už dávno -povídají si spolu, vaří spolu,...
No, uvidíme.

macesko hodne stesti ale bud opatrna.Ja jsem sama dite ktere ma nevlastniho otce a zazivala jsem podobne co jsi psala ty,vzdycky po nejakem incidentu se to urovnalo ale ne nadlouho.Ale samozrejmne vam to vyjit muze.


http://animace.org/panenky/G300111.gif

Není tady

 

#32 19. 10. 2006 13:10

maceska
♥♥-----
Registrovaný: 5. 10. 2006
Příspěvky: 30

Re: manžel nemá rád moji dceru z prvního manželství

Holky, moc vám děkuju za podporu. Vám také přeji hodně štěstí a mějte se moc fajn:o
Zase se ozvu. Hezký den.

Není tady

 

#33 28. 10. 2006 17:10

Dr.Pöthe
♥♥-----
Registrovaný: 12. 2. 2006
Příspěvky: 55

Re: manžel nemá rád moji dceru z prvního manželství

Jasně byste mu měla říct že s ním nebudete takto pokračovat, postavte jasnou hranici, pokračujte v návětěvě poradny, a zavolejte další lidi, aby vás podpořili. držím palce
PP

Není tady

 

#34 9. 11. 2006 10:28

Jiněnka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 6. 6. 2006
Příspěvky: 479

Re: manžel nemá rád moji dceru z prvního manželství

"Je mi strašně, ale je fakt, že dcera je ráda "že už vypadne". Těch 13 let bylo hezkých, ale asi ne pro ni. Byly doby, kdy si spolu rozumněli, ale pak stačilo malý dcery "prohřešek" a bylo zle.Nikdy je nebyl, to ne, ale poslední dobou sprostě nadával. Ještě, že už ho dcera má na "háku" - jak říká. Začala zase jezdit za svým tátou, který už konečně dospěl a uvědomil si dceru chybí."

Ahoj Maceško. Já měla ve svých 14-15 letech svého nevlastního otce taky na háku, teda aspoň jsem se o to snažila (je to dobrý obranný mechanismus proti jeho nadávkám, ponižování, zesměšňování). Dnes, po osmi letech, (už s ním 3roky nežiju já ani moje matka) tady u tohoto tématu už asi hodinu brečím a nejde to zastavit, nevidím na monitor co vlastně píšu a zjišuju, že se mi všechno to, co jsem tehdy odsouvala do pozadí (a nalhávala sobě i ostatním že to mám na háku) obrovskou měrou vrací. Strašně závidím Tvé dceři, že její matka by se kvůli ní rozvedla s mužem který jí ubližuje. Závidím jí, že její nevlastní otec má zájem s ní vycházet a navíc se o holku zajímá i její biologický otec.

Mě neměl nikdy rád ani jeden z otců, strejdy nemám a děda mě zklamal svou povahou. Přestože jsem měla od šestnácti kluka, který mě měl asi hodně rád, nikdy jsem mu, ani tomu co přišel po něm, jejich lásku ke mně nedokázala věřit. Nedokázala a nedokážu pochopit, jak mě může mít rádo něco co je mužského pohlaví, nevěřím jim to. A nevím, jak s tím mám sama bojovat. Ale to už patří úplně jinam, omlouvám se, že jsem sklouzla až sem.

Prosím za Tvoji dceru, buď stále obezřetná a nenech to zklouznout do starých kolejí, a jednou nemá v citech takový mišmaš jako já... Přeju hodně štěstí Tobě i dětem.

Upravil(a) Jiněnka (9. 11. 2006 10:32)


Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl!

Není tady

 

#35 9. 7. 2007 19:27

Prdola2
♥------
Registrovaný: 12. 5. 2007
Příspěvky: 12

Re: manžel nemá rád moji dceru z prvního manželství

Ahojte: přidám jenom malý komentář.

On i mobil má svou cenu, taky jí ho vůbec dávat nemusel. Předpokladám že není rentiér takže na něj musel chvíli vydělávat. Pak když ho puberták, kterému vše padá do klína ztratí, tak at se nediví, že dostane kouř.

Že si ji kupoval dárky, taky vůbec nemusel, možná by jsi se divila, kdyby ji nic nekupoval, bavil se s ní, kamarádil, prostě chtěl být v její blízkosti a když nejsi doma zkoušel i víc...  Co by jsi raději?

Nehledej ve všem problém a nedělej z komára velblouda. může ji pořádně "pochválit", ALE nemůže ji nějak sprostě nadávat. Tam hledej hranici. Mladý je potřeba vychovávat, ale kde končí výchova a kde začíná šikana a vláda despoty?

Každému mohou ujet nervy, ale je to ČASTO, je to BEZDŮVODNĚ, nečekaně ?????????

V čem on vidí příčinu, že mu ujíždějí nervy??

Takhle to zase zapůsobilo na mne, ale je mi jasné, že asi neříkᚠvšechno do fora.

Pokud to vypadá na "vládu despoty, který děti tyranizuje", tak pryč od něj. Páček

Není tady

 

#36 9. 7. 2007 19:38

Prdola2
♥------
Registrovaný: 12. 5. 2007
Příspěvky: 12

Re: manžel nemá rád moji dceru z prvního manželství

Některý komentáře mi připadají jako, jak já tomu říkám od MILITANTNÍ MATKY. Zkus si něco na moje dítě a schytᚠto.

Pak když jim někdo řekne, že něco dělají špatně, a ony jsou to nuceny uznat, tak se rozbrečí. Viz některé díly Chůvy v akci.

Můj osobní názor je, sklony nějaký má, ale co se mohlo po tolika letech krásného manželství změnit (problémy v práci už nějaký musel mít, v životě už jste taky s něčím prošli), dcera je v pubertě. Takže to bude to s čím se špatně vyrovnává.

Ahojte

Není tady

 

#37 15. 7. 2007 19:40

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: manžel nemá rád moji dceru z prvního manželství

Omlouvám se, ale napíšu to nehezky. Nikdy jsem nepochopila ženy, které dokážou roztáhnout nohy a nechat na sebe funět v posteli chlapa, který předtím jakýmkoli způsobem ublížil jejich dítěti. Těmito ženami tak pohrdám, až se sama divím. Víc, než nějakým zlodějem. V dnešní době lze přece mít přítele i bez toho, že bych ho musela vnucovat svému děcku doma a nějak na něm být závislá... Dušička dítěte musí mít vždycky přednost. Ááááách jo.

Není tady

 

#38 15. 7. 2007 19:47

venuše
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 2. 2007
Příspěvky: 2116

Re: manžel nemá rád moji dceru z prvního manželství

Tercila napsal(a):

Omlouvám se, ale napíšu to nehezky. Nikdy jsem nepochopila ženy, které dokážou roztáhnout nohy a nechat na sebe funět v posteli chlapa, který předtím jakýmkoli způsobem ublížil jejich dítěti. Těmito ženami tak pohrdám, až se sama divím. Víc, než nějakým zlodějem. V dnešní době lze přece mít přítele i bez toho, že bych ho musela vnucovat svému děcku doma a nějak na něm být závislá... Dušička dítěte musí mít vždycky přednost. Ááááách jo.

Promin, ale uz si mela nekdy z chlapa strach? A nemela kam jit? dumbom

Není tady

 

#39 18. 8. 2007 12:56

Sakura
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 4417

Re: manžel nemá rád moji dceru z prvního manželství

Ja nevim, co rict, v te situaci jsem nebyla. ale me staci, kdyz zvysi hlas manzel na naseho vlastniho syna, a uz se najezim do obrany, i kdyz v te chvili syn opravdu zlobi (je tedy jeste hodne malicky). Ale kdyby to byl nevlastni otec a jeste by ke zlobe nebyl duvod, asi bych ho prestala milovat...

Jinak ja nemela nevlastniho otce, ale nevlastni matku, se kterou jsem nikdy ve spolecne domacnosti nezila a ktera me nikdy nevychovavaka. Nicmene vztahy byly hrozne a skoncilo to tim, ze se s ni ani s otcem uz vubec nestykam, coz me chvili mrzelo, ale vzhledem k tomu, jak se pod jejim vlivem tata zmenil, uz jsem to hodila zahlavu (i kdyz popravde me to obcas jeste zamrzi). Otec me zklamal tim, ze nas, predtim dobry vztah, zahodil kvuli ni. Mohlo to byt jinak...ja s ni vychazet dobre chtela.

Není tady

 

#40 22. 8. 2007 20:41

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: manžel nemá rád moji dceru z prvního manželství

Mám tři děti, z toho se současným manželem 2. Nejstaršího kluka jsem porodila jako svobodná matka a s manželem jsme se poznali, když malýmu byli dva roky.
Já nevím, ale já upřednostnuju děti před manželem. Prostě pro děti se obětuju, ale pro chlapa ne. Kdyby můj manžel byl zlej na nevlastního syna, začala bych ho nenávidět.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#41 28. 8. 2007 12:35

Helča
♥♥♥----
Registrovaný: 5. 8. 2007
Příspěvky: 229

Re: manžel nemá rád moji dceru z prvního manželství

maceska napsal(a):

Prosím poraďte, jsem zoufalá. Jsem vdaná 13 let, mán 14-ti letou dceru z 1.manželství a 9-ti letého syna se současným manželem. Dceru měl manžel rád, dokud se nenarodil syn. Začal dělat rozdíly a došlo to tak daleko, že na dceru sprostě nadává. Jinak se nehádáme,manžeství máme celkem spokojené. Nutno podoknout, že dcera je normální, nijak nevybočující puberačka, dobře se učí a je hodná. Nemohu nadále dopuštět,aby se k ní takto choval.Byli jsme v poradně klinické psychologie, protože dcera si na nevlastního otce poztěžovala ve škole, ale nebylo to nic platné. Chvíli se manžel snažil, ale už je to zase to samé.

Maceško, běhá mi mráz po zádech. Nemohla bych s takovým mužem absolutně dýchat společný vzduch. Také mám dítě z předchozího vztahu a se současným mužem druhé, ale když jsme se poznali, tak jsem mu zčerstva naservírovala svoje stanovisko, a sice takové, že nutně potřebuji ke svému životu, aby moje! dítě, měl on raději, nežli mě. Tak to je dodnes. Mám už i vnučku, která defacto není "jeho" vnučkou, ale chová se jako by byla a ni si nepřipouští, že by nebyla jeho. Snad se mi to podařilo chytit za pačesy hned zpočátku.
Mám známou, také má dvě děti, jednu dcerku za svobodna a druhou ze současným manželem. Situace je podobná jako u tebe. Když byly obě děvčátka malé, je mezi nimi asi 5 letý rozdíl, tak on jako táta koupil jedno lízátko, dal ho té své dcerce a ta druhá koukala. Muselo jí to být neskutečně v dětské dušičce líto a on jí ještě hajzl, kretén, zmetek, bezcharakterní ...se mi chce napsat něco sprostýho....řekl : Co čumíš!

No povím ti ,utíkej od něj, než to špatně dopadne.


Pravá cesta je ta nejt잚í.

Není tady

 

#42 24. 3. 2008 18:26

panda
♥♥-----
Registrovaný: 10. 3. 2008
Příspěvky: 28

Re: manžel nemá rád moji dceru z prvního manželství

Ahoj jsem v hodně podobné situaci jako ty , jestli se ti chce přečti si můj příběh v rubrice-psycholigické-krev není voda:grater:

Není tady

 

#43 24. 3. 2008 18:44

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: manžel nemá rád moji dceru z prvního manželství

venuše:
Promin, ale uz si mela nekdy z chlapa strach? A nemela kam jit? dumbom

Milá Venuše, žiju tak, abych měla takového chlapa, z kterého strach mít nemusím. A jít se dá vždycky kamkoliv.  Rozhodně žádný chlap nikdy u mě nebude mít šanci (a to nikdy) zdůrazňuij, přestože vím o tom, že "nikdy neříkej nikdy".. Takže NIKDY nebudu s žádným chlapem, který by byl zlý na mé dítě. Natolik jsem snad schopná, abych si dokázala poradit.
Ženy, které tohle zažívají, opravdu lituji, chápu, že to nemají lehké. Ale chlapi jsou doopravdy slabší, než si myslíš. Je to na ženě, co dokáže pro své dítě udělat. Především zvolit pro své dítě jako otce ne krasavce, ale dobrého kamaráda.

Není tady

 

#44 6. 4. 2008 19:21

Peuli
♥♥♥♥---
Registrovaný: 29. 3. 2007
Příspěvky: 363

Re: manžel nemá rád moji dceru z prvního manželství

Macesko, docela by mě zajímalo, jak jste to nakonec zvládli. Pomohla poslední šance, nebo se to opět zvrtlo a řešila jsi to rozvodem? Já v současné době řeším něco podobného, nejde o to, že by mu sprostě nadával, ale když se syn nezachová tak, jak by přítel předpokládal, tak je to pro něj posera, když něco udělá špatně, tak je to debil. Mluvili jsme spolu o tom a on říká, že si to uvědomuje, že je to špatně, ale nedokáže to změnit (dokážu pochopit, že je těžké změnit své navyklé chování, ale bohužel ani nejeví snahu řešit to psychologem). Já už s ním na toto téma nemůžu ani mluvit, protože je z toho okamžitě hádka, ve které mi vyčte, že mu pořád jen říkám jak je špatný, a že holt není ten princ na bílém koni, jakého bych podle něj chtěla já.

Není tady

 

#45 8. 4. 2008 20:21

vánek
♥♥-----
Registrovaný: 18. 3. 2008
Příspěvky: 30

Re: manžel nemá rád moji dceru z prvního manželství

přečti si příspěvek v -psychologické poradně, název článku, krev není voda- je to podobné a chlapi většinou peocitnou, když dostanou nůž na krk a najednou se jim v hlavě rosvítí, věřím tomu, že se to urovná, pokud ten chlap fakt není debil.

Není tady

 

#46 9. 4. 2008 9:23

Peuli
♥♥♥♥---
Registrovaný: 29. 3. 2007
Příspěvky: 363

Re: manžel nemá rád moji dceru z prvního manželství

Krev není voda jsem sledovala a u nás to není tak vyhrocené jako u Pandy. Nicolas psal v nějakém příspěvku, že nejhorší je to tam, kde příjemné a nepříjemné zážitky ve vztahu jsou 50:50 , protože pak to rozhodování jestli setrvat nebo ne je hóóóódně dlouhodobé. Tak nějak to mám i já a proto je to pro mě tak těžké. Jenže už jsem unavená z toho vysvětlování jak by se k synovi měl chovat a proč a tím jak podrážděně na to reaguje a myslí si, že mě to přejde, když se pár dní moc nebude ukazovat doma. Už nic rozebírat nebudu (pokud tedy nepřijde on sám, že o tom chce mluvit), ale budu dávat velký pozor na to jak se k synovi i mě chová. Mezitím budu muset zapracovat i sama na sobě. Uvědomila jsem si totiž, že jsem jedna z těch žen, které své muže neustále omlouvají, a to i tam, kde omluva prostě není na místě. I od bývalého manžela jsem odešla až tehdy, když už pro mě i syna byla situace naprosto nesnesitelná a zbytečně jsem tak strávila několik let ve strachu, smutku a výčitkách, že synovi nëdokážu zabezpečit takovou rodinu, jakou by mělo mít každé dítě - milující a řešící své problémy.

Není tady

 

#47 13. 8. 2008 14:53

AHILLA
♥------
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 19

Re: manžel nemá rád moji dceru z prvního manželství

jsem.sva napsal(a):

Tak přesně tohle jsem řešila já: zachránit dceru od tyrana nebo vzít synovi tátu /který ho stejně jako u vás šíleně rozmazloval/. Pokus o sebevraždu dcery všechno vyřešil.... Ale neměla jsem to nechat tak daleko dojít.... Teď (3 roky po rozvodu) je dcera v pohodě a syna máme ve střídavé péči.

No já zírám, přesně tohle se stalo i mě. Po rozvodu mám mladšího syna ve střídavé péči (syna EX miloval, po mojí dceři pořád řval), starší dcera svého otčíma již 3 roky neviděla (poté co ji vyhodil) a naprosto odmítá s ním mít jakýkoliv kontakt.Rky jsem se snažila udržet zdání dokonalého manželství, nikdo nic netušil, EX manžela jsem vždy podporovala, co se požadavků na dceru týče. Vždy tvrdil, k vlastní bych se choval stejně. V 8 letech jí dal facku, že nezavřela dveře, já měla mimino a nebyla jsem schopna nic udělat jak mě to šokovalo.Takovou pecku by snad člověk nedal dospělému. Byla jsem unavená, na dceru zlá, že mi komplikuje život, dnes se za to moc stydím. Byla to strašná hloupost, dávno jsem ho měla srovnat, stejně jsem nakonec utekla, protože se dost nechutně choval i ke mě, jen si netroufl moc, protože já mám dost divokou povahu, takže, když vykopl dveře on, vykopla jsem je i já. Hloky mi je moc líto, vytáhla jsem jí z toho v 16 a za par sekund 12, chvíli mi blbla z nabyté svobody ale teď  je hodná jako dřív. Střídavou péči u syna mám hlavně proto, že EX syna opravdu má hodně rád a já nejsem potvora, abych se EX mstila, ublížila bych zase jen svému dítěti.

Není tady

 

#48 8. 2. 2009 9:44

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: manžel nemá rád moji dceru z prvního manželství

Ona je otázka, jestli by jí stejně nenadával, i kdyby byla jeho, když píšeš, že nadává i synovi - Ony puberačky jsou někdy na zabití a každý na to nemá. Ale to záleží na konkrétní míře a způsobu. Je fakt, že býváme citlivější na projevy k dětem, které jsou jen naše a vidíme v tom hned nenávist


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů