Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 22. 4. 2007 14:53

maharata
♥♥-----
Místo: Rýmařov
Registrovaný: 19. 4. 2007
Příspěvky: 70
Web

Re: Atopický ekzém

Pěkný den Evičko.Tady jsou stránky a mejlík
www.energy-poradna.info
maharata@atlas.cz
Pěkný den.Marta

eva4444 napsal(a):

Maharato, pošli mi taky prosím SZ na svojí web stránku. Díky.


Jíme proto,abychom žili...nežijeme proto,abychom jedli.

Není tady

 

#27 3. 5. 2007 0:00

Adamíra
♥♥♥♥---
Registrovaný: 22. 9. 2006
Příspěvky: 423

Re: Atopický ekzém

Holky, prosím, co za opalovací krém pro 2leté dítě s atopem (Adam má lehčí formu-spíše většinou jen na tvářičkách). Kožařka doporučila 50+ od La Roche (dermopediatrics),ale po vzorečku se mu tvářičky spíše zhoršily:( Tak zkouším, teď Seba med (na vyzkoušení půjčenéod kámošky),ale taky se mi moc nezdá. Za 6 týdnů jedeme do Chorvatska, prosím poraďte, co za značku opalovacího krému rodna

Není tady

 

#28 16. 6. 2010 11:21

kamila76
♥------
Registrovaný: 12. 2. 2010
Příspěvky: 5

Re: Atopický ekzém

Moje známá mi radila centrum, kde tělo součastně čistí InPure v kombinaci s InGelActive. Chcete-li další info pište na kamila76@email.cz.

Není tady

 

#29 16. 6. 2010 12:41

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: Atopický ekzém

Já bych u Adámka udělala imunologii a infekce. Něco není v pořádku, atopie je až následek, příčina je jinde ! A na sluníčko moc neee!!! Maminka je v pořádku ?

Není tady

 

#30 22. 5. 2011 22:55

Ka_milla
♥------
Registrovaný: 22. 5. 2011
Příspěvky: 1

Re: Atopický ekzém

Ahojky, můj manžel také trpěl na atopický ekzém. Narazila jsem potom na poradnu na  nepovolená reklama a na jejich výrobky a nestačili jsme se divit. Jeho dvacetiletý ekzém zmizel za dva měsíce. Vypadalo to jako zázrak, ale fakt to pomohlo, tak vyzkoušejte :-)

Upravil(a) AndreaP. (23. 5. 2011 20:28)

Není tady

 

#31 23. 5. 2011 14:51

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: Atopický ekzém

Ono je to spíše reklama, atopický ekzem nezmizí ani zázrakem za 2 měsíce! Pokud měl manžel nějaké potíže, neměl atopii, když mu pomohl Emulips, to jen slyším a zvracím. Měla jsem  nějaké oleje  jsem z té řady.
  Já jsem údajně měla také 100 let atopický ekzem a protože jsme věděla, že to není, doktoři jsou nevědoucí pitomci, zkusila jsem si kůži mazat máslem s minerálama z Mrtvého moře  a je po atopii. Takže u mě to bylo nedostatek minerálů. Možná ani ty atopie atopie u všech lidí nejsou. Je třeba zkoušet, ještě jsem měla v záloze konopnou mast, ta prý je také dobrá.

Není tady

 

#32 27. 5. 2011 12:50

Vlaďka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VČ
Registrovaný: 16. 1. 2006
Příspěvky: 1466
Web

Re: Atopický ekzém

Zkus úplně obyčejnou modrou Indulonu. Bez legrace. Sousedka ji vozila synovci do Polska, který se nemohl léta zbavit ekzému a tohle mu pomáhalo. Tedy ne na opalování, ale prostě s tím zkusit nějakou dobu mazat tvářičky.


Pes je jediné stvoření na světě, které vás miluje víc než sebe.

Není tady

 

#33 7. 6. 2011 20:27

HB
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 9. 6. 2007
Příspěvky: 532

Re: Atopický ekzém

Vlaďka napsal(a):

Zkus úplně obyčejnou modrou Indulonu. Bez legrace. Sousedka ji vozila synovci do Polska, který se nemohl léta zbavit ekzému a tohle mu pomáhalo. Tedy ne na opalování, ale prostě s tím zkusit nějakou dobu mazat tvářičky.

souhlasim, jako promazavadlo je to super, na hodne suchou kuzi i cista vazelina (obzvlast v zime), naopak "vlhky" ekzem je potreba vysusit a pak promazat necim lehkym (mam od kozni tekuty pudr s ichtoxylem, smrdi priserne, ale pomaha)

s tim slunickem docela koukam-kdyz jsem byla decko, tak se naopak more a slunce doporucovalo (a taky se mi tam ekzem obvykle zlepsil), ted chodim s rukama na fototerapii-porad sice staci male podrazdeni a okamzite mi naskace silene svedivy ekzem, ale i tak je videt, ze se ta kuze zlepsuje..
jinak-mam ekzem asi od 4 mesicu, behem puberty se to dost zlepsilo, ale pred rokem se mi to zase  rozjelo (asi stres) a od te doby bojuju...chci si nechat udelat na alergologii nove testy, jestli preci jen nezjisti, co to spousti, ale moc nadeji tomu nedavam...hmm


The worse is yet to come...
http://2.bp.blogspot.com/_G1vFx7mb8XA/SJ9omrz2tZI/AAAAAAAAAPI/ZOvV2pRwP4E/S187/support+Israel.jpg

Není tady

 

#34 14. 6. 2011 22:40

Andreaa06
♥------
Registrovaný: 14. 6. 2011
Příspěvky: 10

Re: Atopický ekzém

příspěvek odstraněn z důvodu spamování diskuzí

Upravil(a) AndreaP. (15. 6. 2011 15:24)

Není tady

 

#35 3. 2. 2012 0:05

Terez.M
♥------
Registrovaný: 1. 2. 2012
Příspěvky: 7

Re: Atopický ekzém

Zkus Gentelle petrolejova vazelina (mast), uzasne regeneruje vysusenou a jinak poskozenou pokozku. Jedine co mi opravdu pomaha. Vyzkoušeno.

Není tady

 

#36 24. 2. 2012 23:07

andulka.25
♥------
Registrovaný: 24. 2. 2012
Příspěvky: 3

Re: Atopický ekzém

Já měla atopickej ekzém 9 let a nic mě nepomáhalo .Jednou jsem vyzkoušela bylinkový olejíček který se užívá vnitřně a může se sním i postižená místa mazat a za měsíc a půl jsem byla bez ekzému a navíc se mě ztratila i alergie na kovy . Je to už rok a půl a zatím mám klid.

Není tady

 

#37 4. 7. 2021 20:46

Rouge
♥------
Registrovaný: 4. 7. 2021
Příspěvky: 12

Re: Atopický ekzém

Škoda, že je těch diskuzi o atopickém ekzému na babinetu tolik. jedno vlákno by bylo lepší. Např. https://fora.babinet.cz/viewtopic.php?id=6742&p=2

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů