Oznámení

5.dubna : Reklama zde je zakázaná !!! Nebudu zde tolerovat reklamní odkazy, ani rádoby diskuze jedné a též osoby pod různými nicky. Díky za pochopení.

5.dubna : Velká novinka na Babinet.cz - sekce KAM VYRAZIT.

5.dubna : V naší tvůrčí dílně na vás čeká zajíček.

7.března : Novinka v sekci recepty - to jsou nově udělané kategorie receptů. Přijďte se podívat. A jako ochutnávku přidáváme recept na víkendové menu Nigelly Lawson.

Bublinátor

Cílem je strefovat vystřelovanou bublinou bubliny stejné barvy, které popraskají a tak vyčistit plochu od všech bublin. Pokud se netrefíte, bubliny se na ploše shromažďují. Hra končí buď zničením všech bublin, nebo zaplněním plochy odshora až dolů, pokud se vám je nepodaří zničit.

Rychlé kostky

Zábavná svižná hra na principu staršího legendárního tetrisu, při které skládáte barevné kostičky k sobě. Můžete si vybrat ze 4 druhů módů hry. Ovládáte kurzorovými šipkami.

Super Mario

Zažijte úžásná dobrodružství s kultovním Super Mariem

Tetris

Tetris

Cílem hry je správně skládat dílky tak, aby pokud možno nezůstávaly žádná volná místa. Vždy, kdy se podaří vyplnit celý řádek, tento zmizí a vám se za to připíší body. Padání kostiček se postupně zrychluje. Hra končí v okamžku, kdy se vám zaplní hrací pole a kostky nemají kam padat.
Odeslání výsledku: Po skončení hry stisknout "ok"
Ovládání: kurzorový kříž (šipka vlevo a vpravo pohybuje kostičkami do stran, šipka nahoru rotuje s kostičkami, šipka dolu zrychluje pád kostiček)

Had

Had

Smyslem hry je nakrmit hada. Čím více toho had sní, tím více máte bodů, ale zároveň je had delší a delší... Hra se spouští volbou rychosti hada: slug (pomalý), worm (střední rychlost), python (rychlý) na hlavní obrazovce hry
Odeslání výsledku: Po skončení hry stisknout "GAME OVER"
Ovládání: kurzorový kříž (šipky určují směr pohybu hada)

Chyť vejce!

Chyť vejce!

Šílené kuře ve stodole shazuje jedno vejce za druhým rychleji, než stačíte říct švec! Vaším úkolem je všechna vejce chytit do bedýnky. každým dalším kolem jsou vajíčka rychlejší a slepice čím dál šílenější...
Odeslání výsledku: Po skončení hry stisknout "Send Score"
Ovládání: myš (pohybem ze strany na stranu ovládáte bedýnku, do které chytáte vejce)

Tučňáci

Tučňáci

Cílem je srazit co nejvíce tučňáků pokud možno zpět do bazénu! Tučňáků časem přibývá a jsou čím dál rychlejší. Nemluvě o tom, že se vám nebude velmi brzy dostávat dostatku střeliva...
Odeslání výsledku: Po skončení hry stisknout "quit"
Ovládání: myš (Pomocí levého tlačítka myši střílejte kusy ledu a pohybem myši miřte)

Šílený delfín

Šílený delfín

Sesbírejte co nejvíce mincí a především pilulek, která vám toto sbírání zjednoduší. Pozor, občas se mění směr plavby...
Odeslání výsledku: Po skončení hry stisknout "SUBMIT SCORE"
Ovládání: kurzorový kříž (šipkami na všechny strany)

NÁŠ TIP:

  • Skvělou péči pro váš chrup – od zubní hygieny až po značkové implantáty - získáte na stomatologickém pracovišti AV dental v Praze.


  • Originální květiny a kytice Frutiko z čerstvého ovoce, čokolády a dortů představují skvělý dárek s objednáním online a doručením po celé ČR!


  • Dodáváme originální parfémy a kosmetiku světových značek Armani, Dior, Chanel, Lacoste velice levně. Skladem máme 75 000 kusů parfémů a kosmetiky.


  • Sháníte kvalitní kancelářské židle? Vyberte si ze širokého sortimentu v internetovém obchodě Hawaj.cz


  • VYVRACÍME 3 MÝTY O HYPERAKTIVNÍM MOČOVÉM MĚCHÝŘI!

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů