Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 8. 9. 2006 10:41

Daisy
♥♥♥----
Místo: Jižní Morava
Registrovaný: 16. 5. 2006
Příspěvky: 102

Mravenčení

Ahoj, potřebovala bych poradit. Téměř každý týden mi zničeho nic začnou mravenčit prsty na levé ruce. Vždy je to jen levá. Trvalo to vždy tak třeba půl hodinky a pak samo odeznělo. Ale včera to trvalé déle jak 3. hodiny a přestalo asi až ve spánku. Dělám v kanceláři a celý den cvakám na klávesnici. Nevím jestli to může mít souvislost a jestli mám raději vyhledat lékaře. Děkuju.

Není tady

 

#2 8. 9. 2006 10:43

Daisy
♥♥♥----
Místo: Jižní Morava
Registrovaný: 16. 5. 2006
Příspěvky: 102

Re: Mravenčení

Jo a ještě, je mi 22.

Není tady

 

#3 8. 9. 2006 12:26

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: Mravenčení

Daisy, to může mít více příčin a myslím, že sama si nepomůžeš...může to být od páteře,  nedokrvení končetin,cévní záležitost, infekční záležitost, ale i syndrom karpálního tunelu, určitě bych to nechalä na lékaři....       http://www.ordinace.cz/clanek/syndrom-k … ho-tunelu/

Není tady

 

#4 8. 9. 2006 13:26

janica
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 5. 2006
Příspěvky: 2380

Re: Mravenčení

Aneri napsal(a):

Daisy, to může mít více příčin a myslím, že sama si nepomůžeš...může to být od páteře,  nedokrvení končetin,cévní záležitost, infekční záležitost, ale i syndrom karpálního tunelu, určitě bych to nechalä na lékaři....       http://www.ordinace.cz/clanek/syndrom-k … ho-tunelu/

A brnění může být taky jedním z prvních signálů roztroušené sklerózy takže šup na vyšetření.

Není tady

 

#5 8. 9. 2006 15:58

Petr I.
♥♥-----
Registrovaný: 21. 4. 2006
Příspěvky: 41

Re: Mravenčení

janica napsal(a):

Aneri napsal(a):

Daisy, to může mít více příčin a myslím, že sama si nepomůžeš...může to být od páteře,  nedokrvení končetin,cévní záležitost, infekční záležitost, ale i syndrom karpálního tunelu, určitě bych to nechalä na lékaři....       http://www.ordinace.cz/clanek/syndrom-k … ho-tunelu/

A brnění může být taky jedním z prvních signálů roztroušené sklerózy takže šup na vyšetření.

Tak vy dvě jste se hledaly, až jste se našly! Nemalujte čerta na ze! Nic z toho co je popsáno...!!!! Vyhledej prosím odbornou pomoc a né Anari a Janicu.smilesmilesmilesmile

Není tady

 

#6 8. 9. 2006 20:04

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: Mravenčení

pro Petr I. - ty budeš asi nějaký natvrdlý, synku - já píšu, a to nechá na lékaři, Janica píše, až jde k lékaři, ale to je jen pro ty, kteří umí číst !!! To se nauč, to by se ti v životě mohlo hodit !  lol

Není tady

 

#7 22. 9. 2006 18:14

Ivča K.
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 1. 2006
Příspěvky: 3060

Re: Mravenčení

Daisy,je to oboje,co popsaly Aneri i Janica.Léta jsem dělala švadlenu a nyní na lince pro BMV.Poprvé jsem ono mravenčení měla od páteře.Po rehabilitacích a následném ukončení své profese to ustalo.Nyní to mám znovu,ale doktor konstatoval sy karpálního tunelu,takže mě v brzké době čeká zákrok.Znám několik lidí,kteří to prodělali a dá se to přežít,ale hlavně odstranit.Tvoji diagnózu Ti ale samozřejmě řekne lékař)kdyby se náhodou Petru I.nelíbilo,že sem nepíšou jen Mudrové.

Není tady

 

#8 22. 9. 2006 18:25

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: Mravenčení

nemalujte čerta na zeď ani na ze-áka lol


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 

#9 5. 10. 2006 15:49

dendrobie
♥♥-----
Registrovaný: 18. 8. 2006
Příspěvky: 45

Re: Mravenčení

Daisy napsal(a):

Ahoj, potřebovala bych poradit. Téměř každý týden mi zničeho nic začnou mravenčit prsty na levé ruce. Vždy je to jen levá. Trvalo to vždy tak třeba půl hodinky a pak samo odeznělo. Ale včera to trvalé déle jak 3. hodiny a přestalo asi až ve spánku. Dělám v kanceláři a celý den cvakám na klávesnici. Nevím jestli to může mít souvislost a jestli mám raději vyhledat lékaře. Děkuju.

stejný problém se mi objevil když jsem začala na počítači. Pak se mi to stávalo i při vyšívání. Nejpravděpodobnější je, že je to od krční páteře. Začala jsem chodi na masáže šíje a trochu to sama rozcvičuji,( to poradí dobrý masér jak) a už to ustupuje. Zkus a když to nepomůže, pak k lékaři. A se zadaří! styrka

Není tady

 

#10 5. 10. 2006 21:06

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: Mravenčení

mravenčení - bud je to sy karpál. tunelu, nebo borelioza.....

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů