Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#176 15. 11. 2009 20:56

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: Milionkrát omílané záchodové prkénko

Terci, aby to nebylo - jednou  a dost vissla nebo pokračování za dalších 25 let.

big_smile Chtěla bych být větší optimista big_smile.
Tak, ono mi zrovna ty ruličky až tak nevadí a s prkýnkem se srovnal dle mého přání už před svatbou smile
Ale je kouzelné, jak ty "záhady" s ruličkami vycházejí zrovna na nás, že? big_smile

Není tady

 

#177 21. 11. 2009 18:58

Vanda
♥♥♥♥---
Registrovaný: 14. 11. 2009
Příspěvky: 436

Re: Milionkrát omílané záchodové prkénko

Kdybych sečetla všechny rozhovory u nás doma týkající se tohoto problému, domnívám se, že záchodové prkýnko mi sebralo několik týdnů života. Prázdná rulička patří na WC zrovna tak ,jako prázdná tuba od pasty v koupelně na umyvadlo. Nesnáším vršek od  piva a šroubky rozličných velikostí na kuchyńské lince,které tam najdu minimálně jednou za den.Nevím proč se zarošené zrcadlo v koupelně večer vždy samo utře a zůstane tam čmouha.To že pračka žere ponožky a myčka kávové lžičky je všeobecně známé.Začínám věřit tomu,že smetáček,motyčka,hrábě,otvírák,nůžky a pilník i jiné předměty mají nožičky,protože je nikdy nenajdu na místě k jim určeném i když vím,že jsem je tam položila a samozřejmě nikdo z rodiny je v ruce neměl.Tyto předměty jsou schopné samy se přemístit a schovat se na místech,na kterých by je rozhodně nikdo nehledal a co víc-objeví se dozajista vždy, když už je nepotřebuju.Nechápu fyzikální zákony, když seškrabuju ze stropu v koupelně pastu na zuby a mýdlo.Nerozumím tomu jak se ocitl otisk dětské nohy na zdi 20cm od stropu.Proklínám všechny ty mozky lidstva kteří vymyslely žvýkačku, cumlací bombon, papírový kapesníček, samolepky, plastelínu, vodové barvičky, voskovky, lepidlo, kuličku hopskulku / dostat ji z hadice od vysavače je pro mě vždy obtížné/, lego / šlápnout na něj holou nohou tak nevím proč ze mě lítají slova, které manžel nezná ani z vojny/.Proklínám je, protože tito myslitelé, ač možná v dobré víře mnohým z nás připravili v životě perné chvilky.


Jo, jo život není peříčko..

Není tady

 

#178 3. 1. 2019 16:13

starykocour
♥------
Registrovaný: 3. 1. 2019
Příspěvky: 10

Re: Milionkrát omílané záchodové prkénko

Miliardy lidí nemají co huby a tady ženské prudí kvůli prkýnku. Je vidět, že fak máte houby co na práci.

Bývalá taky furt prudila. Tak jsem dával dolů i dekl, abychom to měli oba stejný. To bylo keců ...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů