TOPlist

Oznámení

10. června : Rozhovory s odborníky na dané téma, aneb novinka Babinetu.

8. června : Anketní vlákno pro všechny uživatele, aneb jaký si přeji mít Babinet.

6.června : Ženy a podnikání : Poslechněte si příběh Petry Hajské a nechte se inspirovat.

#1 3. 10. 2006 21:30

Miss
♥♥♥♥♥♥-

pocit plnosti v žalúdku a lapanie po dychu v tehotenstve

Neviem ci to este nie je priskoro na takéto pocity, ale najma po jedle mam pocit uplnej plnosti, busenie srdca a ťažko sa mi dýcha, je to v tehotenstve normálne? stretli ste sa s tým niektorá? niekedy je mi až uplne na omdletie z toho:rolleyes:

Není tady

#2 4. 10. 2006 10:44

Babu
♥♥♥♥♥♥♥

Re: pocit plnosti v žalúdku a lapanie po dychu v tehotenstve

Miss musis jist casteji a malych davkach. To je protoze mas stlaceny zaludek miminkem. A bude hur me je ted taky blbe kdy se najim moc rychle nebo vic. Hlad je, ale pak to zaludek neni schopny pobrat. A to dychani ani mi nemluv mam jeste astma tak mi lidi rikaji do tel. at nemluvim, ze je to hruza:) ja se nemuzu dodychat.

Není tady

#3 4. 10. 2006 11:57

Jesi
♥♥♥♥---

Mně je poslední dobou taky často špatně od žaludku, takže jez, jak radí Babu. Jinak jsem asi od 18. týdne začla pociťovat bušení a vynechávání srdce- třeba i 100x za den, někdy i mnohem častěji, tak jsem to řekla na dr. na gyndě a ta mě poslala na interní vyšetření do nemocnice, kde zjistili extrasystoly, ale srdce mám v pořádku, takže to prý zatím řešit nebudou, jen kdyby se to zhoršovalo.

Není tady

#4 4. 10. 2006 12:12

Miss
♥♥♥♥♥♥-

Babu, Jesi - dakujem Vám za reakcie smile budem musiet po malých davkach a nie este kolacik za obedom dumbom Jesi- vynechavanie srdca su extrasystoly to poznam raz za cas sa mi to stane vraj je to zo stresu...no neviem z akeho momentalne ani žiadny nemam, mna trapi najviac to busenie mam pulz hrozne vysoky nad 100 aj ked som v klude a po jedle ani nevravim, som spotena ako myš a to nadvahou ani nic podobným netrpím, tiež sa bojim, že mam nieco so srdcom, alebo nador, alebo neviem, co nepripada mi to normalne sad akurat mi bola zistena lahka srdcova arytmia ale vraj žiadny clovek nema uplne presne busenie srdca tak sa s tým internista ani nezaoberal.

Není tady

NÁŠ TIP: Moudré knihy - Svět bez hranic, Nick Vujicic, Mark Dzirasa, Mabel Katz, Baťa.
NÁŠ TIP: Prohlédněte si nový katalog kuchyňských spotřebičů MORA. V nabídce naleznete vestavné trouby a desky, vestavné chladničky, vestavné mikrovlnné trouby či myčky, odsavače par či volně stojící sporáky.
NÁŠ TIP: Naším tipem je dovolená Chorvatsko 2012, neřešte problémy v Řecku a Egyptě. Prožijte krásné dovolenou, hotely v Chorvatsku na Vás čekají.
NÁŠ TIP: Váhoservis Balcárek dodává váhy a pokladny všech druhů. Reference průmyslových staveb najdete na webu stavební firmy TOMEK.
NÁŠ TIP: Centrum asistované reprodukce Fertimed Olomouc se zabývá převážně léčbou neplodnosti. Přívěsné vozíky všech typů najdete na webu firmy Vypos.
NÁŠ TIP: Pánské a dámské oblečení CHAOS JEANS, kolekce doplněna o bundy a mikiny Funstorm.
NÁŠ TIP: Víte jak se spí v Povlečení Matějovský? To je Spánek v komfortu. Nejen pro Vás ale i Vaše děti - Dětské povlečení. Nově v naší nabídce i Přehoz na postel k povlečení.

Zápatí