Oznámení

20. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

20.února : Různé životní příběhy, trápení i radosti a starosti žen si s námi můžete pročítat v našem magazínu.

20.února : Upečme si spolu lahodný čokoládový průšvih.

#1 27. 9. 2006 22:55

Bea
♥♥♥♥---

Vitamíny pro 7leté dítě

Můžete mi doporučit preventivně pro dítě vitamíny jakou značku?Je jich tolik ,značek v jednom se nabízí medvidek atd a já nevím co koupit i když uvažuji že koupím spíše home.přípravek a to sirup.Walmark je opravdu tak dobrý nebo jen ty hračky co přibalují k balení??

Není tady

#2 28. 9. 2006 8:06

beruska321
♥♥-----
Místo: středočeský kraj

Re: Vitamíny pro 7leté dítě

Beo, ja ty vitamíny střídám. Kupuju je dceři, začala chodit do školky. Kupuju hlavně s echinaceou na posílení imunity - Walmark - Echináčci ( nejsou drahé a myslím, že i dobré ), teď jsem koupila od CEM ( nejsem si přesně jistá, jak se jmenujou, ale opět s echinaceou ). V lékárně mě ani ty drahé Marťánky ani nedoporučili.

Není tady

#3 28. 9. 2006 8:09

Iveta X
♥♥♥♥♥♥-

Beo, jednou jsem se takhle podobně ptala v lékárně a lékárnice mi řekla, že nejlepší je koupit dětem pomeranče a banány....Já když se rozhoduju mezi vitamínama, tak si najdu na netu příbalový letáky a snažím se z toho vyčíst složení vitamínů a minerálů a jejich pokrytí denní dávky. Pak už jdu do lékárny "připravená". Je fakt, že je ale dětem kupuju málo, v zimě  jako prevenci nebo když berou antibiotika, tak potom, aby se tělo vzpamatovalo.

Iveta X

Není tady

#4 28. 9. 2006 8:14

Káča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava

Multitabs Immuno - jsou vynikající! Zvlášť teď na podzim.

Není tady

#5 6. 9. 2009 16:55

Ecinazuz
♥♥-----

Ještě nedávno jsem měla problém ,,nacpat" do syna vitamín C, aniž by mi neřekl, že to nechce protože je to kyselé.
Když jsem ale objevila a ochutnala XYLIACERTABS - je po problému.  Zobe synek, zobu já  i manžel ;-) ...a s chutí! Vitamín C z aceroly je naprosto přírodní, ale dokonce tak lahodný, že chutná jako bonbon /což je velmi příjemné nejen pro dospělé ale hlavně pro děti./
Navíc je obohacený o xylitol, který nahrazuje cukr. Toto sladidlo se nachází v přírodě v mnoha druzích ovoce a zeleniny.
Vyznačuje se významnými zdravotními účinky, především při ochraně zubní skloviny proti erozi a kazům a při ochraně ústní dutiny, nosohltanu a hrtanu před bakteriemi vyvolávajícími zánětlivá onemocnění. Příznivě ovlivňuje i procesy trávení a stav střevní mikroflóry. Je vhodný i pro diabetiky. Poradím ;-)

Není tady

#6 7. 9. 2009 13:49

Kuty
♥♥♥♥♥♥-

Já jsem chemické vitamíny taky dětem téměř nedávala,většinou je dostali u příležitosti firemní mikulášské nadílky,ale jindy jsem na to jaksi pozapomínala.Zato jsem do nich cpala ovoce,nemocemi a nachlazením netrpěli,občas klasika rýma či kašel a to bylo vše.

Není tady

#7 7. 9. 2009 14:27

javena
♥♥♥♥♥♥-

No, tak taky se snažím dávat dětem ovoce a zeleninu, ale nezdá se mi, že by jejich spotřeba byla nějak veliká. Na podzim a na jaře kupujeme vitamíny taky. Nechutnaly jim Marťánci, jinak jim nevadí skoro nic. Velké ovace jsem zklidila za Prevental. To byla dobrota. wink

Není tady

#8 7. 9. 2009 20:29

Kuty
♥♥♥♥♥♥-

No tak naši kluci nikdy to slavné ovoce s nadšením nejedli.Je to otázka,jestli je jabko denně moc či málo a taky co se vlastně skrývá za těma vitamínama z lékárny.Já jsem spíš pro to to zbytečně nehrotit,když dítě není nějak zvlášť náchylné k nachlazení a nemocem a nechat tomu přirozený průběh.I na jaře i podzim.

Není tady

#9 8. 9. 2009 7:59

javena
♥♥♥♥♥♥-

Jablko denně... Když je nakrájím, tak zblajznou kilo jen to lupne. Ovšem vcelku na míse je jaksi neshledávají jedlými... To samé pomeranče. smile
Chemie není to pravé, to je bez debaty. Ale pokud chodí některé děti do školy s teplotou, protože rodiče musí vydělávat, radši jim dám i tu piluli. Jeden rok jsme tenhle trend docela odnesli. Od té doby si družinářky některé děti přeměřily teploměrem. Nechápu rodiče, které pošlou do školy nemocné dítě - a nebylo jich teda málo... va

Není tady

#10 8. 9. 2009 15:45

Kuty
♥♥♥♥♥♥-

Javeno,mě to taky přijde šílený,nejen že vyšilují sami dospělí,ale ještě to učí i ty děti.

U nás to bylo přesně jak píšeš s tím ovocem,dnes jsou kluci plnoletí a tak jen připomenu,že je koupeno ovoce,no odezva veškerá žádná.Tak baštíme jen my dva s mužem.A jsem ráda,že nemám doma "sady,lesy,zahradnictví" a v obchodě si tak můžu koupit jen to co máme rádi a v množství,které brzy sníme.

Upravil(a) Kuty (8. 9. 2009 15:47)

Není tady

#11 28. 3. 2010 22:13

ErikaV
♥------

já můžu doporučit wobenzym ,je  pro děti od tří let a je skvělej na podporu imunity.ale v lékárně mi ještě  říkali,že by byla dobrá  rada s lékařem ,protože se může stát ,že bude dráždit žaludek.

Není tady

#12 29. 3. 2010 18:41

Káča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava

Holky, já celé roky kupovala různé vitamíny malé (nyní 7 let) a nikdy nebyla tak zdravá, jako teď, co jí asi skoro rok dávám Pangamin Vitalita-je v tom B-komplex, zinek, vápník, hořčík, železo. Jsou to takové ty malé barevné ,,lentilky", které se velmi dobře polykají a malá je má ráda. Z toho všeho, co jsem kdy kupovala-nejlepší. No a vitamín C raději volím přírodní :-)

Není tady

#13 27. 6. 2010 13:45

Zuzankaa76
♥------

Ahoj, ja taky vitaminy stridam (zkousim ruzne znacky, multivitaminky pro deti, nektere jsou s probiotiky), ale rozhodne je davam - deticky mi moc ovoce a zeleninku nepapaji, bohuzel, i kdyz se snazim a vim ze to je nejzdravejsi... V dobach chripek si mi teda moc osvedcil Preventan Junior, nedam na nej dopustit:)

Není tady

#14 25. 6. 2012 14:19

Kamtcha
♥------

Dlouhodobě dávám dětem probiotika, pomohla na zvýšení iminuty. Pokud děti neradi zapíjí pilulky zkuste probiotika Méďa, jsou ve formě bílé čokolády a mají tvar medvídkůsmile

Není tady

#15 27. 10. 2013 19:14

Dadula25
♥------

Zdravím. Na imunitu mi skoro nikdy nic nezabralo, až jsem začala užívat kapsle s rybím olejem-z jater žraloka. Tyto pochází od firmy Lýsi z Islandu. Sice si člověk musí připlatit, ale tohle opravdu stojí za to, než se cpát něčím, co ani nepomůže. Můžu jen doporučit.

Není tady

NÁŠ TIP:
    • Sháníte kvalitní kancelářské židle? Vyberte si ze širokého sortimentu v internetovém obchodě Hawaj.cz

• Značkové parfémy a kosmetika, 3 prodejny v ČR, skladem přes 500 000 kusů parfémů a kosmetiky. Expresní doručení do 24 hod. EUROPARFEMY.cz

• Bottega Veneta Knot Eau Absolue je famózní vůně pro výjimečnou ženu! Díky intenzivní směsici nejkvalitnějších surovin vznikla tato uhrančivá a dech beroucí dámská vůně.Ve smaragdovém srdci najdete inovativní orientální dámskou vůni

• Vyhraj skvělé ceny v internetových soutěžích! Desítky atraktivních výher najdeš v nejrozsáhlejším katalogu České-soutěže.cz

• Moringa s vysokým množstvím vlákniny zrychlí váš metabolismus. Pořiďte si dokonalý šperk pro vaše zdraví – Moringu olejodárnou v kapslích. Objednávejte přes www.HERBandME.cz

• Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

• Windomatic je elektrický vysavač na okna vybavený gumovou lištou. Stačí okno umýt čisticím prostředkem a potom ho vysušit přístrojem od Viledy. Windomatic je vybaven tlačítkem MAX, díky kterému snadno získáte ještě větší sací výkon.

Zápatí