maya — 15. 8. 2007 0:45

Prosím, máte někdo dobré zkušenosti s prádlem formujícím postavu? Můj malý handicap je v tom, že ačkoli jsem jinak docela štíhlá, mám viditelně vystouplé břicho (bylo to tak vždycky a po dětech se to samozřejmě ještě zvýraznilo). Takže tím je můj šatník dost omezený - i když by mi slušelo přiléhavé oblečení, z profilu v něm pokaždé vypadám jak v 5. měsíci... Zkusila jsem sice nějaké stahovací kalhotky, ale ty byly úplně na nic. Funguje něco opravdu dobře? (samozřejmě kromě plastiky, tu podstupovat nehodlám :D )

Maya.82 — 16. 8. 2007 9:35

Ahoj mayo tak to máme stejný problém. Taky mě trápí břicho. No nic takového jsem nezkoušela. Ale třeba nějaké cvičení by možná pomohlo, ne??

Pešta — 16. 8. 2007 14:01

Osobně zkušenosti nemam , ale kamarádka si kupovala nějaké zeštíhlující silonky, vim že byly hooodně těsné od pasu až po stehna.

Bety — 16. 8. 2007 14:43

vytlačí to špeky akorát na jiné místo

Hellga — 16. 8. 2007 15:34

Leda stahovací body a nebo korzet, ten pomůže docela učitě, ale zase se v něm musí umět chodit, než si zvykneš... jseš v tom, ze začátku, taková "nacpaná", úplně nejlíp se nosí ten na punčochy... Neumím si nějak představit, že bych měla v práci sedět několik hodin v tom na sepnutí, mezi nohama... :D Jak píše Bety... Na břicho nic stahovacího moc nepomáhá, protože se ty "špíčky" naženou nahoru a vypadá to děsně!

AliTero — 15. 5. 2018 11:21

Ahoj, kvůli podobné postavě jsem začala v podstatě každý den nosit zeštíhlující košilky. Jsou neskutečně pohodlné a vypadám v nich dobře (teda aspoň doufám). Zkus se podívat na https://www.intimidea.cz/stahovaci-pradlo/kosilky Odtud nakupuji já.

svatavak — 15. 5. 2018 17:39

Stahovací prádlo nemám ráda, připadám si v něm jako ve svěrací kazajce. Pokud mi někde začínají přetékat špeky, nalepím  na noc speciální zeštíhlovací náplasti od Puredermu a do týdne jsem opět v pohodě :-) Pokud je zrovna nemám, tak klasicky vypouštím pár dní večeři a kýžený výsledek se také dostaví :-)

christiana66 — 16. 5. 2018 14:30

Ahoj, stahovací prádlo je určitě dobrý nápad, pokud máš chuť si vzít nějaké hezké přiléhavé šaty, tak to službu určitě udělá:). Já ho někdy používám taky. Myslím, že nabídka už je celkem široká, ale je pravda, že se musí vyzkoušet. Zašla bych do nějakého značkového obchodu a nechala bych si poradit a hlavně bych to vyzkoušela, každému může vyhovovat něco jiného.