Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 15. 8. 2006 20:04

Babucha
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 2. 2006
Příspěvky: 5114

Kouření

Ahoj, chci se jen zeptat, kouříte tu někdo už více než 9 let? Míváte nějaké problémy? Já jsem si teď zakouřila a strašně mě rozbolely plíce, úplně jsem se vyděsila a začala myslet na to, co když mi opravdu už něco je... Já se na to asi vážně bodnu kapitulation

Není tady

 

#2 17. 8. 2006 10:07

ESKYMKA
♥♥♥♥♥♥-
Místo: OLOMOUC :-)
Registrovaný: 29. 1. 2006
Příspěvky: 1989

Re: Kouření

ahojky, já teda nekouřím víc jak 9 let, ale necelých 5 let, a z toho si asi 3 roky říkám,že přestanu, jelikož mi to taky nedělá moc dobře,občas mě bolí plíce, přítomnost hlenu, smrad z pusy, načichlé oblečení atd....už mě to nebaví,jenže jak přestat, když nemám silnou vůli na to? kolik tak vykouříš denně cigaret? já se nepovažuji za moc silného kuřáka,kouřím tak max. 5 denně,ale když sedím někde v hospůdce pěkně u pivečka...tak to kouřím jak prokopnutý kamna....někdy zvládnu i krabičku za večer usch fuj...až se mi to hnusí, ale jaxi s tím nic nenadělám, zvyk je silnější...
ale zase potom třeba 3 dny nemusím kouřit jak sem překouřená a je mi z toho blbě smile
navíc bych musela vyměnit všechny své známé ( kouří skoro všichni) i mamku aby mě
to nelákalo...jinak obdivuji ty, co to dokázali.... tummenupp
no snad taky najdu  někdy v sobě tu sílu a přestanu, navíc se mají prý cigarety do konce r. 2007 zdražovat až o 15 Kč, tak by mě to snad mohlo odradit...
jinak viděla jsi už : www.kurakovaplice.cz  ????


http://www.tickerclub.com/cache/83b1299046.png

Není tady

 

#3 17. 8. 2006 14:24

Babucha
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 2. 2006
Příspěvky: 5114

Re: Kouření

Ahoj Eskymko, a můžu se zeptat, kolik je ti let? Děkuji za krásné internetové stránky, je to síla. Já právě kouřím tak 10 denně, někdy víc, někdy míň, jak kdy, no a v hospodě, stejně jako ty, mnohem více, to fakt jednu za druhou. Nejhorší ale je, že kouří mí rodiče, přítel, většina kamarádů... to je právě to, proč je tak těžké přestat. Kdyby se někdo připojil, šlo by to snáz... Já moc dobře vím, že u kouření jsou jen samá negativa - cenna cigaret, zdraví (rakovina, neplodnost, infarkt...), ale i přes to všechno je tak těžké přestat!
Mě včera po cigaretě tak zabolelo na plicích, jako bych je měla v ohni, ještě se mi to nestalo a po pravdě mě to úplně vyděsilo, a to tak, že jsem ještě ani neměla odvahu si od včerejška znovu zapálit, fakt mám strach, myslím na rozedmu plic, na rakovinu... Prostě si uvědomuji, že je to hnus, ale podvědomě stejně vím, že to ZASE nevydržím... I když bych moc chtěla. Aaaach jo, je to tak těžké. Přesně, jak je to napsáno na těch stránkách: "Lidé kouří nikoli proto, že chtějí kouřit, ale protože nemohou přestat." Je to hnus, hnus, říkám si, že jsem v podstatě nezávislá ženská, tak proč bych měla být nějakým otrokem nějakého hnusu, který mě jen stojí peníze. No, všem těm, co kouří a chtějí přestat držím pěstičky co nejvíc to jde a těm, co přestali - klobouk dolů, jste machři.

Není tady

 

#4 18. 8. 2006 12:24

ESKYMKA
♥♥♥♥♥♥-
Místo: OLOMOUC :-)
Registrovaný: 29. 1. 2006
Příspěvky: 1989

Re: Kouření

Ahojky Babucho, letos mi bude 21, kouřím od 16 let...taky bych chtěla přestat, protože se mi to nelíbí a ani nechutná,ale zvyk a asi už i závislost je silnější... kapitulation
Ty obrázky jsou fakt hnusný a představa, že moje plíce budou jednou vypadat taky tak usch fuj... grater
Jo a ještě jsem si vzpomněla, že občas, když se ráno probudím po flámu storstark tak mívám občas - ne pořád- křeče v lýtku....ale bolí to šíleně...křeč samotná netrvá dlouho, ale potom mě z toho bolí celej den lýtko... sjuk asi se mi z těch cigár špatně prokrvují nožky...nestalo se ti to někdy....???
Jinak nesnáším, když já nekouřím,aby v mé přítomnoti kouřil někdo jiný, bud si taky hned zapálím,nebo jdu raději pryč, pže mi to jinak strašně smrdí... usch
A kdyby někdo věděl jak přestat tak mi dejte vědět...i když samotná to asi taky nezvládnu, skoro všichni v mém okolí kouří...to je potom těžký...a náplastem atd.tomu teda moc nevěřím.....
jak mám upevnit svoji vůli? hmm
na babinetu se sice rozjela diskuze, ale nic sem se z tama nedozvěděla: http://fora.babinet.cz/viewtopic.php?id=9984
kolik je tobě?


http://www.tickerclub.com/cache/83b1299046.png

Není tady

 

#5 18. 8. 2006 13:00

Babucha
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 2. 2006
Příspěvky: 5114

Re: Kouření

Jo, vím, že už na toto téma byla založena jedna diskuze, ale bohužel jsem se tam toho moc nedozvěděla. Mi teď bylo 24 let, kouřím tak od 16, holt v pubertě jsem se do toho dala s partičkou a následky nesu dodnes - fakt nevím, jak přestat. Teď se držím už třetí den (fakt mám strach si zapálit, že mě zase budou bolet ty plíce), ale večer jdu na pivo, tak je mi jasné, jak to dopadne... Jak píšeš o těch lýtkách, tak to mívám taky, v noci se probouzím s křečí a bolí to tak, že se většinou i rozbrečím. Na to je dobré natáhnout tu nohu, v níž mᚠtu křeč, chytit se za palec a tlačit jakoby nahoru k sobě. Jenže ono je v té bolesti těžko myslet na to, co se mám dělat smile. Ale toto prý z kouření není, je to buď z natažení nohy, po nějaké námaze, cvičení, dlouhém pochodu... A taky prý z nedostatku vitamínů (jen nevím jakých big_smile).
Jinak náplastem taky nevěřím. Myslím, že člověk je na to fakt sám, musí to chtít on sám. Ale je to těžké. Někdo psal v té diskuzi minule, že byl na tom "zázračném odblokování", kde se později přišlo na to, že je to jeden velký podvod. Ale upřímně, lituju toho, že jsem tam nešla spolu s mou ségrou, která na to šla i s přítelem - od té doby ani jeden nekouří. Placebo efekt, nic jiného. Myslím si, že neexistuje fyzická závislost, jen ta psychická, ale ta je asi mnohem horší kapitulation. Jéžiš, já bych chtěla, aby na mě někdo sáhnul a bylo to pryč big_smile

Není tady

 

#6 20. 8. 2006 9:26

Babucha
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 2. 2006
Příspěvky: 5114

Re: Kouření

Ahoj Eskymko, musím se pochlubit - dneska je to 5. den, co nekouřím big_smile. Vydržela jsem dokonce nezapálit si i v hospodě u piva, to se mi v životě nestalo. Drž pěstičky, a to zvládám i nadále.

Není tady

 

#7 20. 8. 2006 15:36

ESKYMKA
♥♥♥♥♥♥-
Místo: OLOMOUC :-)
Registrovaný: 29. 1. 2006
Příspěvky: 1989

Re: Kouření

Babucha napsal(a):

Ahoj Eskymko, musím se pochlubit - dneska je to 5. den, co nekouřím big_smile. Vydržela jsem dokonce nezapálit si i v hospodě u piva, to se mi v životě nestalo. Drž pěstičky, a to zvládám i nadále.

Ahoj Babucho, super http://sirmi.ic.cz/smajl/286.gif
jen tak dál...že bych se na to taky vykašlala????to já jsem v pátek zase čvaňhala jednu za druhou... usch (tím bych se neměla moc chlubit hmm ) fuuuuuuuuuuj....to je tak hnusnej zlozvyk....
moooooooooooooooooc ti držím pěstičky at se to povede !!!!!!!!!!!!!!!
http://sirmi.ic.cz/smajl/109.gif

a dej občas vědět jak se ti to daří ju? pa


http://www.tickerclub.com/cache/83b1299046.png

Není tady

 

#8 21. 8. 2006 12:30

choysia
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 3. 2006
Příspěvky: 5989

Re: Kouření

Babucha napsal(a):

Ahoj, chci se jen zeptat, kouříte tu někdo už více než 9 let? Míváte nějaké problémy? Já jsem si teď zakouřila a strašně mě rozbolely plíce, úplně jsem se vyděsila a začala myslet na to, co když mi opravdu už něco je... Já se na to asi vážně bodnu kapitulation

Já jsem kouřila asi od 16-ti do téměř 30-ti let. Normálně tak 5-10 denně, když jsme seděli u piva, tak klidně i krabičku.skurt
Problémy jsem neměla, dokonce i astma jsem mezitím vyléčila.
Loni v dubnu jsem přestala, jen tak.....
Tak ti držím pěsti, to zvládneš. tummenupp
Mně sice nechybělo cigáro, ale nevěděla jsem, co s rukama, u piva jsem pořád chroupala oříšky, nebo chipsy a bylo to v pohodě. Přibrala jsem asi jen 6 kg a pak jsem styrka a už jsou dole....gloria

Není tady

 

#9 21. 8. 2006 14:55

Babucha
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 2. 2006
Příspěvky: 5114

Re: Kouření

No já se právě divím, že mi to ani moc nechybí, sice myslím na to, že bych si zakouřila, ale snažím se nějak se zabavit a ty myšlenky vypudit. Toho, že přiberu se právě bojím, tak každý den vyjíždím na kole nebo jdu na procházku a pak si jdu ještě zacvičit, protože bych do té papuly pořád něco cpala dumbom. Ale fakt pořád, to je děs. Ale zatím váha ukazuje stejně, až se divím.
Choysio, a ty jsi přestala jen tak? A nedala sis třeba občas příležitostně, na oslavě nebo tak? Já právě uvažuju, jestli nebylo lepší spíše ty dávky snižovat a ne skončit ze dne na den... Dneska nekouřím 6. den, ale myslím, že nevydržím, že si třeba občas dám... Aaaach jo, je to těžké, no. Ale moc moc děkuji za podporu, fakt mi to pomáhá.

Není tady

 

#10 21. 8. 2006 15:21

choysia
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 3. 2006
Příspěvky: 5989

Re: Kouření

Babucho: Ne, nedala jsem si ani jednu. Ale možná, že u mě to je tím, že i když jsem kouřila asi 14 let, tak jsem nebyla z těch, co by to nevydrželi tam, kde se nesmělo. Já třeba měla práci, kde se vůbec nesmělo kouřit a tak jsem si jednouduše nezapálila.
Přestali jsme zároveň s přítelem, on je taky v pohodě. A to byl kuřák, co hulil,jen otevřel oči....Jeho obdivuju víc.
A určitě to dokážeš, i když o tom budeš pořád přemýšlet, to je normální. Já už jsem to tady někde psala. My jsme u sebe nosili ještě asi půl roku cigarety, kdyby přišla chut'. Ale nedali jsme si. Taky je výborný brát si jablka, když mᚠchu't si zapálit.
Nos u sebe žvejkačky, musli tyčky a když ti přijde chu, tak se zakousni.
Ono je to horší psychicky, tedy na to nemyslet, než nekouřit. Je to prostě zvyk. Ale dá se to, já doufám, že už to vydržím. Je to 16 měsíců a 5 dní lollol bez depky....
Tak ti taky držím palce.....Hlavně se nench zvyklat, až ti někdo bude říkat, jako mě: Jen si dej, stejně to nevydržíš. A vidíš? Vydržela a mám i pár těch "kamarádů", který, než aby řekli, že jsem dobrá, tak jim to spíš vadí. Takže to je taky motivace, přece jim neudělám tu radost, že začnu. Ne? 

Teda to je román.......gloria

Není tady

 

#11 22. 8. 2006 8:17

janica
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 5. 2006
Příspěvky: 2380

Re: Kouření

Já jsem kouřila asi od 17ti, porůznu, nikdy ne moc, ale jak všechny popisujete, v hospodě u pivka to byl zmar. Ještě k tomu jsem vždy měla přítele, co kouřili, takže to bylo ztracené dumbom
No a teď ten můj miláček nikdy nekouřil a já si postupně ubírala a ubírala , normálně jsem nekouřila vůbec, jen v hospodě, a to co pivo to jedna cigareta.... pořád mě hecoval: Proč teda kouříš když vlastně ani pořádně nekouříš?!?!? Kromě toho jsem to našim doma nikdy nepřiznala a tak jsem se pořád bála, že se potkáme v jedné hospodě a já s cigaretou......nebo když jsme šli někdy někam společně, tam jsem se furt trápila, protože jsem měla chu u toho piva tongue
Čili jsem přestala, budou to tři roky. Celý jeden rok a půl jsem si nedala ani jednu, teď mám ale občas právě v hospodě a nikdy nikde jinde (????asi je to zvyk toho prostředí) hroznou chu - tak si třeba dám - jednu dvě, ale tím to zas na dlouho končí a jsem v pohodě.
Nejhorší je to ale v zimě, když chce jít člověk na pivko a přijde domu jako tchoř aniž by vykouřil jedinou cigaretu, to mi vadí děsně a bohužel u nás žádná nekuřácká hospůdka není sad

Není tady

 

#12 22. 8. 2006 9:48

Babucha
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 2. 2006
Příspěvky: 5114

Re: Kouření

Ahoj holky, tak mám pro vás dvě zprávy. A jak už to tak bývá, jedna je dobrá a druhá špatná. Tak začnu tou horší - včera jsem byla s kamarádkou na pivu... asi už víte, kam mířím... dvakrát jsem si potáhla. A teď  ta dobrá - byly to jen dva šluky a vůbec mi to nechutnalo! Respektive mi to chutnalo jako popel, taková divná chu, nedá se to popsat, prostě jako bych šlukla popel. Takže, bohužel, zklamala jsem sama sebe, ale zase jsem aspoň zjistila, že to moje tělo už zřejmě nechce. Jenže horší je, že na to pořád myslím, dokonce se mi klepou ruce. No musím bojovat i nadále a nepolevit. Díky moc všem za rady a zkušenosti.

Není tady

 

#13 22. 8. 2006 10:09

ESKYMKA
♥♥♥♥♥♥-
Místo: OLOMOUC :-)
Registrovaný: 29. 1. 2006
Příspěvky: 1989

Re: Kouření

Drž se Babucho!!!! to zvládneš...a vůbec se netrap tím že sis potáhla - aspon si zjistila, že ti to nechutná ,a že to nepotřebuješ! to je dobrej začátek... tummenupp
a ty ruce zkus nějak zaměstnat (co já vím....ted mě tak max. napadá ,zkus třeba vyšívat,plést náramky, navlékat korálky nebo tak něco big_smile záleží kolik mᚠčasu a co tě baví....)

já sem se rozhodla že  s tím taky  seknu...už včera, takže za hodinu to bude 24 hodin, co nekouřím (no někdy se začít musí) lol to sem zvědavá jestli to vydržím...JÁ CHCI!
ted ještě nějak ukecat lidičky at přede mnou moc nekouří... kapitulation

takže držím pěstičky at to vydržíme co nejdéle a zbavíme se toho smradlavého zvyku smile

tak mě napadlo....co semka vkládat ty hnusný obrázky prokouřených plic atd. abychom to měli pořád  na očích? mě by to docela odrazovalo od toho si zapálit,co ty na to????


http://www.tickerclub.com/cache/83b1299046.png

Není tady

 

#14 22. 8. 2006 10:17

choysia
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 3. 2006
Příspěvky: 5989

Re: Kouření

Babucho: Prosímtě, to vůbec nevadí, tak sis dvakrát potáhla a co? To nic není. Aspoň vidíš, že ti to až tolik u toho storstark nechybí, jinak by sis dala cigaretu celou. To zvládneš. Hele, dokázala jsem to já, tak proč bys neměla taky. A já kouřila o pár let dýl wink tak to ber tak, že to mᚠsnažší....

Já jsem zapalovala kamarádce taky jednou cigaretu a málem jsem skurt a je to pár měsíců a zase nic.......

ESKYMKO: tummenupp ty obrázky teda nevím skurt . Pokud si budeš chtít zapálit, tak ti nepomůžou.
To je spíš o pevný vůli, než o tom, že se ti to zhnusí díky fotkám. To bysme jinak nedělali věcí tongue

Tak se držte holky........pussa

Není tady

 

#15 22. 8. 2006 11:06

Babucha
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 2. 2006
Příspěvky: 5114

Re: Kouření

Eskymko, tak to je super!!!!!!! Moc držím pěstičky, a to zvládneš. Můžeme se navzájem podporovat, ve dvou se to lépe táhne tummenupp. A vůbec se neboj toho, že lidi okolo budou kouřit. Já jsem z toho měla strašný strach, přítel kouří, naši kouří...., ale fakt je mi to úplně šumafuk big_smile, nic to se mnou nedělá. Počkej, za chvíli nám to bude smrdět a budeme zaryté odpůrkyně tongue. Prostě to zvládnem!!!  cool Nakup si spoustu ovoce, já pořád ujídám hrozno nebo suché müsli a nutím se cvičit, a na to nemusím myslet. To zvládnem, podívej na Choysiu, Janicu... Takové šikovné holky, ty to zvládly, přece se nenecháme zahanbit, no ne? VYDRŽ!!! Nejsi na to sama!

Není tady

 

#16 22. 8. 2006 20:49

Mendy
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 20. 4. 2006
Příspěvky: 722

Re: Kouření

Já jsem kouřila 10 let, třicítku denně....fuj....jednoho dne, když mi bylo zle si prostě řekla dost a přestala jsem kouřit. Už je to tři roky, co jsem si nezapálila. Jsem tak ráda, že jsem to dokázala. Ale ty začátky byly fakt tvrdý, přesto jsem dokázala tomu odolat a nezapálit si. Kolegové a kolegyně v práci byli ještě tak škodolibí a dělali si srandičky, že jsou na mě zvědaví, jak dlouho to vydržím, dokonce se i vsázeli, nabízeli mi cigarety, schválně předemnou kouřili.........přesto jsem to dokázala, ukázala jsem to jim i sobě. Sice jsem nabrala 10 kilo, ale když jsem se teď dívala na ty videa a fotky na těch stránkách o kouření, tak je snad lepší mít o deset kilo víc, než to, co jsem tam viděla.
Hodně štěstí a pevné vůle wink

Není tady

 

#17 22. 8. 2006 21:45

Ferda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: originalne Olomouc,nyni USA
Registrovaný: 21. 7. 2006
Příspěvky: 1993

Re: Kouření

ja kourim od 15-ti celkem dost..jeste par mesicu zpet to bylo tak 40 cigaret denne.."polepsila" jsem se na 15-20 denne a chtela bych taky prestat kourittt...se k vam pridamholky muzu??wink

Není tady

 

#18 23. 8. 2006 9:55

Babucha
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 2. 2006
Příspěvky: 5114

Re: Kouření

Jasně, Ferdo!!! Budeme jen rády, další človíček, který se chce zbavit toho po*ného zvyku godlike. Já jsem postupem času začala kouřit víc a víc, psala jsem 10 denně, ale mnohdy to bylo víc, však to znáte, podle situace. Ale ani 20 nebyl problém a v hospodě ještě více. Já už se teď držím 8. den a musím říct, že to kupodivu jde. Nejhorší byly sudé dny - 2.,  4. a 6., zvláštní big_smile.
A víte, co mě štvalo nejvíc? Že je to fakt závislost, říkala jsem si, jak se můžu nechat ovládat takovou malou věcí, která mi chce řídit život a bude mi diktovat, že si ji musím dát. Říkám si, že jsem samostatná a nezávislá ženská, tak mě nesmí nic takového ovládat, nechci být na ničem závislá reta!!! Holky, my to dokážeme, vím to!!! Pište pište, jak vám to jde.

Není tady

 

#19 23. 8. 2006 11:16

ESKYMKA
♥♥♥♥♥♥-
Místo: OLOMOUC :-)
Registrovaný: 29. 1. 2006
Příspěvky: 1989

Re: Kouření

ahojky holkyyyy...koukám že je nás čím dál víc, to je fajn tummenupp
Mě to moc nejde, včera sem zhřešila rodna ...nevydržela jsem to a zapálila si 2 cigarety odpoledne...takže jsem opět na nula dnech...ale dnes kolem 3.hod. to bude zase den lol musím to už vydržet! je to pekelně těžké...
a s tím cvičením....jak to říct, doma samotnou mě to vůbec neba styrka a do posilky se mnou asi nikoho nedostanu... hmm občas ještě tak vyjedu někam na kole, ale po pár kilákách už funím jak lokomotiva - njn  to sou ty plíce prokouřený, běhat mě nikdo nedostane big_smile tak nevím...mě už zůstavají jenom ty vycházky s psíkama a to sem byla zvyklá si na nich vždycky zapálit... sad takže už to vidím - za chvilku ze mě bude chodící stokilová kulička.... povzbudivé.... tummenupp


http://www.tickerclub.com/cache/83b1299046.png

Není tady

 

#20 23. 8. 2006 11:22

ESKYMKA
♥♥♥♥♥♥-
Místo: OLOMOUC :-)
Registrovaný: 29. 1. 2006
Příspěvky: 1989

Re: Kouření

Ferda napsal(a):

ja kourim od 15-ti celkem dost..jeste par mesicu zpet to bylo tak 40 cigaret denne.."polepsila" jsem se na 15-20 denne a chtela bych taky prestat kourittt...se k vam pridamholky muzu??wink

nemůžeš!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! lol  wink to víš že jooooo Ferdinko tummenupp
čím víc nás bude, tím líp rock

přidá se ještě někdo?


http://www.tickerclub.com/cache/83b1299046.png

Není tady

 

#21 23. 8. 2006 11:26

ESKYMKA
♥♥♥♥♥♥-
Místo: OLOMOUC :-)
Registrovaný: 29. 1. 2006
Příspěvky: 1989

Re: Kouření

Mendy napsal(a):

Já jsem kouřila 10 let, třicítku denně....fuj....jednoho dne, když mi bylo zle si prostě řekla dost a přestala jsem kouřit. Už je to tři roky, co jsem si nezapálila. Jsem tak ráda, že jsem to dokázala. Ale ty začátky byly fakt tvrdý, přesto jsem dokázala tomu odolat a nezapálit si. Kolegové a kolegyně v práci byli ještě tak škodolibí a dělali si srandičky, že jsou na mě zvědaví, jak dlouho to vydržím, dokonce se i vsázeli, nabízeli mi cigarety, schválně předemnou kouřili.........přesto jsem to dokázala, ukázala jsem to jim i sobě. Sice jsem nabrala 10 kilo, ale když jsem se teď dívala na ty videa a fotky na těch stránkách o kouření, tak je snad lepší mít o deset kilo víc, než to, co jsem tam viděla.
Hodně štěstí a pevné vůle wink

ahoj Mendy, to seš teda dobrá, že si přestala takhle ze dne na den... mᚠmůj obdiv...
tummenupp u mě to asi tak lehce nepůjde, jelikož mně právě ta silná vůle jaxi chybí... vissla ale snad už se ted  překonám a nezapálím si...
sme cholky silný, to zvládnem !!!!!! godlike


http://www.tickerclub.com/cache/83b1299046.png

Není tady

 

#22 23. 8. 2006 11:31

ESKYMKA
♥♥♥♥♥♥-
Místo: OLOMOUC :-)
Registrovaný: 29. 1. 2006
Příspěvky: 1989

Re: Kouření

a přesně jak si Babucho říkala: potáhla sis a ani ti to nechutnalo...
jj mě to taky nechutnalo a navíc to svědomí, že sem porušila slib, kterej sem si dala a že dělám něco špatnýho mi ani neumožnili aby mi to zachutnalo....a jak sem psala - nesnáším, když v mé přítomnosti někdo kouří, když já zrovna nekouřím....fuuuuuuuuuj to smrdííííí usch proto jsem si včera raději zapálila, jinak bych musela kámošku něčím bacit, aby přede mnou nekouřila dumbom
ale už to znova neudělám, prostě nebudu zrovna tam, kde někdo kouří a ono to půjde tummenupp


http://www.tickerclub.com/cache/83b1299046.png

Není tady

 

#23 23. 8. 2006 11:33

Babucha
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 2. 2006
Příspěvky: 5114

Re: Kouření

Eskymko, tím se netrap, že sis zapálila. Teď už to určitě zvládneš! Hlavně si říkej, že na to nejsi sama, mě to teda uklidňuje, když vidím, kolik babineaček chce přestat a kolik jich už přestalo. Přece nejsme žádné srágory, no ne? Nenecháme se zahanbit smile

Není tady

 

#24 23. 8. 2006 11:35

Babucha
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 2. 2006
Příspěvky: 5114

Re: Kouření

ESKYMKA napsal(a):

a přesně jak si Babucho říkala: potáhla sis a ani ti to nechutnalo...
jj mě to taky nechutnalo a navíc to svědomí, že sem porušila slib, kterej sem si dala a že dělám něco špatnýho mi ani neumožnili aby mi to zachutnalo....a jak sem psala - nesnáším, když v mé přítomnosti někdo kouří, když já zrovna nekouřím....fuuuuuuuuuj to smrdííííí usch proto jsem si včera raději zapálila, jinak bych musela kámošku něčím bacit, aby přede mnou nekouřila dumbom
ale už to znova neudělám, prostě nebudu zrovna tam, kde někdo kouří a ono to půjde tummenupp

Tak to je super, že ti to nechutnalo, myslím, že když to přestane chutnat, je to znamení, že jsme na dobré cestě! Eskymko vydrž! A až si před tebou někdo bude chtít zapálit, prostě odejdi jinam. Nebo ho něčím bac dumbom

Není tady

 

#25 23. 8. 2006 11:53

ESKYMKA
♥♥♥♥♥♥-
Místo: OLOMOUC :-)
Registrovaný: 29. 1. 2006
Příspěvky: 1989

Re: Kouření

holky, vy co jste přestaly kouřit, taky  jste měly tyto abstinenční příznaky???? kapitulation

K abstinenčním příznakům patří: neklid, podrážděnost, závratě, bolesti hlavy, křeče, nespavost, nevolnost, hlad, neodolatelná touha po cigaretě, špatné soustředění, třes, závratě, bolesti hlavy. Určitě to není zrovna nejlepší vyhlídka, ale ty nejsilnější příznaky trvají pouze několik dnů a postupně mizí s tím, že si tělo odvyká nikotinu. Nemusí se také dostavit vůbec. Jeden z vás odvykačů popisuje, že mu hodně ulevovalo mnutí ušních lalůčků. Naopak se nedoporučuje alkohol, prý uvolňuje a to vede k tomu, že odvykač může snadněji podlehnout bažení na cigaretu.


http://www.tickerclub.com/cache/83b1299046.png

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů